Jump to content
Sign in to follow this  
cos22tm

Modul Inchidere Centralizata Aveo

Recommended Posts

Servus, stie cineva unde anume gasesc modulul de inchidere centralizata la un Aveo 1.4L 5usi (2009) ? masinuta mea a venit cu inchidere centralizata prin cheie si m-ar interesa sa-i fac upgrade la unul cu telecomanda (cam 100ron jucaria). Dar inainte de asta daca ma poate ajuta cineva cu intrebarea de mai sus , eventual daca exista si o schema la modulul de inchidere GM. Merci.

Share this post


Link to post

Servus, stie cineva unde anume gasesc modulul de inchidere centralizata la un Aveo 1.4L 5usi (2009) ? masinuta mea a venit cu inchidere centralizata prin cheie si m-ar interesa sa-i fac upgrade la unul cu telecomanda (cam 100ron jucaria). Dar inainte de asta daca ma poate ajuta cineva cu intrebarea de mai sus , eventual daca exista si o schema la modulul de inchidere GM. Merci.

 

 

Salut ,ai rezolvat ceva cu inchiderea ?sunt interesat la fel ca si tine sa fac aceiasi problema

Share this post


Link to post

salut ! da am rezolvat dar instaland o alarma care avea si comanda pt inchidere centralizata :)

Edited by cos22tm

Share this post


Link to post

Am gasit un sist. de inchidere cu telecomanda ,acum ramane sa apelam la colegi de pe forum care se pricep, sa vedem cum facem legaturile la Aveo .

inchidere schema.pdf

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...