Jump to content
Sign in to follow this  
xeonix

Vand Pentru Matiz: Fetze Usi Se, Oglinzi Reglabile Interior,proiectoar Aftermarket, Most Wanted !

Recommended Posts

- Fete usi Matiz SE, cu buzunar, acopera toata usa estetic, 4 bucati (2 din fata nefolosite, 2 montate pe masina, usor zgariata/luata vopseaua, sunt vopsite cu Plastofix, pretabile a fi vopsite cu orice nuanta de culoare. 200 RON.

- Proiectoare aftermarket fabricatie Polonia, kitt complet cu cablu si intrerupator, ochelar best-fit in spoilerul de Matiz, becuri noi Lampa Plasma White, rama vopsita cu plastofix in negru si cu vopsea carbon. Se pot revopsi in orice alta culoare. 150 RON

- Oglinzi reglabile din interior, vopsite cu plastofix, se pot revopsi orice alta culoare. 100 RON

- Usa hayon Matiz, neechipata, culoare mov, impecabila, se poate revopsi in culoarea dorita cu un banal tub de spray. 120 RON

 

La achizitionarea intregului pachet ofer discount de la 670 la 500 RON.

post-12538-1255162422_thumb.jpg

post-12538-1255162438_thumb.jpg

post-12538-1255162450_thumb.jpg

post-12538-1255162475_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut le mai ai?

Share this post


Link to post

salut! m-ar interesa si pe mine proiectoarele. te astept la id (yonutz_90_yonutz) pentru detalii

Share this post


Link to post

salut dami si mie id tau de mess sa vorbim

 

mcatalin0000 este al meu

Share this post


Link to post

- Fete usi Matiz SE, cu buzunar, acopera toata usa estetic, 4 bucati (2 din fata nefolosite, 2 montate pe masina, usor zgariata/luata vopseaua, sunt vopsite cu Plastofix, pretabile a fi vopsite cu orice nuanta de culoare. 200 RON.

- Proiectoare aftermarket fabricatie Polonia, kitt complet cu cablu si intrerupator, ochelar best-fit in spoilerul de Matiz, becuri noi Lampa Plasma White, rama vopsita cu plastofix in negru si cu vopsea carbon. Se pot revopsi in orice alta culoare. 150 RON

- Oglinzi reglabile din interior, vopsite cu plastofix, se pot revopsi orice alta culoare. 100 RON

- Usa hayon Matiz, neechipata, culoare mov, impecabila, se poate revopsi in culoarea dorita cu un banal tub de spray. 120 RON

 

La achizitionarea intregului pachet ofer discount de la 670 la 500 RON.

 

 

sal mai ai fetzela de usi ? ma intereseaza .

Share this post


Link to post

sal mai ai fetzela de usi ? ma intereseaza .

 

 

Varule m`ai ai fetele alea de usi?

Share this post


Link to post

ms am gasit pe ocaziila 170! (oricum pretul nu era 200? )

 

 

Share this post


Link to post

sall eu al luat fetele de usi tot mat. rosu am arata bine cu 250 ron culoare originala prafuite le am spalat si sant ca noi cu chedere cu tot cleme suruburi , macara geam fata sofer 10 roni ,

buton ancalzire luneta 10 roni(nu 30 roni) si cu 40 roni am luat serios voresc urmatoarele: scrumiera cu bec noua nouta nedata scrum an ia , antena, cablu antena ,sina casetofon , 2 plastice pe care intra sina ca mat meu nu lea avut la audio nimic ana fara de fire boxe originale si mufa. si multe maruntisuri urmeaza tambur spate stanga 30 roni e belea tamburu nou 200 roni ma m scos oglinzi reglare interior eu nu am asa 80 roni ceas 50 roni nou 100 roni si pt tuning mai astept poze de la voi sa iau ssi eu idei mess electrica2000

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...