Jump to content
Sign in to follow this  
Bittick

Unitate Multimedia Dedicata Pt Lacetti; Si-a Montat Cineva?

Recommended Posts

Am tot cautat ce se poate face, si de fapt prost sunt eu, pentru ca unitatea multimedia are optiune in meniu sa fie ajutat sa invete comenzile de pe volan "Steering wheel setting".

Share this post


Link to post

Incanta-ne ochiu' cu niste poze... pleeease 77000000.gif

 

pffffffffff , cum ai putut sa distrugi bordul in halul ala pt un dvd ?

Share this post


Link to post

Salutare.Dupa 4 ani de folosit vechiul Blaupunkt de pe Lacetti-ul meu a cedat.nu mai citeste nici un cd-u si am hotarat sa il schimb.

Insa HOPAAA nu resusesc sa il scot afara.

Ma poate ajuta si pe mine cineva care a inlocuit vecghiul cd player ? NU pot nici cum sa il scot. :wallbanger: :wallbanger: :wallbanger:

Share this post


Link to post

Salutare.Dupa 4 ani de folosit vechiul Blaupunkt de pe Lacetti-ul meu a cedat.nu mai citeste nici un cd-u si am hotarat sa il schimb.

Insa HOPAAA nu resusesc sa il scot afara.

Ma poate ajuta si pe mine cineva care a inlocuit vecghiul cd player ? NU pot nici cum sa il scot. :wallbanger: :wallbanger: :wallbanger:

 

Trebuie demontata grila de culoare gri. Este prinsa in clipsuri. playerul are 2 suruburi stanga/drapta.

Share this post


Link to post

Salutare , aceeiasi problema o am si eu cu demontatul , am reusit sa scot grila gri din clipsuri dar ceva jos nu ma lasa sa o trag mai mult afara ( probabil un cablu scurt pe acolo care intra in comutatorul pentru ventilatie). Aveti vreo solutie ? Multumesc!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...