Jump to content
Sign in to follow this  
SethBv

Vand Piese Daewoo Espero Din Dezmembrari

Recommended Posts

Vand Espero sau piese de Espero,motor 1.8,inmatriculat,an fab 1995,toate accesoriile la el,planetara noua,brat nou...etc. Masina este in Brasov dar se pot trimite si prin curier piesele.

 

0752529706 Robert

Share this post


Link to post

Salut,

 

Ma intereseaza usile stanga (fata + spate), poti sa faci poze la ele - partea de jos interior, unde e chederul negru ? Sa nu fie mancate de rugina.

 

Astept pozele si un pret.

 

Multumesc anticipat.

Edited by smart_ass

Share this post


Link to post

Lasa un nr de telefon sa te sun sau suna-ma sambata dupa 6 si vorbim.

Share this post


Link to post

Am vazut apoi ca esti din Brasov, cred ca e cam dificil sa facem afacerea daca ne-am intelege la pret.

 

Toate bune!

Share this post


Link to post

Care este pretul pe acte? Ma intereseaza seriile si blocul motor? ce culoare are masina?

Share this post


Link to post

Salut! Ma intereseaza tot farul din dreapta, cu conditia sa nu fie matuit. Capota motorului este alba? Un pret la ambele produse, te rog.

Share this post


Link to post

Un pret la antena electrica? Sau doar antena cu cremaliera de plastic?

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine farul din dreapta si baia de ulei. Ce pret au? Da-mi pm

 

Merci,

Cosmin.

Share this post


Link to post

salut,

 

ma intereseaza daca ai deschiderea electrica de la portbagaj,daca da,cit ceri pe ea?

Share this post


Link to post

caut urmatoarele piese : aripi stg+dr fata, bara fata cu proiectoare, scaun sofer, ornamente (carcasa) oglinzi

 

stg+dr, panaou comanda geamuri electrice, faruri cu semnalizatoare stg+dr.

motor 1.8 benzina

 

astept o lista de preturi. ori un 0722901682 razvan

Share this post


Link to post

O sa ii las lui` elprypas carcasele oglinzilor. Zi-mi un pret pentru oglinzi motorase, buton actionare si tot ce tine de ele...

Share this post


Link to post

Farul din stanga ,ma intereseaza si pe mine daca nu este matuit si un pret te rog !Astept PM !

Share this post


Link to post

ai cumva doar geamurile de la 2 oglinzi retrovizoare, dar neaparat sa aiba incalzire in ele. deci doar geamul, nu toata oglinda... Cat ceri pe ele? nu ma intereseaza de pe ce masina provin, dar sa aiba incalzire in ele

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...