Jump to content
Sign in to follow this  
iuliu m.

Warn 40%

Recommended Posts

Salut,

 

Am primit warn 40%, nu stiu exact cand, si pun intrebarea "de ce?", de cateva zile, la sfarsitul posturilor mele, fara ca cineva sa se deranjeze sa-mi raspunda.

Solicit si pe aceasta cale , detaliat, motivatia avertizarii cu pricina!

 

Multumesc anticipat!

Edited by iuliu m.

Share this post


Link to post

Eu zic sa mai cauti prin pagina.. ca altfel vei deschide si alte pagini.. warn60%.. warn80%.. samd..

Share this post


Link to post

Da click pe procentul de warn si ai sa afli. Pentru restul, ca sa nu fiti curiosi, are 2 warnuri pentru UP pe Bursa. Recomand citirea si aprofundarea Regulamentului.

Share this post


Link to post

Pentru citarea permanenta, integrala si inutila a mesajului anterior nu a fost avertizat ?

Share this post


Link to post

Propui asa ceva?Am citat "inutil ,permanent si integral"?

Da-mi si mie numarul posturilor!

Nu sustin ca nu s-a intamplat...

Mircea, ai dreptate! Nu cunosteam metoda cu click-ul pe "warn".

Am vrut sa fac un serviciu unui prieten,care a avut un necaz, si mi s-a parut c-am asteptat suficient cu "up"-ul.

N-am dat prea mare atentie...

Se poate inchide...

Mea culpa!

Multumesc!

Edited by iuliu m.

Share this post


Link to post
Am citat "inutil ,permanent si integral"?

Da-mi si mie numarul posturilor!

Nu sustin ca nu s-a intamplat...

Tolin are dreptate. Incearca de-acum incolo sa folosesti butoanele FAST REPLY sau ADD REPLY din josul paginii, in locul butonului REPLY din caseta cu mesajul. Bineinteles, asta daca e vorba de ultimul mesaj. Nu are rost sa-l citezi, pt ca oricum se intelege clar ca la el te referi si in plus se incarca forumul aiurea si devine mai greu de citit.

 

In spiritul aceleiasi idei, in general, daca vrei sa raspunzi unui mesaj mai lung, incearca sa "decupezi" din el si sa lasi numai pasajul relevant pt raspunsul tau.

Share this post


Link to post
... Observ, cu o regretabila intarziere, ca am "warn=40%".Este cineva dintre administratori, (eventual cel care a mi-a adresat atentionarea/atentionarile), care imi poate comunica unde si cu ce am gresit?

 

... P.S. Am intrebat si eu , "acum un post", care este motivul "warn"-ului meu!Nu trebuia sa primesc un PM care sa lamureasca lucrurile, de la administratorul/administratorii care m-au pedepsit, in care sa mi se spuna si de ce?

 

... P.S. Nu citeste nici un administrator?Am rugat sa mi se explice si mie unde si cu ce am gresit, de am "warn" 40%!

S-ar putea face chestia asta?Cer prea mult?

 

... P.S.Este vreun administrator care, citind aceste P.S.-uri se deranjeaza cateva minute sa imi trimita si mie un PM cu motivul atentionarii mele cu "warn" (40%)?Sau trebuie sa deschid un topic separat pentru asta?

Atunci cand sunt citite si "curatate" posturile noi, se vede au ba si ce intreb eu "pe-aici"?

 

... PS: Chiar nimeni nu ii explica lui iuliu m. de ce are warn? Macar sa stim si noi cu ce a gresit ca sa nu repetam pe viitor greseala.

 

... PS: sunt alaturi de iulu m. in a i se explica de ce a primit wran.

 

... P.S.Ma incapatanez sa intreb administratorul care m-a avertizat, de ce a facut-o.

 

Daca propun ceva, nuuuu, ce interes am ? Mergem pe burta, ca tot nu citeste cineva ! Doar remarcam ca moderarea pe acest forum a devenit "obiectiva" si "hilara" in raport de Regulamentul de functionare, dupa poreclele unui celebru cuplu de moderatori (Obiectivu si Hilara).

 

Un singur lucru te sfatuiesc sa faci: evita pe cat posibil cuvantul NUNTA in sectiunea Cafenea, cuvantul este interpretat ca un "fin atac" la adresa moderatorului de serviciu.

Share this post


Link to post

Salut,

 

Acelea sunt "citari inutile, repetate,permanente si integrale"?

Credeam ca sunt P.S.-urile mele pe cand nu intelegeam motivul "warn"-ului...

Bine, e si link-ul catre toate posturile mele unde se vede cum citez, ce-i drept. exagerat.

Ma voi conforma!

Sa evit "NUNTA"?De ce? :) )

Eu stiam ca e de evitat din cu totul alte motive :) ) ...

 

Toate cele bune!

Edited by iuliu m.

Share this post


Link to post
Sa evit "NUNTA"?De ce? :) )

Eu stiam ca e de evitat din cu totul alte motive :) ) ...

Pai, fara NUNTA (aoleu, iar iau warn c-am facut un atac fin la un moderator), nu simti placerea DIVORTului.

Share this post


Link to post

Care esti mah moderator de cafenea sensibilos la cuvantul NUNTA? =))

Share this post


Link to post

No, programul zilei de astazi s-a incheiat...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...