Jump to content
Sign in to follow this  
Shammy

Vand Piese Daewoo Leganza Din Dezmembrari

Recommended Posts

Salut Tuturor,

 

Vand piese din dezmembrari pentru daewoo leganza an fabricatie 1999 motor de 2.0

Interior piele, finisaje mahon, amsamble caroserie, motor si multe altele.

 

Multumesc!!!

post-24251-1251277590_thumb.jpg

post-24251-1251277615_thumb.jpg

post-24251-1251277630_thumb.jpg

Share this post


Link to post

salut scaunele fata leganza daca au piele ca ale mele au crapat...pielea e destul de necalitativa dar asta e o alta porblema

fa mi un pret separat .

merci mult

daca mai e buna la capota pe interior ma intereseaza mocheta aia antifonica , borcanul unde se pune lichid de parbriz ca a mea e spart

si mai sunt si altele

daca e ceva zi mi unde te gasesc ca trec la tine merci

Share this post


Link to post

Salut salut!

As avea nevoie de suportii care tin lupele de la faruri! Mai e valabil anuntul?

Multumesc mult!!

 

Ps. chestia aia digitala de vine in locul climatizarii ce e?

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

Este cimatizare automata.

Share this post


Link to post

Uuuuuuuuuuu, tare as vrea sa vad instalatia electrica a acelui "climatronic". Sa vedem daca mai e masina!

Share this post


Link to post

Salut, zi-mi si mie daca dai capota motor si la ce pret, sau doar grila cromata.

Astept P.M. Multumesc.

Share this post


Link to post

sALUT,

 

daca vrei sa vezi masina si mai ales instalatia electica a climatizari ne putem intalni sa vezi ce te intereseaza...

tel meu este 0723399257/0764916300

Merci!!

Share this post


Link to post

Incepand de azi reduceri considerabile la preturi... 30000000.gif

Share this post


Link to post

Salut,

 

M-ar interesa bratul stergatorului din stinga (cel al soferului) si grila consolei centrale (cea din imitatie de mahon). Daca se prezinta in stare f.f buna si mai sint disponibile, spune-mi un pret.

 

Multumesc

Edited by Salex

Share this post


Link to post

@salex: brat stergator - 35 Ron

 

Grila consola centrala: 25 Ron

 

 

 

daca esti interesat suna-ma 0723399257/0764916300

 

 

 

Merci!!!

 

 

Share this post


Link to post

Salut,

 

M-ar interesa o aripa dreapta fata. Daca ai, te rog sa specifici pretul si starea sa (daca necesita revopsire sau nu).

 

Multumesc

Share this post


Link to post

@amentys: aripa dr nu mai este

Share this post


Link to post

Mai e sistemul de climatronic? As trece intr-o zi sa vad concret in ce consta...

In ce zona se afla masina?

Share this post


Link to post

@Dumitru cristian: Da inca este sistemul de climatronic, poti trece cand vrei tu dar cu un telefon inainte sa fie cineva acolo. masina este in zona baicului, dar cu zapada asta intearca sa mai amani si tu 2-3 zile Tel: 0723399257/0764916300

Share this post


Link to post

Salut

 

Cind se mai incalzeste putin si mai treci pe la masina (la Leganza) as vrea sa te uiti putin la grilele de plastic de la (de sub) stergatoarele de parbriz. Daca sint OK, spune-mi un pret.

Share this post


Link to post

Salut

1. Jantele sunt de aliaj in 4 prezoane cu distanta de 100mm ? Un pret pentru jante, daca se poate.

2. Suportul si capacul filtrului de aer au clemele intregi? De asemea, un pret, va rog. Multumesc

Edited by Ath

Share this post


Link to post

Leganza are jante in 5 prezoane cu 114.3 distanta. Ce vrei tu acolo sunt de Cielo daca nu ma-nsel.

Share this post


Link to post

@ath, referitor la jante, are dreptate colegul, jantele sunt pe 5 prezone cu distanta de 114.3. daca vrei am si jante de tabla de cielo si pe 14 si pe 15". Suportul si capacul filtrului de aer, pret 100 Ron.

 

 

 

Merci!!

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Ma interesau jantele de aliaj, de tabla am acum pe masina. Cat despre suportul de filtru aer, pretul este mare, avand in vedere ca unul nou costa 117 ron. Am sa caut pe la dezmembrari prin Constanta.

Multumesc

Share this post


Link to post

Salut. M-ar interesa si pe mine motorasele de la geamurile electrice daca are. Sigur sunt pe cablu. As vrea sa le adaptez pe o Solenza. Pret? Multumesc.

Share this post


Link to post

Salutare.

Caseta de servodirectie in ce stare este? Curge ulei din ea?

Share this post


Link to post

Salut, un pret pentru capota motor,parasolar sofer si pentru antena, daca e in stare buna de functionare. Se poate? Multumesc.

Share this post


Link to post

m-ar interesa si pe mine capacul din interior de la sigurante (acolo unde sta piciorul stang) si un pret la jante daca mai sunt. ms

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...