Jump to content
Sign in to follow this  
DANNY WOO

Ce animale de casa aveti?

Aveti animale de casa?  

325 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Alex... are aproape 3 ani... si are ceva de impartit cu matele si tot ce miroase a mata... asa ca pazea Mike... =))

post-471-1145284871_thumb.jpg

post-471-1145284909_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Miros rost de o linuta, aici :D

Daewoo Club Official ZooDRAG.

Share this post


Link to post

Hai ca vedem, de astia 2 am scapat (cu Toto mai am 4 zile), ca unul s-a facut ditamai pughibala, si celalalt il depaseste ;)

Pentru moment nu-mi mai trebuie, dar pe la vara.. cine stie. Multumesc si vorbim, ca-i frumos tare cockeru si am vazut ca face pui pe masura :)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

post-1252-1146413910_thumb.jpgpost-1252-1146412812_thumb.jpgpost-1252-1146412686_thumb.jpg post-1252-1146412613_thumb.jpgpost-1252-1146412578_thumb.jpg

Am acasa, la parintii mei ,la tara, un motan maidanez, nascut in capitala. Are patru ani, dar nu are nume. Voi cum l-ati boteza?

Edited by guru

Share this post


Link to post

Seamana cu "Maslina" al lui Gerula...?

Share this post


Link to post

post-1252-1146429127_thumb.jpg

Seamana, or fi frati ! :-?

Edited by guru

Share this post


Link to post

Am uitat sa zic ca are peste 50 de pui, pe o raza de 1-2 km in jurul casei :)

Share this post


Link to post

Tedy al meu (in iunie face un an):

post-3149-1147726125_thumb.jpg post-3149-1147726406_thumb.jpg

 

Il laud la toata lumea ca tocmai a muscat de 3 ori un taranoi ce voia sa il bata. A scapat inca usor, la ce nervi avea Tedy.

Si mai e si violator de perne... :D Acusica il duce tata la F.M.I.; deocamdata se antreneaza.

Edited by Juliaen

Share this post


Link to post

Motanul a cam alergat pisicile si a slabit alarmant! Acum e in perioada de refacere. :)

 

post-1252-1148318743_thumb.jpgpost-1252-1148318690_thumb.jpg post-1252-1148318559_thumb.jpgpost-1252-1148318486_thumb.jpg

Share this post


Link to post

eu am un cotoi foarte nebunatic...valentin ( :P cand am fost sa aleg un cotoias mi-am luat un coleg cu mine sa ii cer parerea...nu stiam ce nume sa ii pun si mamei i-a venit o idee...de atunci valy are si nash :P )..nebunatic sau mai precis dement..asta pentru ca a sarit de la etajul patru :D ...dar mai are 7 vieti..si un picior rupt desigur... :(

post-1909-1148473951_thumb.jpg

post-1909-1148474539_thumb.jpg

Share this post


Link to post

animalul meu de casa :) )

 

sper daca afla ca am facut acest gest sa nu se supere si sa inteleaga ca a fost o gluma

post-3313-1148477046_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

@cumnate, eu zic sa te rogi de un admin sa iti stearga postul =)) ..pana nu e prea tarziu!

Share this post


Link to post

eu ma gandesc ca adminul are si el simtul umorului, daca nu il are, n-are decat sa faca ce doreste. Vroiam doar sa va descruntesc fruntile !

Share this post


Link to post

Noi avem, da' subiectul pozei are ? :)

Share this post


Link to post

la asta m-am gandit si eu! :D

Share this post


Link to post

Eu ma intreb oare cate zile o doarma cumnatu pe presul de la usa daca vede consoarta ce a facut?

Share this post


Link to post

revenind la animalele de care, eventual neganditoare ( hm, cam tot aia e ) vreau sa imi achizitionez un caine. Problema este ca am copil de 7 luni, o scumpete :D , evident nu e recomandat acum sa umplu casa de par ce poate fi cu usurinta inlat, dar cam la ce varsta e acceptabil sa pui un animal paros in compania unui copil mic ?

post-3313-1148543896_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Sa-ti traiasca :thumbl:

Stai la bloc? Doar la pensie..

Share this post


Link to post

Bre, zoofilule, ce copil frumos ai :)

Intreaba un doctor pediatru si un doctor veterinar.

Share this post


Link to post

ea e Lisa mea.

IMGA0164.jpg

Edited by ala80

Share this post


Link to post

S-a decolorat? Ariel?

Share this post


Link to post

Da de ce e asa plictisita matza aia?

Share this post


Link to post

e doar adormita. mai pun poze, dar nu stiu daca e ok cu photobucket. voi cum le postati?

Share this post


Link to post
Bre, zoofilule, ce copil frumos ai :)

Intreaba un doctor pediatru si un doctor veterinar.

 

Merci, merci, este nu ?? mai multe aspecte pe http://www.anagabriela.ro/

 

Cat depre par, doctorii iti zic ca in general nu e recomandat pana la varsta cand NU mai merge de-a busilea. Acum, am o problema, fiica-mea a mers direct in picioare ( si asta la 6 luni , filmuletele de pe site o pot dovedi ), de-a busilea nu vrea, desi doarme in pozitii cam indecente. Ma gandesc ca o sa aiba caine ( mai mult pentru ea il iau ) la vremea cand o sa inteleaga ce e ala, sa asculte cat de cat de parinti samd, adica cam peste 1 an.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...