Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

:rolleyes:

 

Ptr rm.popa: da, si cu piercing, de ce nu? :rolleyes:

Edited by strumfuadi

Share this post


Link to post

Stai ca nu a pus'o nici pe cea cu bobocu'.. :rolleyes:

 

@Smirghel: De fapt, genul asta de temeri se nasc din frica de a nu etala arta si pe la alte vernisaje, ci doar in galeria ta. Asta nu va depinde decat de granulatia ta, ca sa zic asa, de cata incredere ai in tine si de cum stii sa o tii langa tine. Poate sa fie mai pura decat atunci cand s'a nascut, fara niciun tatuaj/piercing, machiaje, unghii. Daca nu stii sa o tii langa tine va aluneca cu sau fara accesorii. E valabil, evident, si invers. :)

Share this post


Link to post

Dar eu nu am inteles ceva.. inafara tatuajului, fata cum e? Se poarta ca o lady sau ca o bagaboanta?

 

Nu stiai ca o femeie trebuie sa fie doamna in societate si bagaboanta in pat? Pe tine ce altceva te mai nemultumeste?

Share this post


Link to post

Cate din sotiile voastre au tatuaje? Dar pe partile intime? Ia sa vad curajosii din voi la confesiune.... :rolleyes:

Ai vrut să zici "norocoşii", nu "curajoşii". :) )

Share this post


Link to post

Tommy : hmm...se poarta ca o lady, de fapt e obsedata de tiparul asta, repeta mereu ca "asa face o lady", etc. Inca e in probe, sa zic asa, :mrgreen: ceea ce am zis in primul post nu se refera la "insuratoare" ci doar la o relatie care se vrea de lunga durata. Pot sa zic sincer ca am experienta destul bogata in domeniu, dar fata asta e altfel, nu o pot citi, nu inteleg de ce. Poate uitaturile piezise uneori, setea de a "deveni cineva", nu stiu...hmmmmm...BTW, nu m-am culcat inca cu ea dar tocmai ea mi-a zis de pasarica inflorata.

Share this post


Link to post

Deci tu vrei o relatie serioasa cu ea, dar n-ai apucat nici sa-i vezi cu ochii tai floricica, nu ma zic sa i-o mirosi?!

Share this post


Link to post

Da. Ma intriga, ma enerveaza, ma scoate din minti, ma atrage, imi atinge coarda aia sensibila cumva... floricica nu e mare chestie de "mirosit" cu un minim efort, insa nu mai vreau relatii intamplatoare, m-am saturat de ele, au fost mult prea multe, nu ma mai atrag deloc. Vreau pe asta s-o descifrez inainte sa...daca intelegeti. :scarpin:

Share this post


Link to post

Inteleg insa ca esti in tatonari de fapt, nu propriu zis in probe..

Deci ea ti-a povestit de forma florii.. tu nu ai vazut inca minunatia? :)

Pai daca e o lady sa ti-o arate sa vezi in ce consta stilizarea aia,

ca doar ca o lady a stat desfacuta si la pictat :)

Share this post


Link to post

Da' ea ce zice?..e virgina, ca o lady ce se considera, sau a mai facut-o ca si tine pana la saturatie?

  • Like 2

Share this post


Link to post

Ce-i aceea saturatie ?

Share this post


Link to post

Saturatia culorii. Floricicii, evident! :->

Share this post


Link to post

Daca nu-i udata la timp, nu ?

Share this post


Link to post

Creste pepenele si se usuca vreju!

Share this post


Link to post

Bre Smirghel, tu vrei sa iei de nefasta pe una careia nici macar nu i-ai tras-o? Altii stau cate 5 ani impreuna si apoi se razgandesc...

Share this post


Link to post

Pai daca stau 5 ani normal ca se razgandesc, ar fi trebuit sa actioneze! :rolleyes:

Share this post


Link to post

Daca nu te razgandesti dupa 2,5 ani, inseamna ca ai un interes sau ai ceva cu tine.

Share this post


Link to post

Sigur. In definitiv orice steoarfa trebuie sa gaseasca un dobitoc care sa-i sufle in kur si sa o ia de nevasta.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Da, dar sa fie neaparat un dobitoc cu bani care sa o sufle acolo unde a zis Tommy.

Share this post


Link to post

E buna, daca ai bani.

Share this post


Link to post

Doar daca sufli cum trebuie...

Share this post


Link to post

Să nu cumva să răsufle.. în timp ce suflă.. #-o

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...