Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

Jenant, crud dar perfect adevarate concluziile autorului citat de wolfman.

Share this post


Link to post

Aşa cucereşti, probabil, o piţipoancă.

Iar textul ăla nu e mai mult decât o glumă. Pentru simplul fapt că împarte, brutal, bărbaţii în 2 categorii: "lingăul care ridică femeia pe un piedestal" şi "mârlanul pe care-l doare în cur". Cei care sunteţi de acord cu asta (bărbaţii), să spuneţi şi în ce categorie vă încadraţi.

 

PS: Textul e, de altfel, şi fooooaaarte în acord cu prevederile pct. 2.3 din : "Folosiţi un limbaj decent, fără /.../ expresii vulgare /.../". Noroc că se aplică selectiv şi mai avem parte şi de astfel de texte, instructive şi perfect amuzante. Domnu' Claz, sunteţi aşteptat cu cenzura!

Share this post


Link to post

@rm.popa, ce te deranjeaza mai mult?..ca te-ai descoperit intr-una din categoriile enumerate sau ca partenera ta s-ar incadra in tipar?! :D

Share this post


Link to post

Mă deranjează faptul că libertatea de exprimare pe formul ăsta este, uneori, limitată discreţionar şi aleatoriu de moderatori (nu e cazul tău), mă deranjează aplicarea dublei măsuri.

 

Nu mă încadrez în nici una din categorii şi nu pot lua textul respectiv ca pe altceava decât este de fapt: o satiră.

Cât despre tiparul feminin, dacă tu chiar te regăseşti, mă bucur că nu ne cunoaştem... :D

Share this post


Link to post

Placerea e de partea mea :X

Share this post


Link to post
... te-ai descoperit intr-una din categoriile enumerate sau ca partenera ta s-ar incadra in tipar?!

La voi in oras nu s-a bagat televiziunea color, tot alb-negru vedeti ?

Share this post


Link to post
Mă deranjează faptul că libertatea de exprimare pe formul ăsta este, uneori, limitată discreţionar şi aleatoriu de moderatori (nu e cazul tău), mă deranjează aplicarea dublei măsuri.

 

Nu mă încadrez în nici una din categorii

 

Mai sunt altele? Spune-le!

 

@ileana, a avut bbalanel destul "cojones" sa vina la intalnire! Sunt curios ca si Obi!

Share this post


Link to post
Mai sunt altele? Spune-le!

 

Descoperirea de către fătul de sex masculin a acestor categorii şi identificarea cu una dintre ele sunt în directă corelaţie cu stadiile dezvoltării psihice ale acestuia şi cu rezolvarea graduală a complexelor din copilărie. Sensul evoluţiei, în acest caz, e de la simplu (2 categorii) la complex. Aşa că nu e nevoie să le enumăr eu. Fiecare va descoperi, la timpul potrivit, categoriile la care e capabil să acceadă. Celelalte sunt doar pentru... ceilalţi.

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post
La voi in oras nu s-a bagat televiziunea color, tot alb-negru vedeti ?

Ce-i aia televiziune?

Share this post


Link to post
Mă deranjează faptul că libertatea de exprimare pe formul ăsta este, uneori, limitată discreţionar şi aleatoriu de moderatori (nu e cazul tău), mă deranjează aplicarea dublei măsuri.

Esti offtopic. :tongue:

 

Cat vor critica cei care considera aiurea ce a postat Wolfman mai sus, insa e adevarat 100%. Sa raspunda orice membru de pe forumul asta sa zica ca i-a tras-o la vreo gagica doar dupa ce i-a zis ca e frumoasa, a acoperit-o in flori, i-a zis ca e idolul lui, ca nu mai poate de dorul ei si ca aia s-a umezit cand a auzit astea. Nu astept, am urechile suficient de lungi.

 

Bine, exceptam virginele la care nu se uita nimeni si si-ar trage-o si cu cioatele de copac in lipsa de altceva.

Share this post


Link to post
Esti offtopic. :tongue:
Iar tu eşti neinformat (şi nu din vina ta).

 

Nu astept, am urechile suficient de lungi.
Da' nasul, cât ai nasul?

 

Şi... acum ce faceţi? Vă daţi toţi macho-men pe aici, după o zi întreagă de "da, pisi, cum zici tu"?

Share this post


Link to post
... Sa raspunda orice membru de pe forumul asta sa zica ca i-a tras-o la vreo gagica doar dupa ce i-a zis ca e frumoasa, a acoperit-o in flori, i-a zis ca e idolul lui, ca nu mai poate de dorul ei si ca aia s-a umezit cand a auzit astea ...

Cum a procedat tatal-tau ? Sa ne lamurim care-s urmarile.

Share this post


Link to post

N-a zis nimeni ca ma dau macho man. Pur si simplu am patit-o si eu prin liceu cu fazele astea. Noroc de prietenii care au stiut sa ma trezeasca la timp, vorba aia, tot patitu-i priceput.

4-5 beri de multe ori fac mult mai mult decat 1000 de declaratii de dragoste, 10 cutii de bomboane sau altele de gen. :D

 

@rm.popa: nu-s insurat, nu ma controleaza nimeni, nici politia rutiera. :P

 

@tolin: urmarile le vezi aici, pe forum. Nu stiu cum a procedat, nu l-am intrebat.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Tocmai, urmarile le-am vazut, dar nu stiu carei manopere i se datoreaza.

Share this post


Link to post
Aşa cucereşti, probabil, o piţipoancă.

Iar textul ăla nu e mai mult decât o glumă. Pentru simplul fapt că împarte, brutal, bărbaţii în 2 categorii: "lingăul care ridică femeia pe un piedestal" şi "mârlanul pe care-l doare în cur". Cei care sunteţi de acord cu asta (bărbaţii), să spuneţi şi în ce categorie vă încadraţi.

 

PS: Textul e, de altfel, şi fooooaaarte în acord cu prevederile pct. 2.3 din : "Folosiţi un limbaj decent, fără /.../ expresii vulgare /.../". Noroc că se aplică selectiv şi mai avem parte şi de astfel de texte, instructive şi perfect amuzante. Domnu' Claz, sunteţi aşteptat cu cenzura!

 

 

=D>

 

Mă deranjează faptul că libertatea de exprimare pe formul ăsta este, uneori, limitată discreţionar şi aleatoriu de moderatori (nu e cazul tău), mă deranjează aplicarea dublei măsuri.

 

=D>

Edited by Nasul_nasilor

Share this post


Link to post

Alo, domnu' cu clona, zi-ne si matale cam cine esti de ai sarit de la primul post sa comentezi regulamentul?

Share this post


Link to post

Naşule, da'... de unde şi până unde, aşa... din prima?

Eşti naşul lui Titus?

 

nu-s insurat, nu ma controleaza nimeni, nici politia rutiera. :P

Şi spui asta ca virtute sau ca povară? :P

Share this post


Link to post

Pai la cei 25 de anisori ai mei, ce ai vrea? :D Sa ma leg la cap de pe acuma? :D

Share this post


Link to post

In alta ordine de idei.. eu chiar asa am cucerit-o pe iubirea vietii mele: poezii, flori, cadouri simbolice, comportament de gentilman. Si nici pe celelalte fete din viata mea nu le-am tratat prea diferit.

Share this post


Link to post
Pai la cei 25 de anisori ai mei, ce ai vrea? :D Sa ma leg la cap de pe acuma? :D
Asta chiar nu e treaba mea.

Dar dacă tot zici că e 100% adevărată povestea... lupului, zi-ne şi nouă unde te încadrezi: "lingăul care ridică femeia pe un piedestal" sau "mârlanul pe care-l doare în cur"?

 

In alta ordine de idei.. eu chiar asa am cucerit-o pe iubirea vietii mele: poezii, flori, cadouri simbolice, comportament de gentilman. Si nici pe celelalte fete din viata mea nu le-am tratat prea diferit.
Fii sigur că nu eşti singurul de pe forum care a făcut aşa ceva. Doar că tu eşti şi fraier să recunoşti. Îţi permiţi, eşti sub acoperire... :D

Share this post


Link to post
In alta ordine de idei.. eu chiar asa am cucerit-o pe iubirea vietii mele: poezii, flori, cadouri simbolice, comportament de gentilman. Si nici pe celelalte fete din viata mea nu le-am tratat prea diferit.

Ai ramas virgin?

Share this post


Link to post
Dar dacă tot zici că e 100% adevărată povestea... lupului, zi-ne şi nouă unde te încadrezi: "lingăul care ridică femeia pe un piedestal" sau "mârlanul pe care-l doare în cur"?

Cale de mijloc nu exista?

 

A, si e normal si un buchet de flori, o cutie de bomboane, o plimbare prin parc, etc, da bagi si o limba-n gat dup-aia, ca doar asta vrea si ea, numai ca nu va lasa niciodata sa se inteleaga ca "ie curva". :D

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post
Ai ramas virgin?

 

 

Nu manceacas... sunt regele sexului... ia zis baby nu facem si noi.. noi doi... hai traitiar pasarica ca mai am si altele la rand... te duc la un mol, iti pun o manea si te dau ca-n filme...

 

 

 

NU-I ASA CA TE-AI UDAT?

Share this post


Link to post
Cale de mijloc nu exista?
Păi nu mă întreba pe mine. N-am scris eu textul şi nici nu l-am declarat 100% adevărat...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...