Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

Maine, poimaine o sa creez un topic, in care o sa cer sfaturi despre cum si in ce fel sa mi-o trag...

 

 

Da' reusesti...?

Share this post


Link to post

Hai in loc de intalniri sa se organizeze orgii. Lui Balanel ii dam un sceptru si o coroana si el va prezida orgia.

Propun sa ne intalnim la polivalenta. Sa nu veniti prea multi baieti.

Share this post


Link to post
Hai in loc de intalniri sa se organizeze orgii. Lui Balanel ii dam un sceptru si o coroana si el va prezida orgia.

Propun sa ne intalnim la polivalenta. Sa nu veniti prea multi baieti.

 

Eu imi anunt prezenta! Era si cazul sa vin la prima intalnire cu forumistii. Cand?

 

PS. Sa vina si gagica lu Balanel s-o facem posta (ca el tot nu face nimic) ca nu prea sunt femei pe forum si o dam in altele... Daca e cuminte il lasam si pe el sa se uite.

Edited by titus

Share this post


Link to post

Titus.. prosteala asta face parte tot din filosofiile alea cu planeta pamant, echilibru si garantarea libertatilor?

Daca ti se pare ca esti haios afla ca nu. Esti doar penibil.

Share this post


Link to post

Calmeaza-te domne. Ce te-ai aprins asa pentru nimic?! Era doar o gluma ironica ca si raspuns la toata bazaconia asta. Dar cum tu esti mai sentimentalist si un adevart suport pentru Babanel asta, imi cer iertare public!

Share this post


Link to post

Lasa-l Tommy, chiar a avut o idee geniala. Propun generalizarea ei.

 

Titus, intamplarea face sa ajung Sambata la Constanta. Poate ne vedem la intalnire, si facem ce ai zis tu, dar schimbam un pic personajele.

Ce zici? > :)

Share this post


Link to post

Poate o constanteanca va fi cea care ii va scoate din cap nebuniile pe care le debita acum cateva zile.

Share this post


Link to post

Daaaa, o papusa faina...

Share this post


Link to post

Daca eram nebun faceam un gest necugetat nu imi stabileam cu atata atentie fiecare pas.

 

@Ileana: din pacate ma duc cu treaba, nu cred ca o sa fie timp de asa ceva...

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Mda, iar se eschiveaza.

 

BTW: pasii... spre ce?

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Daca eram nebun faceam un gest necugetat nu imi stabileam cu atata atentie fiecare pas...

Orice doctor va spune viceversa.

Share this post


Link to post

Prietene ar trebui sa te faci scriitor la ce imaginatie ai . Tu ca tu , sa zicem ca ai putea sa fii destul de batut in cap ( ala de sus ) sa fii virgin si la anii astia. Dar ea ca femeie sa stea fara sex 6 ani?

Share this post


Link to post
Dar ea ca femeie sa stea fara sex 6 ani?

Asta crede el. Sau ma rog, asa zice. Ca in bancul ala cu "noi n-am mai facut sex de doua saptamani; la care sotul: poate tu...".

Share this post


Link to post
PS. Sa vina si gagica lu Balanel s-o facem posta (ca el tot nu face nimic) ca nu prea sunt femei pe forum si o dam in altele... Daca e cuminte il lasam si pe el sa se uite.

:mda: (din păcate nu e nici un emoticon cu un deget pe gât) Chiar nu era nevoie de o astfel de replică. Indiferent dacă Bălănel face mişto de noi cu subiectul ăsta, ori e serios. Dacă e serios, replica e cu atât mai naşpa...

 

Titus, intamplarea face sa ajung Sambata la Constanta. Poate ne vedem la intalnire, si facem ce ai zis tu, dar schimbam un pic personajele.

Ce zici? > :)

:veneratie: Cam aşa aş fi răspuns şi eu, dacă mă privea. Poate mai puţin elegant...

Share this post


Link to post
(...) Dar ea ca femeie sa stea fara sex 6 ani?

Da' ce, l-a amanetat?

Share this post


Link to post
Dar ea ca femeie sa stea fara sex 6 ani?

 

Unde am spus eu asta?

Share this post


Link to post

N-ai spus-o. Dar daca asa ar fi, nici nu vreau sa-mi imaginez momentul in care voi doi veti ajunge in sfarsit in pat. Tu - dinamita curata, ea - un munte de fertilitate latenta. Explozia care ar avea loc ar fi inregistrata de toate seismografele de pe glob, Pamantul ar iesi de pe traiectoria sa eliptica si si-ar modifica inclinarea axei, iar copiii din Angola ar fi fericiti pentru ca ar ninge si la ei pentru prima oara. Si s-ar dovedi ca MC (aka Mos Craciun) exista.

Share this post


Link to post

Bre balanele , nu te supara ca te intreb , esti intreg la cap , ca eu nu cred ca esti!

Nu merita bre o fofoloanca ce vrei tu sa faci .

Sa inteleg ca la tine a fost amor platonic 6 ani sau de cati ani zici ca o cunosti pe individa aia ?

Hai bre fugi tare !

Share this post


Link to post

Grrr... eu am propus orgia cu sceptru si coroana ptr Balanel! Nu Titus :) ) Cer drepturi de autor.

Subiectul s-a cam fasait. Balanel... bai omule, trezeste-te.

Share this post


Link to post

Eu am mai spus-o si pe alte 2 topicuri pe unde l-am intalnit pe individul asta...Nu vedeti ca face misto de toata lumea in cel mai "serios" mod posibil ? Probabil ca in fiecare seara sta in fata calculatorului si rade de aia care apasa "add reply" sau "fast reply", dupa caz, si se gandeste: "Hm, ce sa mai bag de la mine ca sa fie credibil?" :P . Wake up!!!

Share this post


Link to post

""Pe seară am ajuns la lansarea unei cărţi de versuri scrise pe femei dezbrăcate, în A. Clar făcută ca elogiu femeii, de oameni care admiră femeia. Ceea ce îmi aduce aminte de următoarea veche concluzie a mea:

Există două tipuri de bărbaţi: Ăia care venerează femeia, şi ăia care o f.ut.

 

Just, oricărei femei îi place să aibă un lingău care o ridică pe un piedestal, îi scrie poezii, şi se uită la ea ca la o zeiţă, aşa moale şi tălâmb. Dar ăla nu o f.ute. Niciodată nu o să o f.ută. O f.ute mârlanul pe care-l doare în cur.

 

Pentru că femeia nu vrea un mascul sensibil, care să îşi dedice existenţa spirituală fiinţei ei. Vrea un nesimţit leneş, care se scarpină la p.ulă în public, nu-i ia nici un rahat, decât bani din portofel ca să iasă la bere cu prietenii, nu-i face nici o declaraţie, o tratează ca pe o bucată de carne, şi de ziua ei îi spune că se duce să se vadă cu “o amică”, pentru că n-are chef de vrajeli tipice.

 

De ce vrea femeia un asemenea mascul ? Simplu! Ca să-l transforme într-un lingău dedicat fiinţei ei care-i scrie poezii şi se uită la ea ca la o zeiţă. Dacă vine unul direct aşa la ea, n-are nici un farmec. Vrea satisfacţia aia că p.izda ei a transformat tractoristul în boem. Că l-a făcut pe ăla pe care-l doare în pulă să înveţe constelaţiile ca să aibă ce să-i arate ei pe cer când se ţin în braţe noaptea în parc.

 

Corect, e mai satisfăcător să iei ceva de căcat şi să il faci exact cum vrei tu, decât să îţi vină la nas direct cum vrei. Dar, mica problemă e că de obicei nu iţi iese. Nu poţi să faci din căcat bici mereu. Şi de-aia femeia are un ciclu foarte interesant de existenţă. Stă cu un nesimţit indiferent o perioadă, încearcă să-l schimbe, vede că nu-i iese, renunţă la el şi se duce la fraierul care o venerează (toate femeile au unul), DAR NU SE F.UTE CU EL! Doar se plânge că bărbaţii sunt porci şi că ce fain e el, ca nu e aşa, şi că o să facă o femeie fericită într-o bună zi, dar nu pe ea, că sunt doar prieteni. Îşi şterge lacrimile şi caută alt porc pe care crede ea că îl poate metamorfoza în făt-frumos.

 

Nu, acuma o să ziceţi, după filozofeala asta, că io aş fi fraierul frustrat care e “doar prieten”. Nah. N-am fost niciodată. Io-s porcul perfect. Ăla care pare că poate fi schimbat.

 

Da, pisi, uite-te la mine. Ştiu că-s porc şi nu-mi pasă de nimeni şi nimic. Fac totul doar ca să mă distrez, dar uite-te mai atent. E un licăr de speranţă în ochii mei. Se vede clar că în esenţă sunt un tip sensibil, care probabil a fost rănit mai de mult şi acum se închide în sine de teamă să nu fie rănit din nou. De fapt nu-s porc deloc, e doar o mască. Îmi trebuie de fapt o femeie puternică, adevărată, tu, ca sa mă deschid ca o floare şi să îmi descopăr iar latura sensibilă şi romantică. Cum? Ţi-ai dat seama după ceva timp că de fapt tot licărul ăla de speranţă e teatru şi că-s porc misogin şi egoist până-n măduva oaselor? Hai, nu pleca plângând. Pleacă şi atât.

 

Cu cât de străduieşti mai mult să cucereşti o femeie, cu atât e mai mică şansa să reuşeşti. Dă-i o floare şi o să te ia de fraier. Dă-i un flit. Fă-o să te aştepte în ploaie. Scoate-o la întâlnire şi adu-ţi un prieten. Vorbeşte numa cu ăla şi n-o băga în seamă decât când vrei să îi tragi o palma la cur. Pune-o să-ţi plătească alcoolul. N-o conduce niciodată acasă. Trimite-o acasă fix după ce o fuţi. Sun-o cu juma de oră înainte de a te întâlni cu ea (când deja e machiată şi îmbrăcată) şi spune-i că nu mai ai nici un chef şi stai în casă să te joci la calculator. Spune-i că prietenele ei îs urâte şi proaste. De faţă cu ele. Bate-i un amic, preferabil puletele care o venerează. Menţionează uneori că fostele arătau mai bine. Las-o mereu în dubiul că te fuţi cu altele. Când te întreabă răspunde doar “Da’ ce eşti aşa curioasă?”. Şi cel mai important, pune absolut totul înaintea ei pe lista priorităţilor. Muncă, amici, bere, somn, calculator, bere, “amice”.

 

Aşa cucereşti o femeie. Nu cu chestii romantice.""

Share this post


Link to post

:) sfaturi de la tata catre fiul sau, virgin, asa ar trebui sa se cheme , in cazu in care vrei sa publici asta =))

Share this post


Link to post

Copyright-ul nu-mi apartine, in caz ca n-ai observat ghilimelele... :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...