Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

Auzi, si marea iubire crezi ca o sa se bucure cand va vedea ca habar n-ai sa o satisfaci?

 

 

Si eu prima data tot la vagaboante am fost prin liceu. Nu e nici o rusine atunci cand stii sa te protejezi. E mai bine decat sa crezi in prostii gen "noaptea nuntii".

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Ce suflet de artist, dom'le... Da-o-n puii mei de dragoste, prinde o fumeie si faceti si voi ceva. Ai grija, am vazut la stiri ca unul de 24 de ani a violat pe altul de 54 ca cica ii datora bani. Bine, tu nu datorezi nimanui nimic, dar daca ai restante, pazeste-te, nici nu stii de unde apare omul rau si pa-pa virginitate.

Share this post


Link to post

Balanele, ai coaie sa vii joi la intalnire?

Scuze, reformulez. Ai tupeu sa vii joi la intalnire?

Share this post


Link to post

Chestia aia il priveste pe el personal (daca are sau nu... tupeu). Deci te-as ruga sa nu te iei de ... omului ;)

Share this post


Link to post

Ileana, ce vrei sa ii faci omului?

Share this post


Link to post

Eu personal nimic, nu ma ridic la standardele omului, sa ma lase sa ii fac ceva. Dar putem incerca sa il ajutam, face to face, toti prietenii care ne strangem joia.

Sau in cel mai nefericit caz, macar sa ii dau autocolantul.

Share this post


Link to post

Balanele, ai avea o scuza daca macar ai fi trait ce era mai frumos si apoi sa spui ca nu mai aveai ce. Dar nici asa, ca nu traim numai pentru noi.

 

Ia si te trezeste omule, aia de la asigurari nu vor da nimic pentru ca vor considera ca ai premeditat, (ai adunat pilule, ai vorbit despre asta etc) deci beneficiarul politei nu va lua nimic. Masinile second nu sunt mare valoare, de asemenea. Deci in loc sa ajuti niste oameni care real tin la tine tu umbli dupa avioane.

 

Deci practic pentru un vis ai facut un cuvânt_urât.

 

Hai ia si trage draperiile, injura o data din toti rarunchii si treci la treaba. Ia si te barbiereste frumos, ia haine noi pe tine, asculta o muzica in maisna si te simte bine.

Eu am crezut ca e vreun vis realizabil, dar nu mai conteaza de ce, e clar ca acolo nu se leaga.

 

Daca ai cat de cat urma de barbatie si de orgoliu in tine si daca tii o umbra la cei de care spuneai ca au fost linga tine mereu, rupe orice legatura si nu te mai gandi, si la anul ai sa razi cat de caraghios a fost actul pe care l-ai premeditat.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post
Dar putem incerca sa il ajutam, face to face, toti prietenii care ne strangem joia.

 

Imi pare rau, e prea multa lume.

 

aia de la asigurari nu vor da nimic pentru ca vor considera ca ai premeditat,

 

Tocmai de aia au pus termenul de 2 ani. Dupa asta, n-au ce sa zica.

Share this post


Link to post
Imi pare rau, e prea multa lume.

Vrei in particular? :>

Share this post


Link to post
Imi pare rau, e prea multa lume.

 

He-he-he, iata si primul membru care se plange ca vine prea multa lume la intalnirile saptamanale. =D>

 

Vrei in particular? :>

 

Nu te mai baga in fata, lasa omul sa-si aleaga consilierul(a)... > :)

Share this post


Link to post
Imi pare rau, e prea multa lume.

 

 

Asa crezi tu =)) .

 

Problema e ca ea evita cu orice pret sa fie singura cu mine.

De multe ori stam sa bem o cafea si sa fumam, sau, sa bem o bere, sau altceva, dar de fiecare data are grija sa fie si alte persoane de fata, din familie.

Pana la urma, nu stiu daca e o problema de desinhibare, ci de acceptul de a face asta cu mine. Fata de altii nu vad sa aiba vreo inhibare.

 

 

Nu vezi ca o doare in koor de tine? Sau, mai rau, nu te place dar nu vrea sa te raneasca spunand-o. N-ai si tu pic de mandrie in tine, te aduce o "panarama" (scuza-mi expresia) in starea asta? Ce dreaq.

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Deci Dj-ule sa vezi ce capace iti iei ca nu mi-ai dat linku catre topicu asta... :mrgreen:

 

in alta ordine de idei - ce nu inteleg eu - 30 de ani cu atza? ... :scarpin:

 

btw: ala din Great Expectations a supravietuit ;)

Edited by madkat

Share this post


Link to post

Bre, ata am si eu (bine, ca am 29 de ani), dar la mine nu s-a rupt in doua virgine (norocos, nu?), pe cand la altii nu s-a rupt ca... nu s-a bagat. Asta e mai grav.

Share this post


Link to post
...Problema e ca ea evita cu orice pret sa fie singura cu mine.

 

Poi normal, daca a citit treaba asta:

 

Nu merita dpdv financiar. Oricum trebuie sa platesti din greu sa fii cu o femeie, ca daca nu ai bani si pozitie, nu se uita la tine.

Asa ca daca facem socoteala, e mult mai ieftin sa apelam la profesioniste, pentru a ne rezolva nevoile.

Mai complicat e daca dorim copii. In cazul acesta inca nu am gasit o solutie alternativa.

 

probabil ca se teme de momentul cand nu o sa-ti mai poti permite intretinerea si vei gasi vre-un prilej sa o declari dauna totala ca sa ai cum sa apelezi la rentals.

Share this post


Link to post
Bre, ata am si eu (bine, ca am 29 de ani), dar la mine nu s-a rupt in doua virgine (norocos, nu?), pe cand la altii nu s-a rupt ca... nu s-a bagat. Asta e mai grav.

 

Adica la altii nu s-a rupt ci s-a uscat de nefolosire :mrgreen:

anyways - voiam sa zic 30 de ani si virgin... :rolleyes:

 

offtopic: doo? hmm... nu sunt asa nerabdator sa te felicit, pentru ca nici la masini nu ma omor dupa perioada de rodaj.

Edited by madkat

Share this post


Link to post

Balanel, nu e ok ce zici tu. Bag de seama ca esti serios cand zici ce tot zici tu acolo (sincer, sper sa faci doar misto). Eu zic sa mai gandesti problema. Daca vrei... in legatura cu atitudinea ta... iti recomand ceva copilaresc dar totusi extrem de inteligent. Te rog frumos cauta pe net si urmareste episodul din South Park numit "Raisins". Chiar te rog sa il urmaresti, si sa fii atent la ce zice Butters la sfarsit :) ) . Stiu ca suna prosteste ce iti recomand, dar nu degeaba South Park are multiple premii Emy ptr cel mai bun serial. S-ar putea sa intelegi mai multe din episodu ala decat din sfaturile pe care le tot primesti.

 

Am trecut toti prin momente cand ni se parea ca tipa este de neinlocuit. Ce nu intelegi tu (sau nu stii) este ca marea binecuvantare in legatura cu femeile este ca nu gasesti doua la fel. Totul difera - expresiile, tonul vocii, personalitatea, glumele, zambetul... asta fiind cel mai bun lucru! Ce pierzi de la una, castigi in alta forma cu o alta. Fiecare e unica in felul ei. Gandeste-te numai ca s-ar putea sa te inseli! Exista o mare posibiliate ca tipa pe care o idolatrizezi sa nu fie deloc deosebita in comparatie cu o alta. Nu stiu de ce crezi ca ti s-ar potrivi, daca pana acum nu te-a inteles si n-ai reusit sa o intelegi... eu cred ca ti-ar fi mai bine cu o alta pasarica... pardon... vrabie.

 

Pana una alta, revenind la tonu de misto iti recomand sa te duci in germania la un bordel, ca tipele de acolo taie si chitanta. Deci... e un serviciu legal, nu ai de ce sa-ti faci probleme O :)

 

Si care-i treaba cu 19cm? Exista oameni care isi atarna caramizi de putza si n-au 19 si tot xxx la greu. Tu ce pazesti?

Edited by fry

Share this post


Link to post

Si eu cand m-am despartit de iubita din liceu ziceam ca e gata, n-am sa mai pot iubi pe nimeni. Si uite ca pana la actuala (sotia, in speta), am mai avut doua iubiri, ce e drept, scurte, dar intense. Deci- se poate :D . Doar oleaca de vointa sa fie.

Share this post


Link to post

Cat despre treaba cu "e nevoie de bani sa intretii o femeie".

 

Stii cine a zis "Nu dau bani pe pasarica si apa pentru ca ambele vin gratis" ?

Share this post


Link to post

De ce nu rupe cineva topicul de aici, să facă un topic nou, "Ajutaţi-l pe Bălănel" or smth?

Că nu prea mai e clar nici dacă e caterincă, nici psihoterapie.

În ambele cazuri, cred că subiectul va rămâne de pomină şi e păcat să se piardă printre caterincile de zi cu zi...

Share this post


Link to post

Done

Edited by ileana

Share this post


Link to post

Iupiiiii, balanel are topicul lui. Beton ideea.

Share this post


Link to post

Balanel,cumva persoana in cauza este sora ta sau este vreo ruda?

Share this post


Link to post

Daca tot suntem chinuiti de criza economica, atunci cu virginitatea se pot face si afaceri( probabil mai sigure decat cu asigurarea)

Edited by guru

Share this post


Link to post

Vezi ca balanel are tupeu sa depaseasca recordul lu' ala cu 42 de ani. Oare se face pustnic? Zmeule, ai concurentaaaaaa (la spovedanii, fireste). acuma cum ii zicem omului, ca precuvios ii Zmeul. Sa ii zicem preacucernicul?

Share this post


Link to post

:o Nu pot sa cred...ce am citit in topic-ul asta...

Chiar o fi caterinca? :uff:

Ca daca nu e...

:-?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...