Jump to content
Sign in to follow this  
cosmin_cosmin_1

Vand La Comanda Huse Pentru Schimbator Sau Frana De Mana, Piele Naturala, Cusatura In Diferite Culori

Recommended Posts

Confectionam la comanda huse/mansoane pentru schimbatorul de viteza si frana de mana. Pretul este de 35 lei/buc, culori disponibile: piele neagra, cusatura: alba, rosie, neagra, gri, galbena. Pentru alte culori, pretul poate creste.

 

Pentru contact:

bcosmin2007@gmail.com

YM: cosmin_neb1@yahoo.com

 

Exemplu, pentru cielo, husa schimbator si frana de mana, piele naturala neagra, cusaturi duble de culoare neagra

 

59096717.th.jpg 16929845.th.jpg 43410924.th.jpg 19087283.th.jpg

 

30568033.th.jpg 70814649.th.jpg 63684786.th.jpg 60771624.th.jpg

 

94995461.th.jpg 73032417.th.jpg 12795945.th.jpg

Share this post


Link to post

Pentru lacetti, modelul diesel (difera nuca atentie), cat costa un set frana de mana + schimbator?

Share this post


Link to post

Pentru lacetti, modelul diesel (difera nuca atentie), cat costa un set frana de mana + schimbator?

 

avem tipare pentru matiz si cielo. pentru lacetti putem onora comanda daca ne trimiteti husele originale,le veti primi intacte impreuna cu cele noi.

Share this post


Link to post

Bine bine, la ce pret si in ce timp?

Share this post


Link to post

:o fftopic: Pot garanta pentru calitatea lucrarii executate. Si eu am comandat o husa de la ei si sunt super multumit, cu atat mai mult cu cat a reusit sa mi-o personalizeze in functie de cerintele mele :)

 

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showtopic=28372&view=findpost&p=451856

 

Montajul este in regie proprie asa ca nu a iesit perfect, insa husa este exact ce am vrut.

Share this post


Link to post

Mie mi se pare ca arata ca naiba husa aia, mai urata decat cea standard cu care vine masina din fabrica, cea din musama.

Cam asa zic eu ca ar trebui sa arate o husa din asta:

post-5484-127125222226_thumb.jpgpost-5484-127125223042_thumb.jpg

post-5484-127125223903_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Bine bine, la ce pret si in ce timp?

 

35 lei + 7 lei taxele postale

timpul de expeditie prin posta (3 zile pana la mine + 3 zile pana la tine) + 2 zile in care se face lucrarea

 

raven84, husa trebuia intoarsa pe dos si bagata intai cu capul in jos. dupa ce strangeai colierul facea o intorsura sub maciulie

Edited by cosmin_cosmin_1

Share this post


Link to post

Facem asa :)

Eu trimit cele 2 huse, frana de mana si schimbator ale masinii la tine si platesc 7 ron prin posta romana, tu le faci si le trimiti inapoi si pe cele originale si pe cele din piele, pe cheltuiala ta, cu ramburs 70 lei. Castigul meu, 2 huse de piele, castigul tau- tiparele pentru lacetti. Ce zici?

Share this post


Link to post

Facem asa :)

Eu trimit cele 2 huse, frana de mana si schimbator ale masinii la tine si platesc 7 ron prin posta romana, tu le faci si le trimiti inapoi si pe cele originale si pe cele din piele, pe cheltuiala ta, cu ramburs 70 lei. Castigul meu, 2 huse de piele, castigul tau- tiparele pentru lacetti. Ce zici?

 

ca sa le trimiti spre mine costa 3 lei. ca sa le trimit eu ramburs ma costa 7 lei. ultimul pret pe care il pot oferi este 77 lei cu taxe postale incluse si nu mai putin de-atat. acum vad ca intra o gramada de piele la huse, dar am zis 35 inainte sa ma documentez si asta e.

 

In alta ordine de idei, avem "pe stoc" o husa de schimbator pentru cielo, ramasa dupa ce am vandut separat frana de mana. Pret unic 30 lei, piele naturala cusuta cu negru.

Edited by cosmin_cosmin_1

Share this post


Link to post

OK, pentru 3 lei n-are rost sa ne targuim :) Dai o bere pentru tipare :)

Trimite-mi adresa unde sa-ti trimit husele printr-un MP.

Share this post


Link to post

iti trimit pm cu adresa

 

 

 

OK, pentru 3 lei n-are rost sa ne targuim :) Dai o bere pentru tipare :)

Trimite-mi adresa unde sa-ti trimit husele printr-un MP.

Edited by cosmin_cosmin_1

Share this post


Link to post

avem de vanzare,pe stoc, un manson de schimbator pentru cielo: 30 lei

si un set mansoane (schimbator+frana de mana) tot de cielo, cusute cu ata rosie (parca,pot verifica) la 60 lei.

 

facem gratis huse pentru espero, la schimb cu husele originale. oferta valabila doar pentru primul venit, pana facem rost de tipar.

Share this post


Link to post

Pentru Kalos ai tipar? Cat ajunge un set pentru frana de mana si schimbator?

Share this post


Link to post

tipare avem doar pentru matiz si cielo.

pentru espero facem gratis cu husele vechi la schimb

pentru kalos preturile ar fi 35 schimbatorul si 40 frana de mana (daca are manson si nu e toata de plastic, nu stiu exact cum arata), dar tot cu husele vechi trimise la noi pentru 2 zile.

Share this post


Link to post

Aveti tipar si puteti realiza husa franei de mana si la matiz?

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post

pentru frana de mana nu cred, trebuie sa ma uit. are manson din fabrica? nu stiu acum din minte.

mansoanele de frana le facem de obicei cu 40 de lei

 

sa mai pun o poza cu un set de mansoane pentru opel, de data asta.

post-6769-059834800 1285236127_thumb.jpg

Edited by cosmin_cosmin_1

Share this post


Link to post

Nu, nu are din fabrica. Daca ar fi sa-ti trimit un sablon..personalizat sa zicem, cum ar trebui sa arate acesta?

Share this post


Link to post

Nu, nu are din fabrica. Daca ar fi sa-ti trimit un sablon..personalizat sa zicem, cum ar trebui sa arate acesta?

 

imi trebuie niste dimensiuni de genul asta. daca poti face un desen, noi putem face husa

post-6769-042855700 1285240407_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ok. Sa vad cum pot face. Ca pret, cum s-ar situa?

Later edit: esti bun sa pui o poza din profil cu cel de opel si, daca se poate sa-mi spui dimensiunile lui(pe PM daca nu vrei sa le spui..public)? Exista posibilitatea sa se cam potriveasca.

Merci

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post

Ok. Sa vad cum pot face. Ca pret, cum s-ar situa?

Later edit: esti bun sa pui o poza din profil cu cel de opel si, daca se poate sa-mi spui dimensiunile lui(pe PM daca nu vrei sa le spui..public)? Exista posibilitatea sa se cam potriveasca.

Merci

 

in functie de cantitatea de piele stabilim si pretul. la opel, frana de mana costa 40 de lei.

dimensiunile ti le transmit deseara, nu le am acum, trebuie sa masor tiparele.

la frana de mana de mai sus nu am facut poze din lateral ca nu am crezut sa am nevoie, apoi am trimis pachetul catre client. sa ma uit ce poze mai am pe-acasa si iti trimit.

Share this post


Link to post

pt kalos ai tipar? m-ar interesa.ms

Share this post


Link to post

pentru kalos nu am tipar, dar se pot face dupa cele originale daca esti dispus sa ni le trimiti. preturile sunt 35 schimbator, 40 frana de mana.

 

mai pun o poza cu un set de huse

post-6769-001225900 1285246563_thumb.jpg

Share this post


Link to post

@Cosmin: ai reusit sa masori mansonul ala de frana de mana de opel?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...