Jump to content
Sign in to follow this  
Abram Burel

Se Mai Ocupa Cineva De Forum?

Recommended Posts

Asa ceva am eu la serviciu, unde plasam documentatia pt. diferite procese; unii au drept de write (cei care raspund de procesele respective), altii doar de read.

Share this post


Link to post

Cea mai grava problema dupa mine e ca nu se citeste nici macar ultimul post dintr-un topic, vezi si exemplul de la inmatriculari cu trimitere la #299.

Nimic nou, s-a spus de n-ori. Desi traim in epoca google, un mare procent din populatie utilizatoare de internet nu are indemanarea cerebrala minima de a folosi cautari. Nici nu vreau sa ma gandesc ce ar insemna sa aiba a se documenta intr-o biblioteca. Normal nu e treaba mea educatia, dar uite ca ne afecteaza pe toti.

 

Un pop-up pentru userii sub 10-20 de posturi cu un tutorial de doar cateva randuri ce ar contine cateva informatii despre cum se face ? :)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Cati dintre voi ati citit EULA pana acum?

Share this post


Link to post

Eeeee... ULA!

Share this post


Link to post

Democratiile sunt generatoare de birocratie si haos.

Esenta individului uman se traduce prin predispozitia la a fi condus.

Unii indivizi au capacitatea de a conduce (innascuta SI cultivata prin educatie) altii isi inchipuie ca o au.

Aceasta capacitate de a conduce include, in mod necesar, capacitatea de a sesiza prezenta sau absenta ei la alti indivizi.

In concluzie, nu sunt necesare propuneri de moderatori si nici votul popular asupra acestor propuneri... doar o manifestare autocratica a liderilor. Sunt sigur ca aveti deja in voi chiar si solutiile problemelor care nu au aparut inca.

(nu incerc a fi original, doar il citez din memorie pe Frank Herbert, cu ceva interpretari personale)

 

Credintele sunt ca si gusturile, personale, se exprima, nu se impun si nu se discuta.

Ca atare, declar off-topic orice comentariu la cele scrise de mine aici. > :)

 

Ati cerut propuneri si ati obtinut off-topic, inclusiv mici flame-uri la nivel inalt.

Cine se considera lider, sa deschida ochii inlauntrul sinelui sau personal si sa ia decizii !

Share this post


Link to post

Ce-ai bagat in cafea azi dimineata? :D

Share this post


Link to post

Melanj de pe Dune... > :)

Share this post


Link to post

Mircea, stiu ca exista si tocmai ca nu e citit, propunerea era doar sa se deschida la o apasare de "add reply" sau "new topic" intr-un pop-up sau div sau altceva.

 

offtopic:

razor, ai citit tu ceva pe undeva, le-ai bagat tu interpretarile tale personale, numai ai uitat pe alocuri sa faci si legatura cu prezenta conjunctura.

Asa se poate cita si din mao sau alti tovarasi sau si prieteni sau din iluminati, numai ca situatia e putin alta, doar intr-un loc ai dreptate:

un comentariu la offtopic e intr-adevar offtopic =))

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Ce te face sa crezi ca tu ai dreptate ca s-o poti acorda altora? :P

Share this post


Link to post

Se poate uni prezentul topic cu cel de caterinca? :mrgreen:

 

(nu va speriati, mi-a imprumutat razor niste melanj, sa bag si eu in cafea)

Share this post


Link to post

Rog inchiderea acestui topic!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...