Jump to content
Sign in to follow this  
adrianzografi

Vand Janta Aliaj Chevrolet Aveo

Recommended Posts

Janta de aliaj R15 pentru Chevrolet Kalos, Aveo.

 

Poate fi folosita pentru o roata de rezerva normala, pentru inlocuirea rotii mici de urgenta din dotarea masinii.

 

Nu este noua.

 

Pret 150 ron plus taxe de transport (15 lei prin Posta Romana).

 

 

Tel 0766 464474.

post-19836-1244993454_thumb.jpg

post-19836-1244993474_thumb.jpg

post-19836-1244993531_thumb.jpg

post-19836-1244993550_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Janta de aliaj R15 pentru Chevrolet Kalos, Aveo.

 

Poate fi folosita pentru o roata de rezerva normala, pentru inlocuirea rotii mici de urgenta din dotarea masinii.

 

Nu este noua.

 

Pret 150 ron plus taxe de transport (15 lei prin Posta Romana).

 

 

Tel 0766 464474.

 

mai ai janta? ma poti gasi la nr 0766/525406

Share this post


Link to post

Salut

 

Mai ai janta la vanjare sau s-a dat. Sunt interesat

 

Am uitat sa precizez,sper ca nu a fost lovita

Share this post


Link to post

Janta de aliaj R15 pentru Chevrolet Kalos, Aveo.

Poate fi folosita pentru o roata de rezerva normala, pentru inlocuirea rotii mici de urgenta din dotarea masinii.

Pret 150 ron plus taxe de transport (15 lei prin Posta Romana).

Tel 0766 464474.

 

mai este valabil? eu sunt interesat de un set intreg... :-?

Share this post


Link to post

Aceasta janta postata de "adrian" am cumparat-o eu, si tot de la el a cumparat si colegul "vieri" Este posibil sa mai fie vre-o janta la vanzare, numai el poate sa-ti spuna

dar de ce nu cauti pe la dezmembrari de ex:

 

http://www.autom.ro/detalii_anunt_autom_pg_propr.php?tip_user=persoana_fizica&id_user=666&rubrica=autoturisme_utilitare_microbuze&index_start=0&index_count=20&id=7440

 

baiatul asta dupa cum vezi are o masina busita bine si poate nu a dat jantele, caci tie i-ti trebuiesc toate 4

 

 

Share this post


Link to post

mda, asa este, a vandut-o - la pret de janta de tabla... (l-am sunat azidimineata...)

 

de "pe linkul" de mai sus am luat farurile dar jante nu am putut ptr ca una este atinsa, deci are doar 3 ok :(

era interesant ptr ca sunt gume noi de iarna, dar cu 3 nu am ce face...

multumesc oricum, poate vom mai gasi in alta parte un set ;)

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

apropo (daca nu sunt indiscret) cat ai dat pe faruri, as fi interesat si eu de un far dr. al meu a inceput sa faca condens pe geam in interior, pana acum in 3 ani nu am avut probleme si as dori sa stiu si eu un pret orientativ

Share this post


Link to post

a fost 350 ron bucata (nou era la aprox 1000 ron/buc) si sunt fara zgarieturi sau alte defecte ;)

s-a plictisit de a inceput sa faca condens :)

eu am patit la un vw touran dupa ce mi-a schimbat un bec in service, nu mi-a asezat cum trebuie capacul din spatele farului (la tine nu s-a umblat din primavara'n coace?)

din cauza vremii este mult mai sensibil acum..., vara nu-ti face probleme oricum, verifica prima data daca este ok spatele farului... ;)

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Tu stii ca ai dreptate in privinta umblatului la far, am schimbat becurile de pozitie, dar stiu ca am pozitionat garnitura de etansare bine in spatele becului inca chiar am mai verificat-o si in alta zi, iar la vreo doua zile am spalat masina cu crasherul. Multumesc pt. sfat voi mai arunca o privire pe acolook.gif

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...