Jump to content
Sign in to follow this  
deceneu80

Yellow!

Recommended Posts

Salut! Am zis papapapa Matizului care a ajuns la fratele meu si acum am Seat Leon, 1.6 102hp

Ce sa zic... e frumos, e altceva...cind l-am luat mi-a ris fata toata ziua la volan, si inca imi mai ride... :)

pret 13.005 euro, avans 3200, leasing 4 ani.

Ca si dotare e reference, adica :( din ce tin eu minte..)aer conditionat semi-automat, ABS, TCS, Oglinzi electrice incalzite, Mp3 cu 6 difuzoare... si nu mai stiu

post-14943-1243780611_thumb.jpg

post-14943-1243780638_thumb.jpg

post-14943-1243780675_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cam mare saltul de la Matiz la Leon :P

Sa te poarte sanatos multi km fara evenimente neplacute!

Share this post


Link to post

Bravo, să te bucuri de ea!

1.6 102hp

Pune-i Gpl, MPi-ul ăsta-i numai bun > :)

Share this post


Link to post

Nice ride. La Leon prinde bine galben. Sa o stapanesti sanatos, fara evenimente. :)

Share this post


Link to post

Frumoaaasaaa! Sa o stapanesti sanatos!

Share this post


Link to post

Pacat de motor :(

Share this post


Link to post

Va multumesc pt urari! oricum ramin fidel Matizului. 2 zile la munca folosesc Maty, 2 zile acasa folosesc Seatul.

Edited by deceneu80

Share this post


Link to post

Adauga-l si la profil > :) Frumoasa masina, iti doresc sa te bucuri sanatos de ea! :) Pune-i senzori de parcare :P Eu eram stresat ca voi lovi masina asta dupa ce trecusem de pe matiz, pe care il inghesuiam de fiecare data la limita, in cele mai mici spatii de parcare :)

Share this post


Link to post

Frumoasa masina. Sa aveti un mariaj fericit,cu km multi fara belele! =D>

Share this post


Link to post

@banzay: sa stii ca inca am probleme cu parcarea...mi se pare imensa fata de matiz...A fost o idee buna se pare sa nu imi iau jante de aliaj inca :) mersi de urari!

@mircea mircea: iti multumesc mult de urari!

Mi-au venit si numerele negre...KJC parca KOJAK era cu k la sfirsit, nu? bine ca nu sunt chel...inca... =))

Edited by deceneu80

Share this post


Link to post

La banii astia e super, si nu poti sa ceri mai mult decat un 1,6 MPI care isi face treaba bine, dar are consum cam maricel. Oricum nu stiu daca au bagat motoare de generatie mai noua in oferte. Sa te bucuri de ea fara evenimente neplacute!

Edited by Laurycã

Share this post


Link to post

AIci o masina dragutza si galbena :P ,geloasa?

 

Oricum sa ai km multi alaturi de ea fara probleme si incidente :)

Share this post


Link to post

Frumusica, chiar o prinde bine galbenul :)

Sa o stapinesti sanatos. Oricum, pentru Ro 1,6-102 HP e mai mult decit rezonabil, in special ca upgrade de la Maty.

Share this post


Link to post

Parca totusi e cam grea carapacea pentru motorul asta. Am o ruda care vinde un leon din motivul asta. Altfel foarte faina jucaria.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...