Jump to content
Sign in to follow this  
nigro

Asigurarea Obligatorie RCA

Recommended Posts

Smecherie marca Carpatica...pe 2 martie apare la ora 8.00 polita RCA pe 1 an 234 lei B8 1399mc, fac comanda pt. 2 aprilie (nu am realizat ca eram pe 2 martie nu stiu de ce ramasesem cu impresia ca suntem pe 3 mar) ma suna cei de la Aust dupa 2 ore imi spun ca se depaseste termenul cu o zi pretul e scimbat si acum costa 335 lei. Urmaresc in continuare evolutia pretului devine numarand in zile 350, 369, 392 si astazi e vreo 424. Haios...ramane cea mai buna valoare Astra 372!

Share this post


Link to post

Aratati-mi unii care sunt ieftini , buni , platesc daune , si este toata lumea multumita de ei ?
In asigurari toti incearca sa atraga clientii cu preturi mici , dar asta implica plata la limita a dosarelor ( sume mici , timp mare de plata , tot felul de tertipuri acoperite de lege pentru tergiversare ). Este mai ceva ca in jungla !

Share this post


Link to post

Buna tuturor! Imi poate spune cineva cat mai costa in 2018, un RCA pentru Daewoo Cielo berlina din 2007?

Share this post


Link to post

Sunt curios cum s-ar aplica,  oare ce apare inmatriculat si neasigurat primeste automat amenda?

Share this post


Link to post

Banui ca incepe cu o instiintare recomandata pentru a se asigura ca ai luat la cunostinta apoi modul decartarii lovelelor. Au ei grija cum sa suga lovelele de la muritorul de rind, DOAR de la muritorul de rind ca mojicii nu deconteaza nimic, ca de obicei !

Share this post


Link to post

O tampenie. Atata timp cat nu circula pe drumurile publice, pt ce sa fie asigurate? La fel cum nici asiguratorul nu iti deconteaza nimic, daca ai un accident in afara drumurilor publice.

Share this post


Link to post

Normal ca-i o timpenie ! Multe minti bonlave, nene !

Share this post


Link to post

Probabil ca e disperare mare, ca au scazut incasarile. Traficul de influenta functioneaza.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...