Jump to content
Sign in to follow this  
keluboss

Stii Sport?

Recommended Posts

am absentat de ceva vreme de forum pentru ca am avut de lansat un proiect. Este vorba de Stii Sport? primul sport quiz din Romania produs de TVR 1. Am gasit ceva timp sa urc pe net prima editie, sper sa reusesc sa le pun si pe celelalte. Stiind ca aici sunt multi iubitori de sport astept sa va dati cu parerea despre emisie, ce-ar trebui sa mai schimbam imbunatatim, etc

 

Share this post


Link to post

Enervante rau aplauzele alea la comanda indiferent daca raspunsul e bun sau nu.

Share this post


Link to post

dap aplauzele si scrisul meschin de pe plasma le-am remediat, asta e pilotul o sa incarc direct ultima editie sa vedeti diferenta...

Share this post


Link to post

Cum o cheama pe prezentatoare?

O sugestie : pentru ridicarea...rating-ului, dati mai multe prim planuri cu ea. ;) In primul clip, are pantofi naspa. Dar are picioare frumoase.

Iar omuletii aia din fundal sunt mult prea aplaudaci decat se poate suporta.

 

Altfel, pare interesant. De ce au disparut emisiunile de genul asta din televiziuni? ca banuiesc ca aveau audienta.

Share this post


Link to post
... Dar are picioare frumoase ...

Daca avea Imperiul Roman asa stalpi, nu se mai prabusea.

 

Fata n-are vreo vina, dar rolul nu i se potriveste. Mi se pare punctul cel mai slab al emisiunii.

 

O alta hiba observata: distanta prea mare dintre concurenti sau numarul lor prea mare, panoramari continue datorate dispunerii lor pe un unghi prea mare, ideal de vazut din studiou, obositoare pe "micul ecran" si lipsa de focalizare pe cel care a dat raspunsul bun. Inteleg, s-a dorit o alta abordare, iesirea din cliseul acestui gen de emisiune. Dar telespectatorul trebuie sa fie concentrat pe intrebare, apoi sa i se acorde o clipa de raspuns si apoi directionat pe cel care a raspuns cel mai bine, adica trebuie premiat si participantul anonim din fata sticlei.

Share this post


Link to post

Cam multi aplaudaci! (spectatori)

Edited by hitman

Share this post


Link to post

Salut!

 

E foarte interesanta emisiunea, as dori daca se poate sa pui online si editia de astazi, nu am prins-o de la inceput :(

Share this post


Link to post

"Litera ... Je" (Aplauzeee!!!) ...

Edited by titus

Share this post


Link to post

multumesc pentru aprecieri. Pe moderatoate o cheama Roxana Popescu, o sa incarc si celelalte emisii pe net in masura in care voi reusi. Pentru mine sa transform din imaginea mea intr-un format acceptat ca dimensiune de youtube dureaza 3 ore si nu am timpul necesar. Promit sa recuperez in cel mai scurt timp

Edited by keluboss

Share this post


Link to post

Am revenit cu cea mai calda editie v-astept cu comentarii

 

Share this post


Link to post

Scuze, dar nu inteleg care este faza cu literele alea. Ca nu par sa aiba legatura nici cu raspunsul, nici cu intrebarea...

Share this post


Link to post

:) ) pai nu au legatura, puteau fi numere in locul lor, e pur si simplu un mod de a alege niste intrebari, unde intervine si hazardul, mai iei un joker un cartonas rosu... :)

Edited by keluboss

Share this post


Link to post

Ba cum se cheama melodia intro de la Stii sport?

Share this post


Link to post

Ba, nu se cheama, se striga :|

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...