Jump to content
Sign in to follow this  
draky90

Respect

Recommended Posts

pei ce sa zic...las pozele sa vorbeasca..si nu fiti rai..in aprecieri'...RE5PECT

post-22116-1238940503_thumb.jpg

post-22116-1238940529_thumb.jpg

post-22116-1238940541_thumb.jpg

post-22116-1238940553_thumb.jpg

post-22116-1238940619_thumb.jpg

post-22116-1238940638_thumb.jpg

post-22116-1238940846_thumb.jpg

Edited by tolin
Daca vrei respect, atunci respecta limba romana si pe cititori.

Share this post


Link to post

Dar masina nu avea turometru sau nu indica bine?

Pe faruri ai dat cu banda izolier sau are ploape?

 

R E S P E C T!

Share this post


Link to post

Eu stiam ca pentru a putea lua permisul e nevoie de minim 4 clase primare. Respect se scrie cu e, nu cu 5.

Share this post


Link to post

Ce tare esti mai Laurentiule =)) !! Tine-o tot asa ! In caz ca nu ai vazut omu` a scris R E 5 P E C T ...prin urmare a inlocuit S cu 5 in nici un caz cu E .Dar romanul nostru ar fi in stare de orice numai sa se implice ,cu toate ca va implicati aiurea.Ca sa nu fiu offtopic masina e la linie si simpla.Asta e tot de ce are nevoie (in mare).keep up the good work !

Edited by kgula

Share this post


Link to post

Mina aia de pix pe post de ac la turometru ce rost are ? Ma rog, oricum ai 2, recunosc, si shift light pe o masina care la vremea ei era sedan cu pretentii de lux. Banda izolatoare vine ca o perfecta completare la liniile date de o celebra casa de design auto (macar ai idee cine ?), ca sa nu mai zic ca la cat de mici sunt oricum din fabrica farurile, numai obturarea lor mai lipsea din punct de vedere al functionalitatii. Holzsuruburile infipte in bord, la ceasuri - iarasi, de nota 10, mare efect!

 

Macar motorul e curatel, puncte bonus pentru asta.

Share this post


Link to post
Ce tare esti mai Laurentiule =)) !! Tine-o tot asa ! In caz ca nu ai vazut omu` a scris R E 5 P E C T ...prin urmare a inlocuit S cu 5 in nici un caz cu E .Dar romanul nostru ar fi in stare de orice numai sa se implice ,cu toate ca va implicati aiurea.Ca sa nu fiu offtopic masina e la linie si simpla.Asta e tot de ce are nevoie (in mare).keep up the good work !

Oricum nu vad rostul titlului asta de 2 bani.

Putea sa faca si el un topic mai de doamne-ajuta, ca nu suntem pe cocalari.ro.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Laurentziu nu mai fi rautacios...Ca nu esti perfect nici tu , nici eu , nici nimeni...

 

Este topicul omului si il numeste cum vrea el...atata timp cat nu este vulgar nu vad un de este problema...

 

Cat despre masina...e frumoasa...dar scoate-i pleoapele alea de band izoler si mina de pix de la turometru...

 

Sa o stapanesti sanataos...si multi km fara probleme...

Share this post


Link to post

Se fac aici inscrieri la campionatul de "chici" de cartier? Ce ti-a facut masina aia de te-ai apucat sa o slutesti in asa hal? Banda pe faruri (si alea vai mama lor), turometru cu suruburi, parbriz crapat (si inca rau de tot), capace prinse cu fasete... Iar sita aia de metal ce rost are fixata pe spoiler? Filtreaza mustele?

Sincer, pe cat de bine arata Espero, pe atat de mult reusesti sa-l slutesti. Pacat de masina aia.

Share this post


Link to post

Eu cred ca omul asta nu o sa mai intre pe forum in viata lui...poate omul nu are bani sa-i faca altceva, lasati-l in pace...macar masina e curata, motorul pare ingrijit.

Share this post


Link to post

Cel mai stupiud lucru mi se par ceasurile alea aditionale, parca sunt de la tractorul lu unchiumeu. In rest, e ok. R35p3c4 ! :)

Share this post


Link to post

Ar arata OK daca ar scoate prelungirea aia, pleoapele, plasa ca plasa. Imi place cum arata spatele masinii si am vazut pe alt forum cum arata si ceasurile cu acele de Seat (toate cele 4 ace schimbate). Are pe masinuta si cateva chestii care nu isi au rostul, ca turometrul, pleoapele, etc, dar daca le-ar da jos si ar tine masina cat mai simpla, ar fi de efect. Daca el crede ca nu are rost sa le dea jos, nu le da, dar sa inteleaga ca tuning gen NFS nu atrage privirile oamenilor cu capul pe umeri. Cum se zicea si mai sus, un plus si de la mine pt. motor care arata bine. Daca si merge la fel de bine...2 'plusuri' :)

Share this post


Link to post

Imi place masina ca e curata,motorul mai ales,bravo.In schimb pastreaz-o cat mai simpla,eventual niste jante si un polish sa vezi cat de frumoasa iese.Oricum sa o stapanesti sanatos.Frumoase masini espero,de cate ori trec pe linge ele le admir.Bafta oricum. :thumbl:

Share this post


Link to post
... Este topicul omului si il numeste cum vrea el...

Asta o face pe forumul lui. Pe altele, r35p3kta regulile de acolo. 'ntelegi ?

Share this post


Link to post

1.Bordul schimbat : imi plac acele de Seat, dar in schimb daca tot ai modificat luminile din bord , macar schimba-le integral!

2.Ceasurile aditionale nu prea isi au rostul, doar daca nu ai fi avut turometru sau ai fi tunat masina la extrem :(

3. Pleoapele alea sincer nici pe mine nu ma incanta, ori din fibra si un picut mai late...ori deloc!

4.Imi place ca e curat motorul, sper sa mearga masina la fel de bine...

5.Plasa de la spoiler si locul ala gol deasupra nr de inmatriculare ...fa ceva cu ele :P

 

Per total masina arata bine, simpluta, sa o conduci sanatos fara evenimente!

Share this post


Link to post

OK, sa vedem ce iese la inventar:

- pleoape din izoler bifat

- jante de tabla cu capace urate bifat

- indicatoare aiurea si inutile de bord fixate aiurea 2x bifat. BONUS pt shiftlight fixat la 3000rpm!

-volan sport bifat

- maciulie sport fixata aiurea bifat

- toba de mobra cu stut mare bifat

- mina de pix ca si ac de turometru... R.E.5.P.E.C.T.!

- spoiler fata tunat cu finisaje de f buna calitatea si care nu are nici o legatura cu restul masinii bifat

 

Sincernu vad o modificare utila facuta la masina, numai zorzoane de aiurea si montate f prost.

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Eram convins ca " pasta de pix" e o figura de stil...dar am luat pozele la analizat si chiar asa e !!!! Incredibil...Cum dracu se poate asa ceva?? =)) =))

Share this post


Link to post
Asta o face pe forumul lui. Pe altele, r35p3kta regulile de acolo. 'ntelegi ?

 

E forumul dumneavoastra maestre?

 

Si daca tot ai concluzionat ca nu a respectat regulile de ce nu ii inchizi topicul?De ce nu modifici titlul ca deh...tot esti lezat...

Share this post


Link to post

In masura in care este al tau, adica utilizator, 'ntelegi. Si ca orice utilizator, 'ntelegi, r35p3cti Regulamentul, 'ntelegi si pe ceilalti utilizatori, 'ntelegi. Deci, nu postezi aici ce vrei tu, 'ntelegi.

Share this post


Link to post

Pai si eu acuma ce mai comentez.

 

Se pare ca pe asta l-am prins prea tarziu...

Share this post


Link to post

Prelungirea aia e de dacie berlina? :) Un plus(singurul) pentru aspectul motorului. Iarasi ce nu imi place e fixarea ceasurilor pe bord respectiv usa.

Apropo bine ca nu are si "husa imitatie de piele ce imita lemnul" la volan.

Share this post


Link to post

mda...sincer de ce sa fiu rau...prelungirea am dat o jos saptamana trecuta,turometrul este dat jos(gata cu tiganiile),parbriz am cumaparat impreuna cu capota,cand am cumparat o asa era parbrizul si capota era botita :( ,"sita "o mai las nitel,cat despre pleoape trag din tabla,le sudez,vopsesc si gata,app si nu este toba de mobra :P ..altceva ce sa mai dau jos!?si unde ati vazut voi mina de pix :o ...offtopic,laurentiule mi se pare mie sau mai facut cocalar??ai grija cum vorbesti...

post-22116-1238987835_thumb.jpg

Edited by draky90

Share this post


Link to post

Ăăăh :scarpin: care e rolul turometrului nr. 2? Shiftlight la 3500rpm?! =))

mi se pare mie sau mai facut cocalar??ai grija cum vorbesti...

Aici scriem, nu vorbim.

P.S Mai?

Share this post


Link to post

Ce sa zic, sa o stapanesti sanatos si astept pozele fara tiganii. Momentan ma abtin.

Singurele plusuri, capacele originale si acele alea care merg iluminate frumos.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...