Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Fumători, Nefumători ?

Fumez...  

345 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Baaafta!

Share this post


Link to post

Am trecut de patru luni, inca mai inghit in sec cand fumeaza cineva in preajma, insa fizic imi e usor sa ma stapanesc.

Share this post


Link to post

M-am lasat de ele de pe 10 ianuarie anul asta, am zis gata, ajung ~23 de ani de fumat. Inca am ramas cu "sechele", tigara de dupa masa, de la cafea, cand stai la o bere la povesti...etc. In prima faza am trecut pe electronica, dar nu se compara asa ca am renuntat de tot.

Share this post


Link to post

Eu inca nu am reusit performanta.

 

Bafta celor ce au reusit :) .

Share this post


Link to post

"Mod de administrare: tutunul este rezervat adultilor si se administreaza la intervale de 4-6 ore. Se recomanda sa nu se depaseasca acesta doza pe zi decat in cazuri "exceptionale: chef, chermeza, paranghelie, bairam si chiar si atunci fara sa depasiti supradoza. Pastrati medicatia si o sa constatati o respiratie mai usoara si un plus lunar la buget. O folosesc de ani buni si este foarte in regula. Fara nicio impunere!

Share this post


Link to post

Pentru cine poate o fi OK, eu ori fumez 20-30 tigari/zi cu maxime de 40-50 la paranghelii, ori deloc. Am fumat 20 ani la modul asta si inca vreo 5-6 la inceput la modul light, adica 2-3 tigari pe zi, cu maxime de 10-15 ocazional.

Share this post


Link to post

Eu am deja un an si jumatate de cand m-am lasat dar parca tot as mai fuma una...

Era sa ma apuc din nou acum 2 saptamani cand am facut primul accident de masina de cand am permis. Cand am coborat din masina si-a aprins cineva o tigare langa mine si atunci era sa cedez...

Share this post


Link to post

Mai bine calculati cati bani dati pe tigari in fiecare luna ,in afara de sanatatea plamanilor si nu numai,si poate asta ar fi un argument puternic pentru a reusi sa infrangeti un VICIU :aloooecineva:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...