Jump to content
Sign in to follow this  
Mike1

Pasior Automotive

Recommended Posts

Oferta a fost transmisa, cu multumirile de rigoare colegului de forum :)

Share this post


Link to post

buna ziua! M-ar interesa o oferta la 2 arcuri spate versiunea heavy duty si 2 amortizoare pe gaz de preferabil sachs! Piesele sunt pentru cielo! va multumesc

Share this post


Link to post

Buna ziua,

 

Oferta a fost transmisa pe e-mail, conform discutiei telefonice, incluzand toate solicitarile Dumneavoastra.

 

Multumim.

Share this post


Link to post

Salut. Pentru un Chevrolet Cruze 2010 ce jante pe 17 aveti si la ce pret?

Dimensiuni Cruze:

Diametru : 17"

Latime : 7j

PCD : 105

Nr. buloane : 5

ET : 40

Sau daca aveti jantele originale pe 17 de Cruze - pret.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Buna ziua,

 

 

Conform catalogului de identificare pentru jante aliaj, modelul Cruze poate fi echipat cu urmatoarele tipuri de jante pe care le avem disponibile:

 

 

Borbet LS Silver - 689 lei/buc

 

Borbet TC Silver - 559 lei/buc

 

Sparco Assetto Gara Matt Black - 829 lei/buc

 

 

 

Preturile includ TVA, reperele se afla in stoc cu livrare rapida si gratuita.

 

 

Multumim.

post-825-0-60214700-1333362161_thumb.jpg

post-825-0-74116300-1333362168_thumb.jpg

post-825-0-26832300-1333362176_thumb.png

Share this post


Link to post

Inca o comanda onorata cu succes.

Multumesc inca o data pentru sfaturi si promptitudine!

Share this post


Link to post

Buna seara! Am o rugaminte. Daca se poate furniza un pret pentru Bosch 3 397 118 565 (set stergatoare Opel Astra G 500mm/475mm). Multumesc!

Share this post


Link to post

@andrew: multumim pentru feedback, ne bucuram de aprecierea pozitiva :)

 

@darkdogg: oferta s-a transmis PM, am primit si raspunsul din partea Dvs. in legatura cu precomanda, va multumim!

Share this post


Link to post

Va multumesc. Intotdeauna prompti cu oferte excelente de pret si stoc complet. Mai rar. Bravo!

Share this post


Link to post

Salut Mihai. Te rog frumos, fa-mi si mie o oferta si o recomandare pentru capete bara Opel Astra H 1,7 DTL. Ms.

Share this post


Link to post

Ramane cum am discutat la telefon, sa verificati in prealabil tipul de caseta directie (TRW sau ZF) si ulterior definitivam oferta in cunostinta de cauza.

Multumim.

Share this post


Link to post

Salut, stergatoare parbriz Leon 1P?

 

si un pret :D

Share this post


Link to post

@cata50: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Salut!

Un pret pentru disc ambreiaj, placa de presiune si rulment de presiune pentru un Cielo 1,5, 8V, te rog?

Multumesc!

Share this post


Link to post

@Coni: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Recomand cu incredereMike1.Am apelat din nou pt un schimb ulei +filtru si livrarea a fost la fel prompta si serioasa.,

Share this post


Link to post

Buna seara!

Ultima comanda a fost derulata excelent, ca de fiecare data.

O sa fiu un pic direct acum :P Un pret pentru traversa superioara radiator Tico, mi se pare 71100A78B01-000. Multumesc!

Share this post


Link to post

Buna dimineata!

 

Multumim pentru aprecierile Dumneavoastra :)

 

Pentru Tico avem disponibile in stoc reperele solicitate, s-a transmis PM cu oferta pentru acestea.

Share this post


Link to post

Adaug si eu o bila alba topicului lui Mike :) . Desi a fost o achizitie usor dificila datorata furnizorului (mai degraba producatorului !) de repere, sint in posesia unui set complet de arcuri Lejofors pentru Leganza

Share this post


Link to post

Multumim clientilor nostri pentru apreciere! :)

Ma bucur sa aud ca arcurile suedeze au fost bune Salex :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Doresc si eu un pret pentru urmatoarele consumabile pentru chevrolet aveo 1.4, 2008 , KL1SF697J8W010718

 

ulei 5w30 4L

-filtru ulei

-filtru benzina

-filtru aer

-filtru polen

-saiba buson ulei

-cost transport pentru pachetul de mai sus

 

Ma intereseaza daca aveti filtre si ulei GM, daca nu , filtre MANN. Va multumesc.

Share this post


Link to post

@vieri: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Pentru pachetul de mai sus va oferim livrarea gratuita a comenzii :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Buna Ziua!

Doresc o lista de preturi ptr urmatoarele produse: Bobina inductie, ulei +filtru ulei, garnitura baie ulei, filtru polen, chit distributie complet.

Toate acestea pentru o Leganza an fabricatie 1999. motor 2000, 133cp. Va multumesc!

Share this post


Link to post

@mih_amb: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Multumesc pentru: sfaturi, preturi, promptitudine si nu in ultimul rand produse. Sper sa se gaseasca cat mai des printre noi persoane de genul Mike1. Aici am gasit cel mai bun pret ptr o bobina de inductie de producator si va rog sa ma credeti ca am prieteni care distribuie piese auto.

Majoritatea firmelor au adaosuri de peste 30%, aici am gasit cele mai de bun simnt preturi ptr produse de calitate. Toate cele bune!

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...