Jump to content
Sign in to follow this  
Mike1

Pasior Automotive

Recommended Posts

Bună ziua - mă interesează și pe mine - - placa zavor cu actionare suplimentara prin cablu cod 94580477 Multumesc !

Share this post


Link to post

@TrancerDJ: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis e-mail cu raspunsul pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Pentru aveo 1.2 , 8 valve ,sedan : Ulei 5W30

Filtru ulei

Filtru aer

Filtru polen

Filtru benzina

Ulei cutie de viteze

Lichid servo si frana

Placute frana

bujii si fise

- o oferta de preturi , daca se poate .

Share this post


Link to post

Recomand cu incredere. :thumbl: Aseara mi-am achizitionat conductele de frana noi, un lucru greu de gasit insa domnul s-a descurcat si mi le-a adus.

 

Imi pare rau de furtune domnu' Mike, acum macar se stie, furtunele de frana de vectra A nu se potrivesc pe conductele existente la cielo/espero, pacat de faptul ca ai ramas cu ele pe stoc :( . Lasa ca ma revansez eu cumva.

 

Intre timp, da-mi si mie preturile care te-am rugat te rog.

Share this post


Link to post

@ISACOF: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

 

@Florin: Multumesc frumos pentru impresia pozitiva! :) Este in lucru oferta pentru tine, se va trimite dupa pranz.

 

In perioada urmatoare programul nostru de lucru va fi modificat, dupa cum urmeaza:

 

Vineri, Sambata si Duminica (30 aprilie - 2 mai) - inchis

Luni (3 mai) - reluarea programului de lucru cu publicul incepand cu orele 12 (in cursul diminetii se efectueaza receptia marfii si expeditiile)

Incepand de marti (4 mai) - program normal

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Si eu recomand cu incredere :D

Inca mai astep un raspuns referitor la suportul EGR.

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Nonel, intre timp noi am vorbit pe messenger, am uitat sa scriu si in topic.. situatia s-a "rezolvat" :)

Daca se face aprovizionare intre timp iti dau de veste.

In rest, multumim tuturor pentru aprecieri! :)

Share this post


Link to post

Oferta speciala in limita stocului disponibil!

 

Bujie NGK BPR5EY-11 - 13.50 lei/buc (fabricate in Japonia)

 

Acest tip de bujie se utilizeaza la urmatoarele modele auto:

 

 

* Dawoo Matiz 0.8

 

* Chevrolet Spark 0.8 si 1.0

 

* Daewoo Tico 0.8

 

* Daewoo/Chevrolet Kalos/Aveo 1.2

 

* Kia Rio 1.3

 

 

Preturile includ TVA, oferta fiind valabila in limita stocului disponibil.

Asteptam comenzile Dumneavoastra! :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

As vrea sa cumpar o butelie de A/C supra nnumta receptor-uscator (receiver dryer) pt un daewoo tico SX Korean fabricat in 1998.

Foarte probabil sa nu aveti asa ceva pe stoc; asa ca va rog sa-mi spuneti cat ma costa daca dau comanda?

Share this post


Link to post

rulmenti roti fata , chevrolet spark 2006 , 800 cmc ?

Share this post


Link to post

@Muratu: Va rog sa ne comunicati ce tip de agent frigorific utilizeaza instalatia de climatizare a modelului Dumneavoasta de TICO, poate fi R12 sau R134.

In functie tipul freonului urmeaza sa ofertam reperul in cauza.

 

@sparkus: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis e-mail cu oferta pentru reperele solicitate!

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Instalatia functioneaza cu R-134a!

Share this post


Link to post

@Muratu: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Salut. Vreau si eu un pret pentru urmatorul reper: 96352483

Multumesc!

Share this post


Link to post

@nonel: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Buna ziua

Ma intereseaza daca aveti pe stoc piesele acestea pentru deschidere mecanica din interior portbagaj matiz. Codurile ar fi:

 

- levier comanda dubla (ansamblu de manete(pt. rezervor si portbagaj) cod-94580481 sau 83320-78B00-000

- cablu cod- 96315587

- placa zavor cu actionare suplimentara prin cablu cod 94580477

 

Va multumesc!

 

 

 

 

Share this post


Link to post

@tomescus: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis e-mail cu raspunsul pentru reperele solicitate!

 

 

Oferta speciala bujii NGK (Japonia)!

 

Bujie NGK BPR5EY-11 - 13.50 lei/buc (fabricate in Japonia)

 

Acest tip de bujie se utilizeaza la urmatoarele modele auto:

 

 

* Dawoo Matiz 0.8

 

* Chevrolet Spark 0.8 si 1.0

 

* Daewoo Tico 0.8

 

* Daewoo/Chevrolet Kalos/Aveo 1.2

 

* Kia Rio 1.3

 

 

Preturile includ TVA, oferta fiind valabila in limita stocului disponibil.

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Salut, m-ar interesa si pe mine discurile de frana pe fata pentru Leganza. Vreau ceva de calitate, pentru ca le-am mai schimbat de curand (aprox. 20k km.) si deja sunt ovalizate. Nu stiu ce origine aveau cand le-am luat, dar erau noi. Astept oferta. Multumesc.

Share this post


Link to post

@iuli34: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Buna ziua,

 

O oferta de pret la ulei motor si filtre (ulei, aer, benzina) pentru Matiz. Multumesc

Share this post


Link to post

@Bogdan_80: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Buna ziua! La una din revizii unul din mecanici a rupt o clema de la furtunul de alimentare care intra in filtru de benzina. A gasit el o soluite romaneasca sa scurteze furtunul si sa ii puna colier. De atunci numai probleme, furtunul se sparge mereu in zona colierului. Am cautat sa cumpar un furtun nou dar ce am gasit a fost numai cu conducta de la rezervor pina la filtru. As vrea sa stiu daca gasesc la dumneavoastra numai furtunul fara conducta de alimentare. Am un chevrolet Aveo din 2007.

Share this post


Link to post

Buna ziua!

 

Din pacate aceea este solutia constructiva pe care uzina o livreaza, respectiv "cu totul". Incercati eventual la dezmembrari poate vi se vinde si separat.. Succes! :)

Share this post


Link to post

Multumesc pentru discurile si placutele de frana. Sunt super multumit de ele. As dori si pentru spate placutele de frana de aceiasi calitate, dar pentru saptamana urmatoare, adica pentru 9-10 august, sau chiar duminica 8 aug. Atunci ma intorc din concediu. Cu stima.

Share this post


Link to post

Ma bucur, ca ati mers pe recomandarea mea si sunteti multumit :) Va stam la dispozitie cand va intoarceti din concediu si pentru placutele spate!

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...