Jump to content
Sign in to follow this  
Mike1

Pasior Automotive

Recommended Posts

Cu multa placere!

Te asteptam pe la noi cand ai drum sa iti ridici si bonusul aferent promotiei de mai sus, respectiv: SONAX XTREME NANO PRO 1L (concentrat, prin diluare se obtin 3 litri care rezista pana la -15 grade)

 

O zi buna! :)

Vin sambata sa iau uleiul si filtrul.Mai e valabil bonusul care trebuia sa-l ridic ? :D

Share this post


Link to post

Sigur ca da, va asteapta la noi in birou :)

Multumesc!

Share this post


Link to post

Buna dimineata!

 

Din pacate nu mai avem disponibil modelul de capac de Matiz, ultimul set s-a vandut in luna decembrie si de atunci nu s-au mai adus.

 

Multumesc.

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Salutare, as dori sa stiu si eu pretul la urmatoarele piese pt matiz: ax culbutori, ax evacuare, culbutori, ax came, multumesc anticipat

 

 

Share this post


Link to post

@pmg_tr: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Pentru un chevrolet kalos 2005 1.4 16v sedan as dori o oferta de pret pentru :

 

Ulei 5W30

Filtru ulei

Filtru aer

Filtru polen

Filtru benzina

Garnitura capac tacheti

Ulei cutie de viteze

Lichid servo si frana

Placute frana

Discuri frana

 

multumesc frumos

Edited by Saint666

Share this post


Link to post

@Saint666: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

Mike o oferta de pret pentru sonda lambda Kalos motor F14S3, se poate?

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Sonda lambda Bosch 4 fire (inainte sau dupa catalizator) - 479 lei

*verificati va rog mesageria privata, nu puteti primi mesaje!

post-825-126864169215_thumb.jpg

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Ma intereseaza componenta care face legatura intre schimbatorul de viteze si cutia de viteze pentru masina de la profil.

Scuze dar imi scapa denumirea oficiala.

 

Merci.

Share this post


Link to post

Buna ziua, se numeste timonerie :) (mai este si o tija acolo) si aveti oferta noastra transmisa pe MP!

Share this post


Link to post

Salut.

M-ar interesa aripa dreapta fata pentru Cielo Exe 2004, pe albastru(bleu ciel), chiar daca nu e noua10000000.gif

Share this post


Link to post

Buna dimineata!

 

Aripa este disponibila numai pe original, societatea noastra comercializand numai produse noi. Aveti oferta transmisa in MP.

 

O zi buna :)

Share this post


Link to post

Salut, ai putea sa imi zici si mie niste preturi pentru 2 discuri de frana, fata ?

Discurile sunt pentru Seat Ibiza 2007, ma intereseaza cele standard cu care a venit masina, si eventual unele mai bune pentru o comparatie de pret.

Datele masini sunt:

Cod motor - BXV

Cilindree - 1198

Kw - 51

Ibiza varianta - 6L/SCBXVX01 Ibiza

 

Daca mai ai nevoie si de alte informatii, pentru a putea identifica discurile da-mi un semn.

Mersi

Share this post


Link to post

Buna ziua.

Anvelope 155/65 R13 de vara, pentru Matiz?

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

@TBird: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post

@valiman: V-am transmis oferta in MP si am postat in topic poza anvelopelor euKOHAMA pe care le promovam datorita calitatilor si a renumelui castigat printre cunoscatori :)

 

Pretul anvelopelor euKOHAMA pe dimensiunea specifica Matizului si Sparkului (155/65 R15) este de 157 lei/buc cu TVA inclus.

post-825-126955479771_thumb.jpeg

Share this post


Link to post

Multumesc pentru informatiio sa te contactez probabil cat de curand.

Edited by TBird

Share this post


Link to post

Cu multa placere! Ramanem la dispozitie daca mai ai nevoie de info suplimentare :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Multumesc si pe aceasta cale lui Mike1 pentru promptitudinea livrarii anvelopelor.

Am sa scriu pe topicul dedicat impresii despre eukohama.

Share this post


Link to post

In perioada Sarbatorilor de Paste programul de lucru va fi urmatorul:

 

- vineri, 2 aprilie - program zi scurta (ex: sambata) 9.30 - 12.30

- 3, 4, 5 aprilie - inchis

- marti, 6 aprilie - reluarea programului normal de lucru 9.30 - 18.30

 

Va dorim un Paste fericit alaturi de cei dragi! :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Am achizitionat aseara 4 anvelope euKOHAMA pentru matizul din profil.

Foarte multumit, atat de calitatea produselor, cat si de amabilitate si promtitudinea cu care Mike isi face treaba.

Recomand cu incredere!!

Share this post


Link to post

Ma intereseaza o janta tabla pentru Aveo (pe 14 )si un cauciuc hankook optimo k406 .O oferta ,daca exista va rog !

Share this post


Link to post

@puchi: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperele solicitate!

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...