Jump to content
Sign in to follow this  
johnny1000

Daewoo Nexia 2

Recommended Posts

Va place noul Daewoo Nexia?

Este fabricata in Uzbekistan si are aceeasi platforma tehnica ca si binecunoscutul Cielo\Nexia.

 

Lasati pareri voastre cu privire la aceasta masina si daca ati dori ca aceasta masina sa apara si-n Romania.

 

Revin cu alte informatii curand...Bye!

post-20408-1230296836_thumb.jpg

post-20408-1230296855_thumb.jpg

post-20408-1230296862_thumb.jpg

post-20408-1230296871_thumb.jpg

post-20408-1230296884_thumb.jpg

post-20408-1230296976_thumb.jpg

post-20408-1230297005_thumb.jpg

post-20408-1230297018_thumb.jpg

Edited by johnny1000

Share this post


Link to post

Daca te uitai pe forum mai atent, ai fi vazut ca mai este puna printr-un topic. Mie unul imi place :)

Share this post


Link to post

Am vazut cateva din astea prin Balti (Moldova), taxiuri.

Share this post


Link to post
Lasati pareri voastre cu privire la aceasta masina si daca ati dori ca aceasta masina sa apara si-n Romania.

 

Nu-mi place. E urata. La capitolul design pare o intoarcere in timp cu minimum 10 ani. Zici ca e facuta de chinezi.

Sorry. Eu n-o vreau in Romania... Poate altii...

Share this post


Link to post

Singura poza in care imi place cum arata este prima, aia neagra, si imi place botul acolo.

Share this post


Link to post

Mie imi place cum arata masina, mai ales pe negru. Prefer un design clasic, chiar daca e o intoarcere in timp, decat un design mai avangardist, mai ciudat... Ar fi de vazut daca va aparea in Romania.

Share this post


Link to post

Chiar daca va aparea la noi nu se va vinde din cauza pretului(vama si alte treburi).Dar ganditiva daca se fabrica

la noi in continuarea Cielo-ului?Tampiti nostri de conducatori!Cand au venit coreeni la Craiova intr-un an au dat drumul

la treaba ,astia de la Ford se misca ca melcu!Ia mai lovit si recesiunea.Acu vor subventii din banii nostri!

Asa s-a zis si de Cielo ca e model vechi depasit si iata ca a avut succes.Cred ca arata mai frumos decat ligheanul

de Logan.

Share this post


Link to post

Reclama e tare:

Share this post


Link to post

Ba da, dar mi-ar fi placut s-o facem noi nu uzbekii!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...