Jump to content
Sign in to follow this  
Desiree

Abuz!

Recommended Posts

Si cine spunea ca prostia nu doare? :) )

Uite-i cum se intorc unii cu clone si alte subterfugii bolnave sa si-o ia again and again =))

 

.. A cui e de fapt frustrarea?

Poate ne mai gandim la chestia asta...

 

Pai hai sa ne gandim.. cu ce suntem frustrati? sau era retorica? =))

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Io vreau sa vad bemveu'.

Share this post


Link to post

Io vreau sa-l vad pe sotu'!

Share this post


Link to post

Il vezi la PrimaTV la ora 22.00 :D

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Huh? Ce e la prima TV la ora aia? Tradati in dragoste?

Share this post


Link to post

Parca as vedea aici drama aia, Abuz de Soare !

Share this post


Link to post

@Abramburel: Io mai mult ma amuzam de tipa asta. In orice caz nu sunt frustrat si nici vreunu din ce icare au postat pe topicul ala. Daca ma frustra faptul ca o bezmetica afirma pe un forum ca are BMW, probabil in trafic daca vad 2 X6 ar insemna sa imi trag un glont in cap ?

 

@Desiree: Iti spun eu ce reguli ai incalcat, e simplu. Sectiunea se numeste "Masina mea", nu "Vorbele mele". Topicul ala trebuia sa contina in primul post 3-4 poze. In lipsa acestora trebuia inchis de la postul 2. Asa ca nu te mai agita toata. Faptul ca teoretic esti o domnisoara ma retine de la a-ti raspunde pe masura la faza cu "Tzarani" ...

Share this post


Link to post

Povestea asta e cam pe dos cu papagalul lui Gheorghe...

Aceeaşi baltă, aceeaşi piatră, aceiaşi nebuni...

Rămâne să ne spună Mircea dacă nu cumva şi "Gheorghe" e acelaşi...

Share this post


Link to post

Voi chiar nu aveti pe ce sa va consumati resursele ? Dupa primele schimburi de replici mi-am zis ... "s-a intors Acadeaua, sa vezi iar show" ... Toata stima pentru colegele de forum, insa fiinta asta nu merita atita atentie.

 

PS: Recunosc cinstit ca am corectat ce scrisesem initial ... Am inlocuit "creatura" cu "fiinta" ! Asta pentru ca m-am gindit ca atita poate, de ce sa i se ceara mai mult ?

Share this post


Link to post

Eu nu sunt frustraaat! D-ale-as pumni la toate djipanele si icscinciurile! Numai pitipoance si bengosi si clone! Sa-i spargem! Pe ei fratilor! Sa facem misto de ei pana o sa-i punem la punct! Toleranta zero!

M-am calmat...

Share this post


Link to post
Trebuie sa imi inchida mie topicul pentru ca o domnisoara a reusit sa-si ia un X5, iar el abia a prins o nubirra leganza sau ce are el?

Domnuca, hotaraste-te ce esti: doamna sau domnisoara? Ca daca nici matale nu stii, apai sotul de care vorbesti se poate sa nu fie real. Ca si icscinciu' lu' matale

Share this post


Link to post

Bai da rai sunteti, "individiosilor" =))

Share this post


Link to post

Hai gata, ajunge.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...