Jump to content
Sign in to follow this  
boghymark

Donatie Piese

Recommended Posts

Donez si eu un set parvanturi SPATE pt matiz, modelul de se lipeste si scrie pe ele matiz. As prefera in Constanta sa le dau, nu s-ar merita sa fie trimise...

 

 

poti sa trimiti in buc?pt mine se merita...multumesc

Share this post


Link to post

Salut, as dorii si eu o janta de tabla pt cielo pe 13" 4 prezoane :D , nu conteaza aspectul.. numai sa nu fie stramba

si vand 4 jante de aliaj pe 13" 4 prezoane model 3 spite groase :D

dak e cineva interesat sa sune la 0766429438 sau katalyn_00_4cs pt poze

 

nu are nimeni?? o roata pe 13"

Share this post


Link to post

Necesitate maxima! smilies29.gif10000000.gif. Calorifer pt cielo '96, al meu cred ca este spart si nu pot sa dezaburesc deloc parbrizul, este plin de antigel , nu vad nimic in fata.headbang2.gif Acum nu am bani de unul nou, dar daca ma ajutati sa gasesc unul sh, ma bag sa-l inlocuiesc in spatele blocului ( asa cum i-am promis si lui Dj_Dark, o sa fac si un tutorial, sper sa-mi reuseasca ). A doua necesitate ar fi o pereche arcuri si amortizoare spate sh (se face un pret) deoarece am 250000 km si toate sunt din fabrica. Daca sunt aceste piese disponibile pe la cineva binevoitor

Edited by edu_srt

Share this post


Link to post

Iti dau eu calorifer. Mai ales ca esti si din CT, lasa-mi un pm si vb ;)

Share this post


Link to post

Salut ...

Cine ma poate ajuta si pe mine cu platicul de far dreapta Matiz ...pls...tks

este vorba de plasticul care este in fata ,s-a matuit de nu se mai vede delok prin el.

Multam...

Share this post


Link to post

Salut ...

Cine ma poate ajuta si pe mine cu platicul de far dreapta Matiz ...pls...tks

este vorba de plasticul care este in fata ,s-a matuit de nu se mai vede delok prin el.

Multam...

 

 

Incearca cu un polish de plastic ptr. geamul de la far, ca altfel trebuie inlocuit cu totul.

Share this post


Link to post

@edu srt - amortizoare spate am eu - pe cele originale - 70 si un pic de mii de km. Mai merg, nu curg. Doar ca le am la tara, si nu stiu daca ajung mai devreme de o luna de acum incolo. Daca nu e urgent vorbim.

Share this post


Link to post

Madkat, nu este nici o problema, ma bucur ca ma poti ajuta. Daca 'la tara' este mai aproape de Constanta decat Bucuresti, pot face un drum pana acolo atunci cand esti la tara, daca esti de acord. Multumesc inca o data!77000000.gif

Edited by edu_srt

Share this post


Link to post

Salut, as dorii si eu o janta de tabla pt cielo pe 13" 4 prezoane :D , nu conteaza aspectul.. numai sa nu fie stramba

si vand 4 jante de aliaj pe 13" 4 prezoane model 3 spite groase :D

dak e cineva interesat sa sune la 0766429438 sau katalyn_00_4cs pt poze

 

nu are nimeni?? o roata pe 13"

 

 

sal ,cat ai vrea pe cele 4 jante?

Share this post


Link to post

@Edu - din pacate nu - nu are nici o legatura cu constanta. Te anunt cand le aduc in Bucuresti. Doar posta o sa te coste, atat.

Share this post


Link to post

Cu un difuzor de matiz, de pe spate... ma poate ajuta si pe mine cineva?

Nu stiu cum am reusit in prostia mea sa il ard :wallbanger:

Share this post


Link to post

Are cineva in cluj un far de cielo spart?Am nevoie de ciuperca aceea de tabla din fata becului, deoarece a mea s-a rupt si atarna acolo si nu mai pot regla farul.

Share this post


Link to post

@Edu - din pacate nu - nu are nici o legatura cu constanta. Te anunt cand le aduc in Bucuresti. Doar posta o sa te coste, atat.

 

Multumesc Madkat, astept un semn cand reusesti sa le aduci in buc. Numai bine!

Share this post


Link to post

sal ,cat ai vrea pe cele 4 jante?

 

poi tu cat ai da pe ele?

o sa le spal si pun poze cu ele zilele astea<br>cel mai bine suni aici si vorbim (sau dai un beep mai lung si sun eu) 0766429438

Edited by katalyn_00

Share this post


Link to post

Caut si eu o polita spate pentru Matiz de preferat fara gauri pentru boxe

Share this post


Link to post

Salut,

 

Am 2 faruri ( set ) de cielo model korean ( daca conteaza ) care au piciorusele de prindere rupte in urma unui accident.

Sticla, capacele si ceva mufe sunt ok.

 

Daca le vrea cineva tot ce trebuie sa faca e sa vina sa le ia. ( zona dr. taberei sau cotroceni ).

 

tel 0755337308

Edited by Salex

Share this post


Link to post

salut, mi-a ramas o telecomanda care a fost la o nubira...telecomanda este capabila sa invete coduri noi...pt cine este interesat predare personala in dr taberei...

P.S nu cunosc marca

Share this post


Link to post

am nevoie de 2 jante de tabla ptr. Tico...gratis sau cat mai ieftine!

multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Salut,

 

Am 2 faruri ( set ) de cielo model korean ( daca conteaza ) care au piciorusele de prindere rupte in urma unui accident.

Sticla, capacele si ceva mufe sunt ok.

 

Daca le vrea cineva tot ce trebuie sa faca e sa vina sa le ia. ( zona dr. taberei sau cotroceni ).

 

tel 0755337308

 

 

Salut,

 

Caut demult niste faruri, ma poti ajuta? O sa incerc sa te sun, poate am noroc si le mai ai! Numai bine!

Share this post


Link to post

@edu_srt - am fost la tara, am scormonit prin magazie, dar nu am dat de amortizoare... nu stiu ce naiba am facut cu ele, sau ce a facut taica-miu cu ele...

imi pare rau

Share this post


Link to post

@Madkat: Stai linistit, nu-ti face probleme. Asta este, apreciez foarte mult intentia de a ma ajuta. Multumesc inca o data!

Share this post


Link to post

Salut,

 

Am 2 faruri ( set ) de cielo model korean ( daca conteaza ) care au piciorusele de prindere rupte in urma unui accident.

Sticla, capacele si ceva mufe sunt ok.

 

Daca le vrea cineva tot ce trebuie sa faca e sa vina sa le ia. ( zona dr. taberei sau cotroceni ).

 

tel 0755337308

 

 

Salut! Mai ai farurile?

Share this post


Link to post

Donez 4 anvelope Dunlop SP SPORT 200 E dimensiune 195/60R15 V, stare buna, merg cel putin un an fara probleme, profil minim 4mm, nu au avut nici o pana sau galma sau alte defecte. Merg pe Astra G, Corolla E12, Logan, Lacetti.

Poze nu mai stau sa le fac, am teancul pina in tavanul balconului, si nu ma apuc sa le scot ca sa le bag. http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/dunlop/sp_sport_200_e/index.html

 

Predare doar in Bucuresti. Relatii aici, PM sau .. alte mijloace :)

Share this post


Link to post

Imi pare rau ca nu am anuntat, si am mai primit o solicitare, cauciucurile au plecat aseara catre nubira unui coleg de forum.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Salut. Daca are cineva motorasele de la geamurile electrice as fi recunoscator cu o bere. Numai motorasele. As vrea sa le adaptez pe o Solenza. Multumesc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...