Jump to content
Sign in to follow this  
boghymark

Donatie Piese

Recommended Posts

Donez scaun dreapta cielo , mentionez ca scaunul a fost sudat si momentan rezista din cate observ eu . pentru cei interesati va astept ...eu l-am schimbat si nu am unde sa il depozitez

va multumesc

 

 

Share this post


Link to post

Salutare , donez un cauciuc de Tico marca Falken 155 / 70 / 12 cam uzat dar mai merge o vara pe spate

 

 

post-22464-0-63394700-1301854978_thumb.jpg post-22464-0-00397700-1301854964_thumb.jpg post-22464-0-43085100-1301854922_thumb.jpg post-22464-0-03552200-1301855032_thumb.jpg post-22464-0-89099500-1301855004_thumb.jpg

 

 

mai am ceva piese si cauciucuri de Renault 25 de vanzare in topic la vanzari

Share this post


Link to post

Poze la gume nu am - doar cele din topicul masinii mele - inainte de a le schimba.

Sunt clasicele matadoare mp12, cu uzura mentionata mai sus.

Share this post


Link to post

luti-o fratilor ca daca nu o duc la cos...chiar nu mai sunt oameni care ar avea nevoie ?

cat despre celalalt post cu vanzari de anvelope si diferite piese se pare ca nu a fost acceptat de moderatori...se merge pe mita , pe ochi frumosi , pe relatii ?

cine stie...ma rog asta e...fiecare cum crede de cuvinta asa face...am crezut ca se poate posta un anunt la bursa cu ce are omul de vanzare legat de piese auto si se pare ca m-am inselat...de 2 ori am incercat sai degeaba :banana:

 

 

Share this post


Link to post

cat despre celalalt post cu vanzari de anvelope si diferite piese se pare ca nu a fost acceptat de moderatori...se merge pe mita , pe ochi frumosi , pe relatii ?

cine stie...ma rog asta e...fiecare cum crede de cuvinta asa face...am crezut ca se poate posta un anunt la bursa cu ce are omul de vanzare legat de piese auto si se pare ca m-am inselat...de 2 ori am incercat sai degeaba

 

Tu ai o problema, te simti cumva persecutat de moderatori ? Inainte sa bati cimpii, nu ar fi mai bine sa verifici ? Asta ce este ? Se pare ca nu ai incercat cum trebuie !

  • Like 3

Share this post


Link to post

Are cineva niste rame de proiectoare pentru matiz? si contracost ca deja hotii sau reprofilat pe furat accesorii de la masina(stergatoare, mufe evacuare, roti, capace, eleroane, bari etc) am avut si eu 2 zile cu proiectoare si dimineata surpriza, numai erau ramele de la proiectoare. multumesc

Share this post


Link to post

Tu ai o problema, te simti cumva persecutat de moderatori ? Inainte sa bati cimpii, nu ar fi mai bine sa verifici ? Asta ce este ? Se pare ca nu ai incercat cum trebuie !

 

 

Posibil cum spui tu bat campii mai putin conteaza asta o indrumare ar fi mai binevenita decat o critica nu ? ceva timp in urma solicitam ceva la aceasta rubrica de donatii si mi-a fost sters postul la altii de ce nu li sterg postul cand solicita ceva ? cand am intrebat de ce mi sa sters postul mi sa raspuns sec ca aici se doneaza nu se cere interesant si curioasa atitudinea se pare ca nu eu am ceva cu moderatorii ci ei au ceva cu mine oricum va multumesc pentru gazduire si daca , considerati ca nu am ce cauta pe acest forum , blocati-mi accesul nu cred ca am jignit pe cineva ci doar am solicitat sau am cerut ajutor la ce e bun un forum daca nu pentru asa ceva ?

scuze pentru deranj si pentru greselile gramaticale

  • Like 2

Share this post


Link to post

Donez 3 gume 175/70/13 Matador MP12 - uzura cam 40% insa vreo 6 ani vechime (daca nu chiar mai mult)

Le-am avut pe Cielo, si le-am dat jos acum un an si cateva luni.

 

Momentan sunt la tara - daca le vrea cineva le aduc in unul din weekendurile urmatoare.

Sunt eu interesat pt masina mea...

Share this post


Link to post

Are cineva niste rame de proiectoare pentru matiz?

 

 

Daca ai proiectoare din alea poloneze mai am eu o rama de la vechiul meu set.

 

 

Share this post


Link to post

Daca ai proiectoare din alea poloneze mai am eu o rama de la vechiul meu set.

 

 

 

le ai pe amandoua? da sunt poloneze ca alea originale erau prea scumpe. si da ma intereseaza.

Share this post


Link to post

Donez tubulatura flexibila aluminiu ptr. priza de aspitatie in vederea eliminarii rezonatorului de la Matiz !

Share this post


Link to post

Are cineva un acumulator auto (indiferent de starea de functionare, aspect , marime) care sa-l doneze ? Astept mesaj privat(indiferent cat timp a trecut de la postarea mesajului meu). Multumesc anticipat !

Share this post


Link to post

Donez tubulatura flexibila aluminiu ptr. priza de aspitatie in vederea eliminarii rezonatorului de la Matiz !

 

Off... de ce o donezi, nu a dat rezultate?

Share this post


Link to post

Salutare colegi!

 

As avea si eu nevoie de putin ulei de cutie de viteze manuala - Cielo 1995 (Bucuresti).

E nevoie de o mica completare si nu prea stiu ce sa cumpar...poate are cineva ramas si deja folosit, testat, care nu a produs probleme.

 

Multumesc

Share this post


Link to post

salutare

donez pt. cielo:

2 discuri neventilate, 1 etrier, 1 fisa bujii, 1 tampon toba finala, capac torpedo, placute frana, prinderi centuri spate, maneta schimbator viteze si inca cateva plastice care nu stiu exact ce sunt.

cine doreste sa le ia, poate veni in crangasi dupa ele, in principiu dupa ora 18:00.

cine nu vrea sa le ia gratis, accept donatii in bere :) )

contact: pm

Edited by zEze

Share this post


Link to post

Salut!

 

Caut un arc fata CIELO folosit si in stare normala, sa nu fie rupt.

 

Am unul bun si unul rupt jos 1 spira, daca pun in locul celui rupt unul nou masina va arata urat.

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Donez capac Delco tip DAC (nou) pentru Matiz. Nu se potriveste la delcoul meu (tip DAC Coreea) . Verificati din fotografii daca se potriveste la delcoul vostru.

Se ridica din Constanta.

post-23641-0-95957000-1305391059_thumb.jpg

post-23641-0-02357000-1305391078_thumb.jpg

post-23641-0-95877000-1305391083_thumb.jpg

Edited by cristiangabi

Share this post


Link to post

Rectific.. desi eu am cerut capac DAC cred ca vanzatoarea mi-a dat tip Mando...verificati din fotografie

Share this post


Link to post

Donez un capac de roata de tico si o hsa pt volan,gen piele

Preferabil ambele deodata

1. Salut, sunt proaspat posesor de Tico, abia ce am inceput sa il "aranjez" acolo unde prezinta urme ale imbatranirii :)

As fi interesat de husa - am cumparat 2 pana acum, nici una nu s-a potrivit deoarece erau prea mari.

Daca nu mai exista alta persoana interesata pentru capac, mi-ar placea sa intru si in posesia lui.

Esti din Bucuresti?

Multumesc, astept un raspuns

 

2. Are cineva o pompa pentru stergatoare? Sau, are cineva idee de unde pot achizitiona noua sau SH? E un chin la volan condusul cu parbrizul mereu murdar x-(

Va multumesc

Edited by ionutzul

Share this post


Link to post

1) Da,ambele sunt valabile si eu sunt din bucuresti

Husa a fost pe volanul masinii,dar nu mai tin minte cum venea (oricum nu prea rau,dar e gen imitatie de piele si nu-mi place)

Da-mi pm cu nr de tel pt intalnire

Share this post


Link to post

Salut,

 

 

Am nevoiede:

- cablu de frana de mana pentru Leganza - 1998.

- Termstatul de racire pentru Leganza - 1998.

- prinderi centuri spate?

 

Multumesc anticipat.

Edited by muresan98

Share this post


Link to post

...sunt nou posesor de Tico..caut spoiler de fata...chiar si cu bani...sau alte piese care nu aveti nevoie de ele

Edited by Jeremy Konstantin

Share this post


Link to post

Salutare. Caut si eu pe cineva care isi duce Tico la rabla/remat sau o chestie de genul acesta. Am nevoie de ornamentele din interior (fetele de usi, manivelele, deschizatorile si ornamentele de plastic de prin masina).

Ofer ornamentele mele la schimb. Adica schimb pe schimb. Ideea este ca ale mele au fost vopsite si acum incepe sa sara vopseaua de pe ele.Eu doresc sa imi vand masina si multi clienti au strambat nasul din cauza ornamentelor.

Daca se iveste o chestie de gen as aprecia foarte mult.Ma deplasez eu oriunde in Bucuresti si dau doua sticle de vin reci.Multumesc

(daca este cineva intr-o situatie de genul acesta si doreste sa ma ajute, sa imi lase un numar de telefon sa pot lua legatura.multumesc inca o data)

Edited by crystygye

Share this post


Link to post

Donez arc spate de cielo, original, masina e din 2003. Arcul nu a mai fost schimbat, e cel din fabrica. Nu e rupt,ruginit, le-am schimbat pe amandoua (celalalt se rupsese) si am ramas cu asta.

Daca are cineva nevoie, il dau cu drag.

Share this post


Link to post

Astazi am vandut masina.Nu mai am nevoie de ornamente.Multumesc oricum<br>

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...