Jump to content
Sign in to follow this  
boghymark

Donatie Piese

Recommended Posts

Nu are voie remorci Ravene, da' o rabla la ananghie da. E vb de inelul de remorcare :D De care se poate agata oricine are binevointa sa-ti tracteze rabla :P

Share this post


Link to post

Salutare, se gasesc pe la un om de bine un gat cu capac pentru vasul de strop gel pentru Nubira 2 si grila din jurul comenzilor de aer si avarie? Platesc curierul si cinstesc o bere! drunk.gif

Share this post


Link to post

salut forumistilor.

 

precum spune si titlul cedez fara nici un cost cateva piese noi pt tico cuiva care are nevoie: un termostat cu tot cu suportul lui de prindere si garnituri de etansare si o garnitura de etansare intre capac si chiuloasa. acestea au fost cumparate din magazin dar nu au mai ajuns niciodata pe masina in pricina fiind vanduta asa cum era.

 

contact pt cei interesati: 0756.679.793 (Emanuel Pipernea)

Share this post


Link to post

cedez fara nici un cost cateva piese noi...

 

S-au cedat :D

Share this post


Link to post

Poate are cineva plasticul de sub oglinda stanga de la Matiz, cel ce acopera suruburile. PM daca aveti! Multumesc

Share this post


Link to post

Anvelopele de aici s-au dat.

Share this post


Link to post

salut, daca se impiedica cineva de niste huse de scaune pentru tico...chiar am mare nevoie!

Share this post


Link to post
... are cineva plasticul de sub oglinda stanga de la Matiz..

 

Am gasit in magazin si nu mai am nevoie. Multumesc!

Share this post


Link to post

donez bobina inductie euro2 pentru matiz functionala! anunt pentru cei din bucuresti si imprejurimi.

post-21377-097636800 1281359174_thumb.jpg

Edited by alex_dj

Share this post


Link to post

Mai am 2 anvelope Dayton pt Matiz disponibile!

Share this post


Link to post

Salut, daca mai e valabil cu anvelopele, maine sunt in bucuresti, poate ne vedem. Lasa-mi un nr de telefon si un interval orar in care esti disponibil

Edited by EM!L
Nu mai cita integral mesajul anterior! Foloseşte AddReply sau FastReply din partea de jos a paginii!

Share this post


Link to post

Salut, donez si eu o pereche de difuzoare de matiz spate, 6 ohm. Tel 0740973378 in Braila.

Cine sta in braila sa-mi dea telefon si se dau, eu ies de la serv la 16.00

 

 

Difuzoarele sunt cele originale , ovale ?

Share this post


Link to post

donez garnitura culbutori Matiz noua...

 

donez 2 huse pentru scaunele fata de matiz sau alta masina.sunt genul care se pun doar pe fata scaunului cu elastic.cica au si magneti pentru coloana in interior. culoare maro.stare foarte buna.o saptamana doar pe masina

Share this post


Link to post

o poza cu husele se poate? si s-ar putea trimite prin posta si sa suport eu taxele?

Edited by EM!L
Nu mai cita integral mesajul anterior! Foloseşte AddReply sau FastReply din partea de jos a paginii şi majusculele acolo unde se impun.

Share this post


Link to post

Salut all,

 

Am si eu de donat un stop de cielo berlina dreapta (lampa originala din 96 in stare buna - necrapat sau altele) si o pereche de huse universale auto (eu le-am luat pt cielo dar nu prea ma ajuta)

 

Cine are nevoie, 0722 722 725 DAR cine le ia trb sa vad ca chiar are nevoie de ele :)

 

Adrian

Share this post


Link to post

salut, vreau eu husele daca poti sa le pui la posta, sa suport eu toate taxele, chiar am nevoie

Edited by nsmoga

Share this post


Link to post

Salut all,

 

Am si eu de donat un stop de cielo berlina dreapta (lampa originala din 96 in stare buna - necrapat sau altele) si o pereche de huse universale auto (eu le-am luat pt cielo dar nu prea ma ajuta)

 

Cine are nevoie, 0722 722 725 DAR cine le ia trb sa vad ca chiar are nevoie de ele :)

 

Adrian

 

Salut,

 

Daca mai ai stopul l-as dori eu pentru un GLE AT '99. Am meu este crapat si sa matuit... se ard mereu becurile din el. Il poti trimite prin curier eu suportand contravaloarea transportului?

 

Merci.

Share this post


Link to post

Caut bandou matiz, inclusiv contra cost, pentru usa fata.

 

Initial arata ca in poza atasata.

Cineva a incercat sa-l dezlipeasca si s-a ales doar cu 1/3 din el (felicitari pt adezivul 3m).

Pe moment nu imi vine sa iau set nou (140 ron gasisem) asa ca daca din intamplare aveti vreunul... mail, tel, pm.

Tks

post-3915-064143500 1284203293_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Vezi ca vindea @The Mircea si la bucata parca.

Cauta la bursa si dai de el.

Share this post


Link to post

donez 2 discuri frana in stare buna pt tico

Share this post


Link to post

Cu mare placere, donez urmatoarele:

 

Tico: bushon rezervor (NOU)

 

Cielo GLE:

- bobina inductie (folosita, dar este in parametrii.. am schimbat-o degeaba)

- capac delcou (uzat, insa functional)

- bushon rezervor (uzat, necesita deblocarea garniturii..se rezolva usor, numai ca la acea data nu stiam ce si cum se face)

 

 

anuntati-ma din timp si le voi aduce la intalnire in Bucuresti.

Share this post


Link to post

Donez 2 capace triunghiulare model SX Nubira II (cele in care vin tweeterele puse la CDX), daca are cineva nevoie de ele sa-si adapteze tweetere.

Share this post


Link to post

Am SX ...crezi ca o sa ii vina bine? :rolleyes:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...