Jump to content
Sign in to follow this  
Dragos82

Poze Cielo Tuning

Recommended Posts

Am sa incep eu sa pun cateva poze cu cielo-uri tunate pentru a va da curaj sa puneti si voi :>

post-224-1107893167_thumb.jpg

post-224-1107893227_thumb.jpg

post-224-1107893249_thumb.jpg

post-224-1107893302_thumb.jpg

Share this post


Link to post

aha, adica sa-mi fac curaj sa-mi pun pe bord poza cu bunicu, bunica, gagica, catelu', manca-ti-as.

Share this post


Link to post

To' la poza aia ma uitam si eu... poze inramate pe bord, cool... aha, vad si-un neon... sidiul de la oglinda cu ce-o fi? :-&

Share this post


Link to post

Mai da voi nu aveti pic de imaginatie. Pai cand te enervezi in trafic si iti vine sa-l fugaresti pe unu cu 120 prin oras sa te uiti la poze, sa iti aduci aminte ca ai un copil de crecut, o nevasta de satisfacut etc si sa te linistesti =)) .

 

Asta e valabil si pt topicul ,,viteza maxima cu masina dvs'', sa nu te pai puna dracu sa incerci sa ajungi cu cielo la 200 ca e sansa mare sa manance prietenii coliva daca apare ceva neprevazut =)) .

Share this post


Link to post

Asta...

kufr.jpg

... am mai văzut (mă rog, se practica astuparea broaştei cu tablă, nu schimbarea capacului cu totul).

 

Dar asta ...

dvere.jpg

... e chiar nouă ! :dizzy:

Share this post


Link to post

Nu.

Share this post


Link to post

@Vaxxi: cred ca masina din poza 2 se incadreaza perfect la categoria "din putul gandirii" sau "gandire cu premeditare".

Share this post


Link to post

Hihi, imi aduce aminte de filmul MUSCA si de ce a iesit din unirea eroului principal cu insusi aparatul... :dizzy:

Share this post


Link to post

fratilor spuneti-mi si mie pe unde gasesc si eu bara fata de cielo adevarata ca si aia ce e in pozele cu cielo ala verde tunat pe forumu asta + pragurile alea, si mai ceva cam cat costa?

Share this post


Link to post

Am cumparat anul trecut un cielo din '97 full option(clima,electric)

 

Ce am mai adaugat eu:

- grila fatza aluminiu

- neon albastru in spatele grilei

- toba esapamant sport

- filtru aer sport

- jenti BORBET 15' - cauciuc 185/55/15

- folii negre pe spate

- al treilea stop

- bord si manere usi vopsit SILVER

- nuca schimbator Al+piele

-MP3 SONY + 2 boxe 220W

-poze si alte informatii la http://w-race.cupmanager.org

 

Cam atat deocamdata :thumbl:

post-837-1108735477_thumb.jpg

post-837-1108735505_thumb.jpg

Edited by xalrose

Share this post


Link to post

si nu iti atinge cu jentile alea?

Share this post


Link to post

Blondule pentru poze si site-uri cu tuning la Cellu,incearca NEXIACLUB.COM.Uite si alte poze de acolo.

post-780-1108749882_thumb.jpg

post-780-1108749894_thumb.jpg

post-780-1108749906_thumb.jpg

post-780-1108749926_thumb.jpg

post-780-1108749940_thumb.jpg

Share this post


Link to post

mersi dany pt link dar la ce preturi gasesc barile si spoilerele alea nu cunosti?

Share this post


Link to post

Mah sincer nu stiu pretul exact,dar cel mai sigur da un tel. la C&C,sau intra pe tuning.ro,alta adresa pentru kit-uri de link.

Share this post


Link to post

dany tel nam dat la ei dar am intrat pe site`ul lor , insa pt daewoo cielo nam gasit nimic ce caut eu (spoilere bara fata etc...)

Share this post


Link to post

vezi incearca la kidtuning.ro baietii sunt de la arad si au ceva idei.

ar99kid@rdslink.ro

Share this post


Link to post

@ blondu vezi ca kitu de pe cielo ala verde din primu post e de vanzare pe tuningshop.ro]

Share this post


Link to post

mersi fain Tico RS ... intru acuma sa ma sochez de scorul lui :)

Share this post


Link to post

mai am o intrebare: ok imi pun spoilere la praguri, dar daca fac pana mai am cum sa o ridic pe cric sa nu avariez spoilerele?

Share this post


Link to post

buna intrebare...pragurile alea nu or avea niste urechi pe care sa le scoti daca ai nevoie sa pui cricul? :scarpin: ca altfel ai dreptate e nasol rau

Share this post


Link to post

Cine-mi spune si mie unde pot gasi o grila de radiator pt. Cielo, in afara de magazin sau service.

Aveti idee cam cat este ca pret?

grila_radiator.bmp

Share this post


Link to post

30-40 euro la design car langa politehica sau iti poti lua din targ cu 150.000 lei

Share this post


Link to post

Merci Dragos 82! Ma gandeam sa merg si la un centru de dezmembrari. Oare gasesc ceva pe acolo? ;) :-?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...