Jump to content
Sign in to follow this  
Lao

Piese Auto Noi

Recommended Posts

Salut,

 

Sperand ca mai este valabil anuntul. Sunt interesat de stopul suplimentar de frana, cel din interior, de pe polita portbagajului, pentru Tico SX (stop cu "picior inalt"). Este disponibil? Are si cablul cu mufa ? Multumesc anticipat pentru raspuns!

Ionut

0757773748

 

Edited by ionutzul

Share this post


Link to post

Anuntul mai este valabil, doar ca nu primesc mail cand se raspunde la el, de aici si intarzierea raspunsurilor.

 

Lampa stop nu se mai gaseste pe nicaieri, cel putin eu nu reusesc.

 

 

In alta ordine de idei, am cateva produse de care vreau sa scap: Clic AICI (lampa stop dreapta pt Aveo, amortizoare spate Cielo, senzor vilbrochen Aveo 96325868 etc.)

 

 

 

Edited by Lao

Share this post


Link to post

5% pentru fiecare 5 comenzi ulterioare inregistrarii = 25% in total. Nu toti avem preturile umflate, sa avem de unde sa reducem la greu. ;)

 

 

Stupid ...

 

5% din 100 = 5

5% din 100 = 5

5% din 100 = 5

5% din 100 = 5

5% din 100 = 5

-------------------

rezulta reduceri de 25 din 500 => reducerea este de 5%

 

Nicaieri in universul asta procentele nu se insumeaza incat sa-ti validezele spusele.

 

Deci ... 5 %

Share this post


Link to post

Salut,

poti sa ma ajuti cu urmatoarea : Ornament bord Daewoo Nubira 2, piesa echipare originala GM, produsa in Korea 96378877,Cod Echivalent 96330520

 



Salut,

poti sa ma ajuti cu urmatoarea : Ornament bord Daewoo Nubira 2, piesa echipare originala GM, produsa in Korea 96378877,Cod Echivalent 96330520

 

post-19095-0-14040800-1374758687_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Am vorbit la vremea respectiva la telefon, din pacate nu se mai gaseste reperul respectiv, sorry.

 

In alta ordine de idei, am cateva piese de Daewoo si Chevrolet de care as vrea sa scap: set fise Leganza, amortizoare spate pe ulei, placa presiune Cielo 8V, stop spate dreapta pt Aveo, senzor vilbrochen Aveo/Kalos.

 

http://www.importpieseauto.ro

Share this post


Link to post

Salut. Macara geam spate stanga Leganza, aveti si la ce pret?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...