Jump to content
Sign in to follow this  
Lao

Piese Auto Noi

Recommended Posts

Capac tacheti pentru Tico

Share this post


Link to post

Capac: 124 ron/buc, 2 zile, garnitura capac chiulasa: 7 ron/buc, pe stoc.

Share this post


Link to post

salut butuc roata fata cielo roata 13'

Share this post


Link to post

67 ron, pe stoc. E indicat sa schimbi si rulmentul odata cu butucul. Rulmentul este 85 ron/buc, pe stoc.

Share this post


Link to post

pret amortizoare fata matiz, va rog...

Share this post


Link to post

117 ron/buc, numai pt Matiz fara ABS. ;) Pentru a cumpara, intrati la mine pe site: www.importpieseauto.ro

Edited by Lao

Share this post


Link to post

ce marca sunt? aveti de la mai multi producatori? sa [pot face un raport calitate pret...multumesc

Share this post


Link to post

Numai Partsmall (pe ulei), din Korea. Altele nu am de unde sa iau.

Share this post


Link to post

Ulei GM pe stoc, dupa cum urmeaza:

 

5W30 / 1 lt. - 32.5 ron/bidon

5W30 / 5 lt. - 117 ron/bidon

 

10W40 / 1 lt. - 26 ron/bidon

10W40 / 5 lt. - 104 ron/bidon

 

Pentru a comanda, intrati pe siteul meu, completati formularul "Comanda Piese" si primiti 5% reducere, NUMAI prin introducere codului de discount "GMClub".

Share this post


Link to post

Salut,

 

ma intereseaza placute de frana fata si saboti spate (cu tot cu reglaje) pentru un Matiz E3 2005,cat ar fi cu transport pana in Bucuresti?

 

Multumesc!

Share this post


Link to post

Placute fata: 48 ron/set pt ambele roti.

Saboti spate: 135 ron/set pt ambele roti.

Reglaje saboti: 21 ron/set pt o roata.

 

Transportul pana in Bucuresti este 28 ron pentru pachetul de mai sus.

 

Livrabile in 24 de ore. Pentru a comanda, intra pe siteul meu si completeaza formularul "Comanda Piese": www.importpieseauto.ro

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Salut,

Imi dai si mie pret pt bucsile de bascula pt bmw E46 din 2001?

Multumesc,

Share this post


Link to post

Ti-am raspuns pe privat.

 

De ieri, 18 Mai 2010, magazinul online www.importpieseauto.ro a primit bine meritatul "Cos de Cumparaturi". Ii invit pe cei interesati sa se inregistreze, pentru ca:

 

După ce deveniţi membru veţi putea să:

 

• Intraţi în magazin de la orice computer

• Comandaţi produsele dorite

• Monitorizaţi statusul comenzii/comenzilor

• Folosiţi coşul de cumparaturi

• Păstraţi istoricul comenzilor

Beneficiaţi de reduceri atunci când atingeţi o anumită valoare a comenzilor!

 

Sper ca pana la sfarsitul lunii Mai sau inceputul lui Iunie sa implementez si plata atat prin orice card bancar, cat si prin Card Avantaj, in 2 rate, fara dobanda.

Share this post


Link to post

Incepand de maine, 21 Mai 2010, de ziua mea onomastica (Sf. Constantin), initiez primul cupon de reducere din noua "viaţă" a siteului. Şi cum am avut destui clienţi proveniţi din acest forum, m-am gândit că ar fi frumos ca membrii lui să fie primii care să beneficieze de primul cupon.

 

Aşadar, timp de o lună, începând din 21 Mai 2010 pană pe 21 Iunie 2010, oricine introduce in pagina de finalizare a comenzii cuponul "GmClub" (fără ghilimele), obţine o reducere de 10% din totalul comenzii. La această reducere se mai poate oferi transportul gratis (adică minim 25 ron), în funcţie de valoarea totală a comenzii. Că sunteţi membri ai forumului sau pur şi simplu pasaţi cuponul unui prieten sau cunoştinţe, nu contează. Important e că numai aici se poate afla de existenţa cuponului GmClub.

 

www.importpieseauto.ro

 

P.S. Logoul forumului apare acum în prima pagină (jos, in footer), alături de ceilalţi PARTENERI ai mei.

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Salut Lao! Intinzator curea accesorii Nubira 1 (cod 96349976) si curea accesorii (96183108) ai cumva? Pe site nu gasesc dimensiunea curelei (tre' sa fie 1875 mm). Multumesc.

Share this post


Link to post

Salutare!

Garnituri de etrieri Nubira 1 si pistonase de frana fata?

Share this post


Link to post

Nu mai gasesc set de garnituri pt etrier. Mai am un pistonas original GM, la 47 roN si un set (4 buc.) de bolturi+garnituri glisare etrier, la 67 ron.

 

Nino, astazi iti expediez comanda. ;) Inca un client nou inregistrat pe site.

 

In maxim 2 saptamani sper sa finalizez si plata prin orice card bancar si/sau prin Card Avantaj, in 2 rate fara dobanda.

 

banner_CEB-2rate600.jpg

Share this post


Link to post

Dar de Leganza, ai? Sau sunt la fel?

Share this post


Link to post

Pe mine ma intereseaza daca poti aduce niste faruri de Suzuki Reno. Si cred ca nu sunt singurul interesat. Au avantajul de a fi identice nu cele de Lacetti Hb ca si prindere si forma, dar au lupe pe scurta si deja trecem de la H4... Cred ca stii la care ma refer. Astept un raspuns.

 

Ms.

Share this post


Link to post

Cristi, sunt la fel, dar nu mai am din pacate.

 

Luisspeed, daca ai putea face rost de codurile farurilor ar fi perfect. Eu nu am catalog de piese pentru Suzuki.

Share this post


Link to post

O sa caut. Daca fac rost le postez cat de repede pot. :) Este interesul meu. Si inca ceva, in principiu, daca ai codul poti aduce?

Ms.

 

 

Share this post


Link to post

In principiu, da. Fa rost de cod si vedem mai sigur dupa aceea. ;)

Share this post


Link to post

Pentru cei din Craiova sau cei care sunt in trecere: incepand de astazi, 17 Iunie 2010, in cadrul magazinului de pe strada Doljului bl. G5 Parter, puteti achita piesele cumparate prin ORICE card

bancar.

 

Mai mult, acum este posibila plata si prin Card Avantaj, cu plata in 2 rate FARA dobanda.

 

Mai multe detalii despre cum puteti aplica pentru un Card Avantaj gasiti pe site (www.importpieseauto.ro).

Share this post


Link to post

Salutare!

Vreau si eu te rog pistonasul acela de Nubira. Cum facem?

Share this post


Link to post

Cotatie de pret pentru:

- amortizoare fata;

- rulmenti fata;

- capetele de bara;

 

pentru Cielo Executive an 2003.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...