Jump to content
Sign in to follow this  
Supapa_Jr.

Cumpar Tico Ieftin

Recommended Posts

Va salut...am in vedere cumpararea unui Tico ieftin si bun...cu pret cuprins intre 800-1000E. in principiu nu ma intereseaza nr de km dar sa nu fie 299 999 km. nu am pretentii la culoare sau alte mofturi...model SL.

Share this post


Link to post

sau poate vrea sa faca cineva un schimb cu moto enduro rosu...in stare buna mecanic...optic mai trebuie bibilita.

Share this post


Link to post

Si ieftin si bun ? :-?

Share this post


Link to post

bun in sensul sa mearga ok...si 1k e cam pretul pietei...n-am zis 1000 si cu toate consumabilele schimbate...stii tu la ce ma refeream :D

Share this post


Link to post

Adica tu vrei sa dai paraitoarea aia din '86 la schimb cu un tico? Si mai si aberezi cu pretul pietei de 1000 de euro.

 

La banii astia iti vand eu un aparat foto

Share this post


Link to post

Stiu eu pe cineva care a cumparat un tico "bun", la 1000 euro, dar arata jalnic; a fost la o firma, avea interiorul distrus; persoana respectiva a schimbat kit-ul de ambreiaj, elementele de suspensie - brate , amortizoare, planetare etc.

Share this post


Link to post

Un Tico bun bate pe la 2000 euro.

Share this post


Link to post
tico sau tico

Share this post


Link to post

Fa rost de 1300 si ai tico cu A/C de la mine.

Share this post


Link to post

da steph...mai informeaza-te cu cat se da un tico chel...fara ac si nebuneli...ca nu sunt toate masinile impecabile...

serbane...daca aveam 1300 acum crezi ca nu te sunam macar sa-l vad? :) ... o sa vad cat scot pe moto ala si vorbim.

Share this post


Link to post

Eu zic sa te ma gandesti. La 1000 de euro iei un tico cu lonjeroane demontabile.

Share this post


Link to post

Pai bre,cu maxim 1000 de euro,cum spui in titlu cumperi in cel mai fericit caz un Tico de pe taxi care mai mult ca sigur e intr-o stare "excelenta" de functionare.

Daca vrei un Tico care sa mearga fara sa bagi in ea de doua ori pretul,adica unul bun fara AC(adica SL),asteapta-te sa plece de pe la 2000 euro.

Edited by CARABUSU

Share this post


Link to post
Va salut...am in vedere cumpararea unui Tico ieftin si bun...cu pret cuprins intre 800-1000E. in principiu nu ma intereseaza nr de km dar sa nu fie 299 999 km. nu am pretentii la culoare sau alte mofturi...model SL.

 

stiu unul cu ac din 1999 cred cu doar 40 000 km al unei babe, perfect intretinut, cere de la 2500 euro in jos dar negociabil

Share this post


Link to post

Ieftin si bun nu exista, dar pe la 1500 spre 2000 gsesti unul in stare buna.

Share this post


Link to post

in 2 luni iti iei unul bun cu 1000E...mai asteapta putin ;)

Share this post


Link to post

Domnu' uita-te la data ultimului anunt e de nov. anu' trecut...

Share this post


Link to post
Domnu' uita-te la data ultimului anunt e de nov. anu' trecut...

 

eh oops :) ))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...