Jump to content
Sign in to follow this  
ignatius

Vand Presuri Cauciuc Cielo

Recommended Posts

Se vinde set complet de presuri din cauciuc pentru Cielo, sunt in stare fffff buna, nu sunt uzate, sunt speciale pentru Cielo, adica ia f bine forma scaunelor si pe sub scaune, si au sigla Daewoo pe ele.

Pret mic 75 lei

de preferat in orasele de pe ruta Focsani-Iasi si imprejurimile Focsaniului

Share this post


Link to post

Sa inteleg ca sunt cele originale da?Chiar nu trimiti prin posta?

Share this post


Link to post

Mai este valabil anunțul  presuri de cauciuc Daewoo?

Share this post


Link to post

Anuntul are 12 ani... sunt ferm convins ca le-a vandut de atunci. sau daca nu, le-a uzat complet in tot timpul asta

Share this post


Link to post

Subscriu la ce a spus Geo.Oricum nu cred ca mai poti da de el, numai uita-te ca ultima lui activitate aici a fost in 2012.

Suna din om in om la cei care dezmembreaza Cielo, Espero sau Nubira (e plin OLX-ul).Imposibil sa nu gasesti, si eu cautam disperat dupa ce mai avusesem anterior un set, pe care mi l-au ,,valorificat" niste meseriashi in service si am gasit in stare foarte buna pe o Nubira 2.Vezi ca sunt rezistente presurile astea asa ca sanse mari sa gasesti in stare buna.

Te mai sfatuiesc sa-ti faci cont pe pieseauto.ro (daca nu ai deja) si sa faci o cerere de oferta (gen spui ce cauti, eventual lasi niste poze sau un cod de piesa desi astea nu cred ca au asa ceva) si vei primi oferte in cel mai scurt timp.La mine cel putin au curs vreo 10 oferte pentru o piesa de nici nu mai stiam de unde sa aleg 🙂.

Edited by Horica00

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...