Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Piese Daewoo Din Dezmembrare

Recommended Posts

chiar nu mai stiu

 

Pentru inceput,

 

96273077 sau 96225821 - capac butuc roata - 4 bucati

96205497 sau 96342881 - dublura aripa dreapta fata

96241824 - capac lateral scaun stanga fata cu reglaj electric

96241816 - capac lateral scaun dreapta fata

96205772 - coaja bara spate

96206906 - prindere baterie - 1 set

96205745 - coaja bara fata

96217683 - aparatoare bara fata inferioara

aripa dreapta fata

faruri stanga si dreapta cu reglaj electric

grila capota motor

suportii de plastic din caroserie in care este fixata partea din fata a banchetei spate

capacele de plastic de la capetele culiselor scaunelor fata

capac sigurante din pragul stanga fata

 

Toate pentru Leganza. Si mai vorbim. Pentru astea te rog poze si pret.

Daca ai neclaritati la identificarea pieselor, spune-mi.

 

O zi buna.

Share this post


Link to post

capacele sa ma uti daca le mai am costa 80 lei

carenaj aipa dreapta fata in forma de semicerc 30 lei

bara spate 4mil cu tot ce e pe ea

prindere baterie 10 lei

faruri am faruri noi la 4il amandoua si le pti tu motorase de la ale tale vechi

grila 120 lei

Share this post


Link to post

astept sa ma anunti daca le mai ai si eventual o poza. Mersi.

Edited by Argon

Share this post


Link to post
astept sa ma anunti daca le mai ai si eventual o poza. Mersi.

 

Eu unul astept sa vad daca mai primesc ceva...in afara de promisiuni :-W :spumelagura:

Share this post


Link to post

Ma intereseaza pentru espero aripa stanga fata culoare bej auriu metalizat. Daca exista, sau cand va exista, daca va exista, astept un semn. La telefoane nu a raspuns nimeni .

 

Multumesc!

Share this post


Link to post

Si eu am sa va spun ceva care nu nu-mi place la acest user PIESE DAEWOO.Pe forumul de la craiova are alt pseudonim.

Am vorbit cu el despre niste faruri acum vreo 8-9 zile.Vreau sa va spun ca in trei zile am avut preturi diferite.In fiecare zi cand il intrebam pretul crestea, fara nici o urma de negociere ca doar este second hand.In cele din urma am acceptat si pretul final propus de el ,desi sincer nu stiu daca acesta va fi si ultimul .

Mi-a promis ca imi face poza la ele, sau mi le arata pe web.De 3 zile ma rog de EL in privinta asta si pana la urma am zis -Ma, ce mama naibii eu trag de EL(Mugurel se numeste),sa-si vanda piesele din dezmembrare in loc ca el sa caute sa scape de agregrate si pe deasupra mai este si neserios, ca una spune si alta face. :(

Am decis sa nu-l mai contactez ca nu este un om de incredere ,dupa parerea mea .Lipsa cuvantului dat fata de alt om, spune mult de persoana respectiva.

 

PS-Poate unii dintre voi ati avut intelegeri care au decurs bine,dar vad ca sunt mai multi care au avut parte de acelasi tratament.Eu unul zic ca asta ar trebui sa o revizuiasca un moderator si sa nu mai avem parte de asa specimene X(

Edited by Depecher

Share this post


Link to post

Mie nici nu imi raspunde la posturile mele de pe topicul lui...Intreb de o piesa...se face ca ploua!

Share this post


Link to post

oglinda esper am model din ala mai mica

si pretu e de 70 lei pe oglinda

si cei nemultumiti sa cumpere din alta parte

Edited by piese daewoo

Share this post


Link to post

Consola de la geamurile electrice pentru Matiz o mai ai, si ce pret are?

Share this post


Link to post

Ai cumva pentru tico usa stanga fata ?

Share this post


Link to post

suportu ala dublu de pahar? de la maneta schimbator..

Share this post


Link to post
suportu ala dublu de pahar? de la maneta schimbator..

 

 

Ai oglinzi Espero st.-dr. cu tot mecanismul(partea electrica, carcasa)? Si un pret, te rog.

Share this post


Link to post

Fi te rog mai clar in raspunsuri, ca nu sunt lamurit. Mai sus mi-ai raspuns mie sau altcuiva cu 1.500.000 ROL ? Ai usa de tico stanga fata ? Echipata, dezechipata cum o vinzi ? Ce culoare este.. ?

Edited by TBird

Share this post


Link to post

oglinzi espero 1 500 000 amandoua

usa 150 lei culoare visinie

Share this post


Link to post
Ma intereseaza pentru espero aripa stanga fata culoare bej auriu metalizat. Daca exista, sau cand va exista, daca va exista, astept un semn. La telefoane nu a raspuns nimeni .

 

Multumesc!

 

Revin. Ai? Daca nu zi-mi un pret si ce culoare.

Share this post


Link to post

radiator pentru aerul conditionat mai ai???

merci, si la ce pret???

 

Pentru inceput,

 

96273077 sau 96225821 - capac butuc roata - 4 bucati

96205497 sau 96342881 - dublura aripa dreapta fata

96241824 - capac lateral scaun stanga fata cu reglaj electric

96241816 - capac lateral scaun dreapta fata

96205772 - coaja bara spate

96206906 - prindere baterie - 1 set

96205745 - coaja bara fata

96217683 - aparatoare bara fata inferioara

aripa dreapta fata

faruri stanga si dreapta cu reglaj electric

grila capota motor

suportii de plastic din caroserie in care este fixata partea din fata a banchetei spate

capacele de plastic de la capetele culiselor scaunelor fata

capac sigurante din pragul stanga fata

 

Toate pentru Leganza. Si mai vorbim. Pentru astea te rog poze si pret.

radiator pentru aer conditionat mai e???si la ce pret???

Daca ai neclaritati la identificarea pieselor, spune-mi.

 

O zi buna.

 

 

vand piese daewoo din dezmembrare :tico,matiz,cielo,espero,leganza

piesele sunt second, sunt din craiova si piesele se pot trimite si in alte orase prin curier sau posta

pentru preturi sunati sau lasati mesaj aici va multumesc

tel 0741 230 711

0723 366 454

0766 807 576

am urmatoarele piese:

cielo:3usi (2spate si dreapta fata);banchete; geam fata; luneta; pivot nou; comanda aer(pentru cele fara ac); butuc roata; bara spate; geamuri laterale spate; punte spate; motor 1.5; alternator; compresor AC; caseta directie; tripla stanga; ceasuri d bord; borduri; cutie de viteze; cablu kilometraj; bancheta spate; calorifere caldura; delcou; tamburi; capota portbagaj; rezervor; etrieri 13' si 14' ; vas d apa; motoras aeroterma; electromotor; fete usi spate;se mai adauga pentru cielo 2axe cu came(1.5 sohc);carenaj stanga;aparatoare noroi dreapta; manere ushi; contacte + yale; torpedou; plastice bord;antene electrice; relee; oglinda dreapta korea gle si stanga fara suport ; plafoniera; becuri; rulmentzi fatza noi; sabotzi spate noi; garnituri toba noi; ; termocupla; delcou; timonerie,filtre d aer noi; cablu kilometraj; senzor cutie viteze

 

espero:jamba cu arc si telescop; parbriz spate; bara spate cu fagure; rezervor; tripla spate mare +coltare; aeroterma completa; radiator caldura si ac; comanda d aer; ceasuri d bord; usi(2spate si dreapta fata); geamuri; caseta directie; pompa de frana(si cu abs si fara) ; pompa servo 1.8; etrieri; discuri frana; motor 1.8; cutie viteze; electromotor; bancheta spate; capota portbagaj; planetare; oglinda interior; punte spate; macara geam electric;plastice bord; torpedou; comanda geamuri; butoane oglinzi; geam ogilnda; macarale electrice geamuri; calculator bord 1.5 si 1.8; plafoniera cu ceas; timonerie yale; racord flexibil cu catalizator 1.8,delcou; far dreapta fara geam,caseta directie,oglinda dreapta fara suport ,fete de usi

 

tico:alternator; electromotor; cutie viteze;baie d ulei; pompa apa; volanta; usha dreapta fata si spate; geamuri laterale spate; aeroterma; motoras aeroterma; custode; fete d usi(spate); delcou; pompa benzina; motoras stergator; radiator caldura; ceasuri d bord; fuzeta;etrieri;hayon(fara geam); tripoda; tulumba pompa frana; pompa apa; ceasuri d bord; sonda rezervor; rezervor; galerii admisie si evacuare; tetiere; placheti frana noi; tripla stanga; bratze spate; maneta stergator; intinzator curea;

tripla dreapta spate; cuplaj volan; cap de planetara; delcou

 

matiz:bara fatza spate; motoras aeroterma; radiator caldura; caseta directie; alternator; fete usi spate; delcou; disc; bord decolorat; ceasuri de bord; scaun fata(nu prea grozav); delcou; plastic usa spate(coltu geamului); un cauciuc

leganza: scaune fatza; bancheta spate(toate din plus); cuplaj volan,fete de usi; usa stanga spate; geamuri; rampa injectoare; alternator; electromotor; modul abs; pompa benzina; plafon trapa electrica; lonjeroane; airbag pasager; cutie viteza(sare din a5a); parbriz spate; disc fata; etrieri; planetara stanga completa; pompa servo; oglinda stanga; senzor servo`directie; semnalizare bara stanga; centuri; oglinda interioara; ceasuri d bord; bloc lumini; semnalizare laterala; rezervor; motoras aeroterma; pompa frana; calculator airbaguri;contact+coloana; geam stanga(fata spate); manere usi; goarna alarma; antena electrica; calculator bord 2.0; plastice bord; tweetere; imobilizator; ceas bord; oglinda stanga; plafoniera,macarele spate dreapta si stanga

Pt Nubira 2: bloc stergatoare; far stanga pt geam

radiator aer conditionat mai se gaseste???si la ce pret???

Share this post


Link to post

Sal, am nevoie de fete de usi, scaune (amandoua), capac superior si inferior volan.

La ce preturi ai la cele de mai sus?

Ma refer pentru un espero 1.8, din '96

"

espero:jamba cu arc si telescop; parbriz spate; bara spate cu fagure; rezervor; tripla spate mare +coltare; aeroterma completa; radiator caldura si ac; comanda d aer; ceasuri d bord; usi(2spate si dreapta fata); geamuri; caseta directie; pompa de frana(si cu abs si fara) ; pompa servo 1.8; etrieri; discuri frana; motor 1.8; cutie viteze; electromotor; bancheta spate; capota portbagaj; planetare; oglinda interior; punte spate; macara geam electric;plastice bord; torpedou; comanda geamuri; butoane oglinzi; geam ogilnda; macarale electrice geamuri; calculator bord 1.5 si 1.8; plafoniera cu ceas; timonerie yale; racord flexibil cu catalizator 1.8,delcou; far dreapta fara geam,caseta directie,oglinda dreapta fara suport ,fete de usi "

 

Ceasurile de bord sunt normale sau ce fel sunt...poti pune poze ceva?

Merci, astept raspuns

Edited by Devourer

Share this post


Link to post

fetel de usi au plus costa 120 lei toate 4

scaunele 2mil amandoua

radiator leganza ac 2600 000

Share this post


Link to post
fetel de usi au plus costa 120 lei toate 4

scaunele 2mil amandoua

radiator leganza ac 2600 000

 

 

cum facem sa intru in posesia lor...eu sunt din bucuresti

In ce stare sunt fetele de usi...ai poze ceva cu ele?

Edited by Devourer

Share this post


Link to post

pentru Damas gasim arcurile lamelare de pe spate? un pret?

Share this post


Link to post

Injectoare pt cielo gle corean an 1995?Un pret?Injectoarele sunt noi sau sh?

Share this post


Link to post

Stop dreapta spate Matiz, in stare foarte buna? Adica sa nu fie zgariat, nematuit etc, am nevoie pentru un Matiz nou. Si o poza daca se poate. Multumesc.

Edited by Yaz

Share this post


Link to post

Salut, ti-a picat cumva vreo capota neagra de Leganza?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...