Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Piese Daewoo Din Dezmembrare

Recommended Posts

Am rezolvat cu Mircea, caruia ii multumesc.

Share this post


Link to post

Capacul de plastic (cochilia) de sub volan, il ai?

Share this post


Link to post

care cea mika?si cu gaurle prin ea?

daca e aia am si costa 5 lei

Share this post


Link to post

A venit vremea sa duc Chevroletul Kalos la RAR pt autentificare.

In acte masina are roti cu 175/70R13 82T iar pe masina se gasesc 185/60R14.

Cum sunt convins ca voi pica testul in cazul asta, as avea nevoie de 4 roti 175/70R13 82T cu prezoane 4x100 pentru Chevrolet Kalos.

Anvelopele trebuie sa fie acelasi tip si in stare buna.

Durata - 1/2 zi marti 28.04.2009 de la ora 12 pana seara la ora 18.

Pentru inchiriere ofer 100 ron, discutabil, plus costurile de montat-demontat . Proprietarul poate veni cu mine la RAR pe durata testului si apoi il aduc inapoi oriunde in Bucuresti.

Pentru cumparare rotile trebuiesc sa fie de iarna in stare buna, cu aceleasi dimensiuni 4 roti 175/70R13 82T cu prezoane 4x100 pentru Chevrolet Kalos si anvelope in stare buna.

Astept si alte oferte decente.

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Doar pentru autentificare, nu ai nevoie sa inlocuiesti rotile. Problema apare la ITP. Le poti si omologa daca vrei, nu e mult.

Share this post


Link to post

@dizzzy: Cum ti-a raspuns si smailmiami , la autentificare(eliberarea certificatului de autenticitate valabil la inmatricularea la politie) se verifica doar seriile(motor si caroserie), se pozeaza si ele si masina, se achita taxa si se ridica certificatul. Nu conteaza daca are probleme tehnice sau mai stiu eu ce modificari. Acest lucru se aplica doar in cazul in care masina dispune de ITP valabila. In noul certificat de inmatriculare nu mai sunt trecute dimensiunile rotilor.

Edited by sorin1983

Share this post


Link to post
care cea mika?si cu gaurle prin ea?

daca e aia am si costa 5 lei

 

 

Nu aia mica de deasupra volanului...Cea mare, care se situeaza exact sub volan, inspre pedale...pt Espero...

Share this post


Link to post

Ai geamuri faruri Matiz, nematuite sau zgariate? Sau farurile cu totul, la pret ispititor... nu prea are rost sa dau banii pe tot farul.

Share this post


Link to post

Va multumesc pt propunerile voastre!

Am reusit sa fac autentificarea ieri, nu s-au uitat la roti, doar la serii!

Incerc sa vin la intalnire cu kalorvett-ul

Share this post


Link to post

Caut si eu un capac masca pentru airbag pasager dreapta matiz. Sa fie in stare buna si eventual modelul de dimensiune ceva mai mica (sunt vreo 3 modele diferite). As vrea un scor si modalitati de expediere.

Share this post


Link to post

aceeasi problema am avut cu augustinionut chair nu stiam ca sunt mai mutle modele ca i am trimis unu si a zis ca e mai mare

incerc maine sa va fac rost de 2 capace

Share this post


Link to post
aceeasi problema am avut cu augustinionut chair nu stiam ca sunt mai mutle modele ca i am trimis unu si a zis ca e mai mare

incerc maine sa va fac rost de 2 capace

si mie :)

Share this post


Link to post

Pai azi e maine, vreau capac!!! :) .

Acum la modul serios, exista trei modele diferite in catalog si daca il excludem pe cel specific pentru airbag mai raman doua. Asta probabil pentru ca o parte din plasticaraie e facuta in romania, undeva la Bucuresti parca. Deci, ar fi ideal sa ne gasiti varianta mai scurta cu o idee si aici ar fi super daca ati gasi de la Matizuri clasa E (cred), desi nu stiu daca se poate onora o  comanda asa de "precisa" .

Share this post


Link to post

capacu trimis la augustin era dupa matiz troaca

va pot trimite capace din astea dupa matizuri facute la noi

Share this post


Link to post

ce inseamna matiz  "troaca"?

 

da, vreau macar un capac din ala in stare buna si un pret pentru el dk se poate chiar azi, despre augustin ionut, nu stiu, sa vedem ce vrea si el. Deci cate aveti si la ce scor?

Share this post


Link to post

salut!

chiuloasa completa de Tico?

Share this post


Link to post

ceas bord matiz 50 lei

,fete de usi,200 lei

oglinzi reglabile 120 lei amandoua

,geamuri elctrice fata 200 lei

motoras haion cu brat 70 lei

0766807576

Share this post


Link to post

Butuc broasca portbagaj Espero (doar cel in care intra cheia) ?

Share this post


Link to post

Salut,

 

Ma intereseaza deocamdata aripa dreapta fata Leganza, prefer din dezmembrari (daca nu a fost lovita niciodata), eventual culoare gri metalizat (92U - POLY SILVER).

 

Multumesc,

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...