Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Piese Daewoo Din Dezmembrare

Recommended Posts

salut , un stop stanga spate , semnal dreapta fata , bobina inductie , ceasul de benzina , cablu km si un delcou pentru matiz daca se poate si preturi pentru ele , multumesc

Share this post


Link to post

Buna ziua, aveti modul comanda AC nubira 2 ? Este deasupra CD-ului.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza cele 4 contacte de la usi pt tico.(butoanele care aprind plafoniera la deschiderea usii)

Share this post


Link to post

Caut motor de matiz, 800 cmc, euro 3. Multumesc 1

Share this post


Link to post

a salut un ax cu came pentru espero 1.8 ai? si la ce bani?

Share this post


Link to post

Buna seara,

Cand aveti putin timp, as dori o informatie tehnica. (am vazut ca intreba cineva de bare de pe plafon de Matiz)

 

-Este complicat de dat jos barele transversale (de pe plafon, cele din fabrica de la versiunea full) de la un Matiz? cum este sistemul de prindere..are suruburi prinse din interiorul habitaclului (trebuie dat jos capitonajul plafonului) sau este alt sistem..

-Dupa ce se dau jos raman gauri? Trebuie cumparate alte"garnituri" de cauciuc sau trebuie numai niste capace..

Multumesc

Edited by cristiangabi

Share this post


Link to post

URGENT

CUMPAR 4 CAUCIUCURI PE 12 DE TICO FOLOSITE

SI UN PARBRIZ TICO

SA FIE AN JURUL PLOIESTULUI ASTEPT MESAJE AICI

Share this post


Link to post

salut oglinzi de nubira electrice incalzite ai?se potrivesc pe cielo?

Share this post


Link to post

Ma intereseaza un far stanga de cielo, poate sa fie si spart dar sa aiba reglajul electric functional.De fapt ma intereseaza doar reglajul.Mi s-a defectat al eu si farul este in stare buna.Poate fi si de dreapta daca e la fel partea de reglaj pe ambele parti. Te rog sa-mi spui daca ai si eventual un pret.

Edited by danutza

Share this post


Link to post

post-10203-0-62907000-1329241208_thumb.jpg Partea incercuita cu rosu are in interior un motoras si o placuta electronica.

Postez aici ca pe PM nu am reusit sa pun poze.

Share this post


Link to post

Spoiler fata de Nubira 1 (partea din plastic+bara metalica), de preferat pe culaore rosie? Sa nu aiba urechile de prindere rupte.

Share this post


Link to post

Salut, o admisie de Espero 1.8? Ma intereseaza ori galeria de admisie + corp clapeta acceleratie, ori doar corp clapeta acceleratie.

Share this post


Link to post

Salut, am nevoie de pistonasele de la etrieri fata de Leganza in stare buna, eventual, etrier cu totul, la care sa nu fie blocat aerisitorul.

Share this post


Link to post

niste fete de usi interioare model SE pt matiz se gasesc pe la tine?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...