Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Piese Daewoo Din Dezmembrare

Recommended Posts

Pentru un Cielo GL ( geamuri manuale) as vrea cele 4 finitii (chedere,nu stiu exact ce e acolo),care vin intre fetele de usa si geam(pe dinauntru),cele 4 butonase cilindrice(nu din cele dreptunghiulare cu un patrat rosu pe ele)din capatul tijelor sigurantelor de la usi, 2 prinzatori centuri spate(o am pe cea din mijloc,cu tot cu centura)si 2 sigurante manivele geamuri.Multumesc!

Share this post


Link to post

Doresc scaun sofer + far stinga Espero

Share this post


Link to post

Spune-mi te rog aici, daca la telefon nu-mi poti raspunde: mai e valabila oferta la fetele de usi? tot incerc de vreo saptamana sa dau de tine, dar nu reusesc. Nu vreau sa cred ca nu vrei sa-mi raspunzi, nu vad de ce. Te rugasem sa-mi arati niste poze. Inca sunt interesat.

Share this post


Link to post

bara spate cielo(coaja, adica partea de platic nu fagurele) cat ceri pe ea? daca ar fii si verde :mrgreen:

Share this post


Link to post

amortizoare Nubira 2 (toate 4 daca e) , normal doar alea de pe partea dreapta au probleme dar cica trebuie sa le schimb pe toate...

Share this post


Link to post

ai cumva doar geamurile de la 2 oglinzi retrovizoare, dar neaparat sa aiba incalzire in ele. deci doar geamul, nu toata oglinda... Cat ceri pe ele? nu ma intereseaza de pe ce masina provin, dar sa aiba incalzire in ele

Share this post


Link to post

Salut,

 

Farul (eletric) de pe partea soferului, pt un Cielo 96, daca exista si la ce pret?

Multumesc

Share this post


Link to post

oglinda retrovizoare stg de Tico este?

la ce pret?

Share this post


Link to post

Ok,si nu ai putea face rost de unul?

Racordul il poti pune deoparte,il iau,daca ai putea pune si niste poze cu el ar fi super.

 

Am eu scaun sofer, pasager, bacnheta tico de culoare verde.

Share this post


Link to post

Fete de usi spate (finitii portiera) stanga + dreapta pentru Nubira 1?rolleyes.gif

Share this post


Link to post

Mai aveti cumva fete de usi de cielo? Nu conteaza modelul(desi as prefera cel cu comanda geamuri pe usa), doar sa fie in stare buna si m-ar interesa mai mult cele din fata. Si daca aveti si niste poze e perfect. Astept un pret de la Dvs. Multumesc!

Share this post


Link to post

salut, m-ar interesa si pe mine bancheta spate matiz si fetele de la usile din spate, spune-mi pretul separat pe piese te rog...numai bine

Share this post


Link to post

da, simple si bancheta spate ma intereseaza, pret si starea banchetei, eventual poze, numai bine

Share this post


Link to post

Ai stopul central care se pune in geamul din spate ptr matiz ?

post-18079-126314672467_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Janta 14" - 4x100

Share this post


Link to post

de 2 zile am tot sunat...nu mi-a raspuns nimeni...

 

om neserios, am venit in craiova astazi iar cand am sunat nu am mai raspuns..

 

 

Share this post


Link to post

tu esti neserio ma suni la 12 noaptea

am adus masini din germania

4 espero

Share this post


Link to post

in primul rand nu era 12 noaptea...in al doilea rand vorbeai la tel cand te-am sunat, iar eu cel putin am stiut sa-mi cer scuze ca sun la o ora tarzie; Tu in schimb mi-ai spus sa vin luni si nu duminica cum vorbiseram si ma servesti cu cea mai mare placere... sa nu mai zic k te-am sunat si duminica de n ori si luni in craiova la fel...ma-ndoiesc ca tu sa nu fi stiut cu o zi inainte ca trebuie sa pleci in germania...in sfarsit...am gasit pe altcineva care a raspuns la telefon de fiecare data si nu m-a facut sa vin degeaba pana la craiova, om serios, care vrea intradevar sa-si vanda marfa...nu vreau sa intru in polemici si nici nu am ceva personal cu tine...numai bine

Share this post


Link to post

Un alternator Cielo bun gasim? al meu e din "97 1.5 OHC daca conteaza.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...