Jump to content
Sign in to follow this  
piese daewoo

Vand Piese Daewoo Din Dezmembrare

Recommended Posts

vand piese daewoo din dezmembrare :tico,matiz,cielo,espero,leganza

piesele sunt second, sunt din craiova si piesele se pot trimite si in alte orase prin curier sau posta

pentru preturi sunati sau lasati mesaj aici va multumesc

tel 0741 230 711

0723 366 454

0766 807 576

am urmatoarele piese:

cielo:3usi (2spate si dreapta fata);banchete; geam fata; luneta; pivot nou; comanda aer(pentru cele fara ac); butuc roata; bara spate; geamuri laterale spate; punte spate; motor 1.5; alternator; compresor AC; caseta directie; tripla stanga; ceasuri d bord; borduri; cutie de viteze; cablu kilometraj; bancheta spate; calorifere caldura; delcou; tamburi; capota portbagaj; rezervor; etrieri 13' si 14' ; vas d apa; motoras aeroterma; electromotor; fete usi spate;se mai adauga pentru cielo 2axe cu came(1.5 sohc);carenaj stanga;aparatoare noroi dreapta; manere ushi; contacte + yale; torpedou; plastice bord;antene electrice; relee; oglinda dreapta korea gle si stanga fara suport ; plafoniera; becuri; rulmentzi fatza noi; sabotzi spate noi; garnituri toba noi; ; termocupla; delcou; timonerie,filtre d aer noi; cablu kilometraj; senzor cutie viteze

 

espero:jamba cu arc si telescop; parbriz spate; bara spate cu fagure; rezervor; tripla spate mare +coltare; aeroterma completa; radiator caldura si ac; comanda d aer; ceasuri d bord; usi(2spate si dreapta fata); geamuri; caseta directie; pompa de frana(si cu abs si fara) ; pompa servo 1.8; etrieri; discuri frana; motor 1.8; cutie viteze; electromotor; bancheta spate; capota portbagaj; planetare; oglinda interior; punte spate; macara geam electric;plastice bord; torpedou; comanda geamuri; butoane oglinzi; geam ogilnda; macarale electrice geamuri; calculator bord 1.5 si 1.8; plafoniera cu ceas; timonerie yale; racord flexibil cu catalizator 1.8,delcou; far dreapta fara geam,caseta directie,oglinda dreapta fara suport ,fete de usi

 

tico:alternator; electromotor; cutie viteze;baie d ulei; pompa apa; volanta; usha dreapta fata si spate; geamuri laterale spate; aeroterma; motoras aeroterma; custode; fete d usi(spate); delcou; pompa benzina; motoras stergator; radiator caldura; ceasuri d bord; fuzeta;etrieri;hayon(fara geam); tripoda; tulumba pompa frana; pompa apa; ceasuri d bord; sonda rezervor; rezervor; galerii admisie si evacuare; tetiere; placheti frana noi; tripla stanga; bratze spate; maneta stergator; intinzator curea;

tripla dreapta spate; cuplaj volan; cap de planetara; delcou

 

matiz:bara fatza spate; motoras aeroterma; radiator caldura; caseta directie; alternator; fete usi spate; delcou; disc; bord decolorat; ceasuri de bord; scaun fata(nu prea grozav); delcou; plastic usa spate(coltu geamului); un cauciuc

leganza: scaune fatza; bancheta spate(toate din plus); cuplaj volan,fete de usi; usa stanga spate; geamuri; rampa injectoare; alternator; electromotor; modul abs; pompa benzina; plafon trapa electrica; lonjeroane; airbag pasager; cutie viteza(sare din a5a); parbriz spate; disc fata; etrieri; planetara stanga completa; pompa servo; oglinda stanga; senzor servo`directie; semnalizare bara stanga; centuri; oglinda interioara; ceasuri d bord; bloc lumini; semnalizare laterala; rezervor; motoras aeroterma; pompa frana; calculator airbaguri;contact+coloana; geam stanga(fata spate); manere usi; goarna alarma; antena electrica; calculator bord 2.0; plastice bord; tweetere; imobilizator; ceas bord; oglinda stanga; plafoniera,macarele spate dreapta si stanga

Pt Nubira 2: bloc stergatoare; far stanga pt geam

Edited by piese daewoo
  • Like 1

Share this post


Link to post

salut, 2 produse ma interseaza, ca vreau sa le montez la mine pe Dacia 1310

 

- alternator

- clopotel de cielo

 

poti sa imi spui niste preturi?

Share this post


Link to post

Ma intereseaza barele fata-spate pentru Matiz. Pretul?

 

Daca poti sa faci rost de 2 scaune fata de matiz in stare ireprosabila (eventual de pe un matiz cu km putini), ai in mine un client.

Share this post


Link to post

clopotelul poti sa il pui prin posta?alternatorul se poate adapta pe dacia belina?

 

alternator cielo 1 800 000

clopotel 150 000 mii

Share this post


Link to post

din pacate alternatorul il dadui astazi :)

clopotelul ti-l pot pune prin posta ramburs

bara spate matiz700 000 stare fooarte buna si bara fata 500 000 stare buna

iti pot face poze scaune de matiz am decat unu cel de la sofer da nu prea e grozav pret 600 000

deasemnea iti pot face poze

 

cotiera espero nu mai am sunt cautate si am avut 2 si s-au dat cum am adus masinile sorry

Edited by piese daewoo

Share this post


Link to post

Ofer pe cotiera de doua ori cel mai bun pret pe care l-ai primit vreodata. Prima pe care pui mana, o iau eu, indiferent cat ceri pe ea. INDIFERENT.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza o plafoniera de matiz, cu tot cu mufa.

Daca ai, zi la ce pret si daca poti trimite prin posta, eventual daca vine cineva din Craiova la intalnirea de la Bicaz- poate mi-o da atunci.

Share this post


Link to post

Bre,da de un scaun de sofer pentru Tico poti face rost?

Da sa fie in stare buna,sa nu fi fost rupt/sudat si altele...unul care sa-l poata inlocui pe asta care il am eu acu prins cu suruburi si sudura.

Share this post


Link to post

ma intereseaza interioarele de la usila fata la cielo, alea cu comanda geamuri electrice pe usa soferului.

da-mi de veste daca le ai. As vrea sa fie intr-o stare cat mai buna, niste poze eventual.

Share this post


Link to post

scuzati astazi mam simtit rau si nu am putut rezolva cerintele dumneavoastre

maine va raspund la tot

va multumesc

Edited by piese daewoo
  • Like 1

Share this post


Link to post

Pe mine m-ar mai intersersa pe linga scaunul soferului si racordul flexibil dintre gura de alimentare si rezervor tot pentru Tico ca am fost azi sa va de unul nou si am ramas masca.

Astept raspuns :drinkers:

Share this post


Link to post

plafoniera de matiz nu am

scaunde tico nu am racordu ala de palstik adica gura de umplere la tico am si te costa 500 000 mii

pentru baiatu cu tripla de cielo so bara spate uite poza cu tripla

tripla plus bara spate costa 1 milion

plasticu ala de cielo costa 150 000 mii si o poza cu el

se mai adauga calculatoare de bord de cielo 1.5 ohc,espero.1.5 si 1.8,si elganza 2000

pentru baiatu cu clopotelu de cielo da-mi mesaj sa imi spui daca il vrei ca sa pot maine sa ti-l pun la posta

 

poze cu pompa de frana pe

post-19585-1223920063_thumb.jpg

post-19585-1223920235_thumb.jpg

post-19585-1223920242_thumb.jpg

post-19585-1223970766_thumb.jpg

post-19585-1223970783_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Exista cumva si un geam usa stanga fata (sofer) pentru Leganza?

De asemena ma intereseaza si un cric cu tot cu tija de actionare.

Share this post


Link to post

Salut. Vreau pentru un Cielo macarale + motorase+ butoane pentru geamurile electrice dar numai pe fata. Un pret se poate?

Share this post


Link to post
scaun de tico nu am racordu ala de palstik adica gura de umplere la tico am si te costa 500 000 mii

Ok,si nu ai putea face rost de unul?

Racordul il poti pune deoparte,il iau,daca ai putea pune si niste poze cu el ar fi super.

Edited by CARABUSU

Share this post


Link to post

geam usa stanga leganza am si te costa 1 milion

crik am decat unu iti pot pune pzoa cu el e al masinii leganza danu prea e grozav

scaun de tico am da nu e grozav si racorduri am mai multe de tico vreo 2 sau 3 o sa iti fak o poza

makare de cielo sau dat nu mai am decat de spate

  • Like 1

Share this post


Link to post

Multumesc frumos, daca e te caut cu cea mai mare placere pentru alte piese...bafta in continuare cu vanzarea!!! Respect!

Share this post


Link to post

Pot sa te rog si eu pt. matiz daca faci rost de sistem A/C, geamuri electrice cu butoane cu tot, oglinzi cu reglare din interior. Oricand daca o sa fie sa faci rost, te rog un pm. Multumesc!

Share this post


Link to post

As vrea sa stiu cat costa macaraua spate dreapta de Leganza.

Share this post


Link to post

Multumesc frumos, am vorbit intre timp sa cumpar noi din Bucuresti, diferenta de pret nu este prea mare, mai ales daca iau in calcul si transportul.

Share this post


Link to post

makar spate de legasnza costa un milion cu tot cu motoras

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...