Jump to content
Sign in to follow this  
luisspeed

Nou Venita In Familie :d

Recommended Posts

Ce "jipaaannn" :P Sa il stapaniti sanatosi desi eu nu prea sunt fan "cu tirul prin oras" :D E o masina totusi dupa care intorci capul si o masina stilata. Felicitari ptr. achizitie :)

 

Stati linistiti ca stiu si eu familie cu nu stiu cate masini de masini si baiatul lor se plimba cu masina de la firma de unde lucra (logan > :) ) Sau unii de au A6, A8, Mertane si nu stiu ce si tipu se plimba cu scuteru de 20 de milioane de unu' singur prin cartier :)

Share this post


Link to post

Vai, vai! Unii dintre voi, in loc sa-i urati omului de bine, va bagati unghia in gat ca isi permit ai lui masina de 100,000Euro si voi nu. Ntz ntz ntz, acri mai sunt strugurii!

 

OnTopic: s-o stapaniti sanatosi si fara incidente! Pentru un iubitor al acestui gen, masina este superba!

Share this post


Link to post
=))

Dar de ce nu mergi mai departe... decat sa dea tata 2500 pt el si 500 pt fiu, sa dea 1500 si 1500, nu? ce e cu inegalitatea asta in familia lui luisspeed?

=))

 

oricum lacetti da clasa BMW-ului X6 :D Deci luis a facut o alegere inteleapta :P

Share this post


Link to post

Vad ca au disparut discutiile alea despre tva...multumesc cui a avut grija de ele ;) deja erau mult prea off

Share this post


Link to post

Cine a provocat, a sters.

Share this post


Link to post

Felicitari pentru achizitie sa te (va) poarte multi kilometri fara probleme si sa va aduca bucurii. Este superba. (Poate si pentru faptul ca are aceeasi culoare exterioara cu a Lacetti a mea :P ).

Edited by speedy82

Share this post


Link to post

Si nu doar la culoare =))

Mie unul nu mi se pare ca se potriveste la un barbat culoarea asta.. dar nah, gusturile sunt gusturi :)

Share this post


Link to post

Imi cer scuze de putin de Offtopic in ograda lui luisspeed: Pai si la ce altceva se mai potriveste? :-? In privinta legaturii dintre masculinitate si culoarea exterioara a masinii (in special aceasta nuanta de grena metalic) nu vad nici o legatura. Este o culoare eleganta, ea fiind initial culoare regala...

Edited by speedy82

Share this post


Link to post

O poza mai recenta :D si..maine daca am timp...o sa merg cu ele la splat si..o sa mai pun cateva :P cu ambele masini :D

post-13772-1222760571_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Am vrut si eu odata sa merg la spalat cu doua masini o data dar nu mi-a reusit.

Share this post


Link to post

:) o sa merg pe rand :D ma refeream la faptul ca o sa pun poze cu ambele :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...