Jump to content
Sign in to follow this  
Zmeul cel rau

Vom Muri Cu Toti Miercurea Viitoare

Recommended Posts

AMR 3 zile. And counting.

Share this post


Link to post

Abia am inceput concediul, nu e corect! Macar peste 2 saptamani, altfel nu.

Daca trecem de faza asta, eu propun sa le scriem un e-mail alora si sa le povestim cat de idoti sunt.

Share this post


Link to post

Ce te retine sa trimiti emailul azi?!

Share this post


Link to post

Bre, eu fara Matizuca nu ma duc nicaieri. Asa ca sper ca primul lucru absorbit sa fie o autostrada decenta, sa mergem si noi ca lumea cu masinutele.

Share this post


Link to post

Mey copii, pe mine un singur lucru mă interesează - bagă aştia şi o licărire verde în program (ca-n "Piraţii din Caraibe", ultima serie, când îl aduc pe Sparrow de pe lumea cealaltă) sau tre' să-i chemăm pe chinezi să bage nişte efecte, aşa ca la Olimpiadă? :P

Share this post


Link to post
Ia uite ce pot comenta altii:

Mai, daca vrei pot sa fac si eu 'cut and paste' din diverse articole stiintifice + biblie si sa ma dau mare savant de sufragerie asa cum fac baietii aia din linkul de la hotnews. :)

 

Altfel tonul tentei ironice pe care o constati in comentariile noastre aici este dat chiar de titlul subiectului deschis de tine. :->

Edited by hitman

Share this post


Link to post

AMR 2 zile.

Share this post


Link to post
AMR 2 zile.

 

Nu mai spera ca mai sunt doar 2 zile, ca nu scapam asa usor din viata :D . Mai avem treaba pe aici, si asa e pana la capat ;) .

Sau, cine stie, vorba (de mai sus) a unui co-forumist, poate totusi murim.

Share this post


Link to post

Aim tu iang tu dai.

Share this post


Link to post
Aim tu iang tu dai.

 

Nu exista limita de tipul asta. Exista in schimb limita de tipul alalalt, este prea batran ca sa mai traiasca :D

Share this post


Link to post
Ma dezamagiti. Ia uite ce pot comenta altii: http://www.hotnews.ro/stiri-esential-42579...pa-big-bang.htm

 

Pai nah, noi suntem mai inculti ca cititorii hoţnews, plus ca ne-ai intrebat atat de direct daca e "pe bune", incat... uite, ne oferim sa facem countdownul :P

Edited by Immortal

Share this post


Link to post

In sfarsit o utilizare excelenta a acestui smiley: popa.gif

Share this post


Link to post

Bre, ai firma de poampe funebre? Faci un ban :D .

Share this post


Link to post

Intrebare: Daca tot murim in numar asa mare, primim ceva discount??

Share this post


Link to post

Da, musai. O sa stam in smoala pana la glezne.

Share this post


Link to post
Intrebare: Daca tot murim in numar asa mare, primim ceva discount??

=))

Io merg chiar mai departe. Daca tot stiu cand mor, ar fi timpul sa fac o asigurare de viata.

Share this post


Link to post

Eu mai bine as imprumuta bani de la camatari. :D

 

Cumnateeeeeeeeeee?

Share this post


Link to post
Eu mai bine as imprumuta bani de la camatari. :D

 

Cumnateeeeeeeeeee?

 

Incepem sa realizam ca de fapt e un mare avantaj sa stii dinainte cand.

Sefilor din lumea intreaga, pe unde v-ati ascuns, ha? Avem niste sentimente sa va transimtem.

Share this post


Link to post

E riscant. Daca se amana ?

Share this post


Link to post
E riscant. Daca se amana ?

Daca se amana, eu zic sa dam vina pe Zmeu, ca el ne-a incitat la violente contra sefilor, cu topicul lui.

Share this post


Link to post

Daca se amana vom incepe o petitie online in care sa ii convingem sa nu o mai amane. Astea au de obicei succes.

Share this post


Link to post
Daca se amana vom incepe o petitie online in care sa ii convingem sa nu o mai amane. Astea au de obicei succes.

 

Ia te uita, ca s-a amanat deja cu 4 ani:

 

http://www.descopera.ro/dnews/3145548-amen...lui-de-miercuri

 

Microgaura neagra care s-ar putea forma ar poposi in centrul pamantului dupa cateva oscilatii, si acolo si-ar mari masa absorbind materie. De-abia dupa 4 ani ar ajunge destul de mare incat sa absoarba intreg pamantul. Deci, vesti bune pentru sefi, mai au 4 ani.

Share this post


Link to post

Daca nici pe gaurile negre nu mai poti pune baza, inseamna ca se duce lumea de rapa...

Share this post


Link to post

Ia cititi mai atent:

"the first attempt to circulate a beam through the entire LHC is scheduled for 10 September 2008,[4] and the first high-energy collisions are planned to take place after the LHC is officially unveiled, on 21 October 2008"

 

De miercuri doar incep sa ameteasca electronii in tunel, pe toata lungimea. Mai e pana la experimentele propriu-zise. Aveti timp sa mai faceti credite.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...