Jump to content
Sign in to follow this  
tico_RS

Vand Jante Tico/matiz 5j X 13

Recommended Posts

Vand jante de Mazda, 5j x 13 , 4x114.3, second hand, perfecte pt 155/65/13 datorita 5J nelabartand cauciucul. Jantele au nevoie de o revopsire dar nu sunt lovite, sudate, etc. Se vede din felul in care sunt lucrate ca nu sunt facute pe vapor ci din dotarea OEM...

Pret 400 lei disc. mess: danielb_cooper 0747 405 920 alex.

post-245-1218484177_thumb.jpg

post-245-1218484205_thumb.jpg

Share this post


Link to post

o poza cam cum vin pe tico...

post-285-1218738504_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Imi poti spune cam care este diferenta de greutate intre aceste jante si cele stock, negre, de matiz?

Share this post


Link to post

M-ar interesa pe mine,nu promit,pina luni iti dau un raspuns ;)

Share this post


Link to post

Nu le-am pus pe cantar dar la mana par chiar mai usoare decat cele de tabla pe 13. Doritorii isi pot satisface curiozitatea pt ca am si un set de tabla si le putem pune la incercare :P Intre timp am vopsit una neagra si una argintie sa ma decid asupra culorii, deci sigur au nevoie de revopsire :D

Share this post


Link to post

Se intampla sa ai de vanzare si niste jante tabla pt matiz? Cele clasice 4,5 j. Imi trebuie pentru cauciuce de iarna :D

Share this post


Link to post

De avut am, trebuie sa ma uit in ce stare mai sunt pt ca au stat in curte (aer liber) si nu stiu daca nu au ruginit. De principiu erau noi anul trecut, nelovite, chiar ok. sa vad in ce stare sunt...

Share this post


Link to post

Ok mersi. Poate iese o afacere :D

Share this post


Link to post

E, e? Le-ai gasit? :D

Share this post


Link to post
Vand jante de Mazda, 5j x 13 , 4x114.3, second hand, perfecte pt 155/65/13 datorita 5J nelabartand cauciucul. Jantele au nevoie de o revopsire dar nu sunt lovite, sudate, etc.

 

Le mai ai?

Share this post


Link to post
Vand jante de Mazda, 5j x 13 , 4x114.3, second hand, perfecte pt 155/65/13 datorita 5J nelabartand cauciucul. Jantele au nevoie de o revopsire dar nu sunt lovite, sudate, etc. Se vede din felul in care sunt lucrate ca nu sunt facute pe vapor ci din dotarea OEM...

Pret 400 lei disc. mess: danielb_cooper 0747 405 920 alex.

 

 

Sal mai ai jante de 13 in 4 cu 114,3 ca am nevoie de 4 buc si un pret daca se poate

 

astept un raspuns

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...