Jump to content
Sign in to follow this  
starsteel

Coltul terapeutului

Recommended Posts

Câta paranoia! (In toate direcţiile). Căţi ani ziceaţi că aveţi?

Share this post


Link to post

Tu ce zodie esti ?

Share this post


Link to post

Aia cu zodiile a fost doar amuzanta.

 

Eu sunt porc de guineea.

Share this post


Link to post

Amuzant a fost totul, iti garantez.

Share this post


Link to post

Da da, sa vina cat mai multi porci de guineea, asta ar fi frumos ;)

Share this post


Link to post

Adevarul e ca scrierea celor doua cuvinte e corecta, dar in contextul respectiv e incorect.

Banuiesc ca a vrut sa zica "nici macar 1 din 3, daca si aia", ceea ce s-ar fi scris "... , if any, ..." :D

Da' nu-i problema, noi pricepem :)

Share this post


Link to post

Eh, da, lipsea o virgula... Clar caz de gazeta.

Share this post


Link to post
.... un coleg din proximitate (de unde si aluzia la paharul de vin)....

Nu stii nimic despre mine insa te lansezi in afirmatii fara acoperire...oricum descoperirea functiei ignore e extrem de binevenita, am scapat astfel de niste personaje cu care chiar nu vreau sa am vreun dialog. Efectul de haita practicat aici cred ca e unic intre ale forumurilor in ceea ce priveste moderarea iar recomandarile de genul, nu mai pune intrebari exista 1000 de pagini pe care daca le citesti afli ce te intereseaza, ne duc la concluzia ca politica forumului este ca postarile sa se faca doar de pasionatii si cunoscatorii de masini iar restul doar sa le citeasca. Nu v-ati gandit sa folositi in loc de "user" mult mai clarul "reader"....chiar ar suna mai interesant "reader daewoo/chevrolet forum"! Ar fi un fel de banare colectiva care ar duce insa la pastrarea nivelului extrem de ridicat in ceea ce priveste discutiile electro-mecano-tehnice.

Share this post


Link to post

...să nu faci lecţii cu copilu' că-i distrugi viitoru'... :|

Share this post


Link to post

Tu chiar nu realizezi ca treci in sfera penibilului?

Share this post


Link to post

Mai, inca nu v-ati plictisit?

 

Cat despre...

Nu stii nimic despre mine insa te lansezi in afirmatii fara acoperire...

 

Te superi sau nu, mi se pare ca nici tu nu stii prea multe despre persoanele pe care le cataloghezi. In consecinta, "Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face"!

Share this post


Link to post

@starsteel, pe lângă sfatul din postul meu anterior, îţi mai spun că ar trebui să urmezi/asculţi sfaturile, şi aşa cum ai făcut tu supoziţia cu paharul de vin, recomandarea mea ar să renunţi la a posta măcar când eşti sub influenţă. De orice fel ar fi ea.

Cât despre efectul de haită, e o vorbă: "Când doi îţi spun că eşti beat, mergi şi te culcă" ;)

Share this post


Link to post

Io am zis ca in 5 ani forumul asta o sa si dea duhul da' voi faceti tot ce puteti sa i grabiti sfarsitul...Ce dreaq mah nu scoate unul capu' si pac sariti toti pe el???Parca abia asteptati sa apara cate un prieten din asta sa calce un pic pe bec ...Unde s zilele cu sute de membri prezenti pe forum, ca ia uite cati se mai logheaza...Hm, naspa mai tot la nivel de kindergarden actionati...ma gandeam ca poate v ati mai maturizat si voi da' neaaaaah...nu faceti voi greseala asta...He he!....Hai va pupa unchiu' pe toti!!!...Mi a parut bine ca mi am adus un pic aminte de vremurile bune!...

Share this post


Link to post

Amin zeitate :mrgreen:

Share this post


Link to post

AB are dreptate, se zice if any nu if anything, deci Andrei a gresit...numa' ca nici mie nu mi se pare de pus la gazeta :D

Edited by Sebian

Share this post


Link to post
...Ce dreaq mah nu scoate unul capu' si pac sariti toti pe el???Parca abia asteptati sa apara cate un prieten din asta sa calce un pic pe bec ...Hm, naspa mai tot la nivel de kindergarden actionati...ma gandeam ca poate v ati mai maturizat si voi da' neaaaaah...nu faceti voi greseala asta...He he!....

 

 

O fi vinul... bata-l vina :mrgreen:

Share this post


Link to post

Eu cuget ca acest topic ar trebui sa se numeasca BULLSHIT dupa showul Penn and Teller's Bullshit... Si mai cuget ca ar trebui sa fie mutate aici multe alte postari.

Share this post


Link to post

Zeule, daca tot faci predictii.. nu mai bine ne spui tu cat va fi cursul euro peste o luna doua, nu peste 5 ani? :) )

Sau mai bine.. care a fost predictia pentru fun4fun? =))

Edited by Tommy

Share this post


Link to post
Banuiesc ca a vrut sa zica "nici macar 1 din 3, daca si aia", ceea ce s-ar fi scris "... , if any, ..." :D

Nu, expresia vroia sa insemne ,,chiar mai mult", folosirea in context e asta. Dar, intradevar, am mancat o virgula!

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Ba da daca deschizi un topic la sectiunea corecta (ca aici esti off topic iei warn! ...Ki ki ki!!)...dec daca deschizi un topic iti zic...

Pentru fun4fun "predictia" a fost ca ne am simtit foarte bineeeee...da' ce ii simti lipsa cumva!?!....he he...

Edited by zalmoxis

Share this post


Link to post
ne am simtit foarte bineeeee

 

Trecutul asta... mama lui de trecut ..

Eu ma simt bine tot timpul, vezi si in semnatura =))

Share this post


Link to post

Ei ce sa faci mai tot ce i bun tine putin !!...

Da' tu sa fii hapi sa te distrezi cum zici tu pe seama "prostilor care au scapat la forum"!..

(asta i covorul rosu pentru noii veniti sa inteleg!?!..He, he, foarte tare!!!...)...

Pisi te au facut astia moderator?!?!

Share this post


Link to post
Lasand la o parte autopersecutarea pe care o afisezi, ceea ce ai postat tu aici nu este nici funny, nici macar adevarat, ... Poate, daca imi explici si mie - poate sunt mai prost - ce anume ti s-a parut asa interesant la acel post si care era rolul comentariului tau, pun postul la loc. Dar, chiar si asa, cu autopersecutarea nu te pot ajuta, motivele pentru asta nu pot fi eliminate, nu sunt reale.

Tu acum faci cumva analiza pe text la posturile de la Gazeta ,despre care s-a stabilit cu totul altceva.

Share this post


Link to post

Domnu, tie iti pare normal sa dai un post la gazeta pentru ca lipseste o virgula? Google it, expresia exista si este folosita, am explicat mai sus ce inseamna si care e contextul.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...