Jump to content
Sign in to follow this  
AlB3R7

Chevrolet Club

Recommended Posts

Varsta biologica n-are legatura cu varsta spiritului, unii se nasc pensionari.

Share this post


Link to post

Bag si eu un post ca se inregistreaza :)

Nu prea inteleg de ce ati tabarat pe initiatorul topicului (s-ar putea ca unii sa-l urmareasca de prin alte parti, iar altii sa... profite).

Oricum, ca initiator al unui topic "separatist" (e unul cu S6) si ca posesor al unei varste "rezonabile" (vorba paznicului de noapte de la Lepsa: "va vad un om mai in v.sta"... f.t.-t.-n... barba) nu inteleg unde e ofuscarea. Taman dovedim ceva intoleranta. Nu vad un mIRC excesiv si nici neaparat o atitudine rauvoitoare.

Pe de alta parte, recunosc ca mi se pare putin cam... pripit ca, dupa o participare la o intalnire sa te declari... emo :D

Share this post


Link to post
Sa-ti iei rolele chevrlolet, da? :P

N-am bre role, am bicicleta si-i trag un autocolant cu ClubChevrolet, si pt. ca tot se va numi noul club asa, deci prescurtat CC, merge sa ne intalnim si ... in zona fostului CC :)

Share this post


Link to post
Asta e , punem "coade" de delfini , "abtipilduri" muulte ,naicuri , sorcoleve , brazi , corcodushe , becuri , atarn pendulul de portbagaj , etc ! Atat timp cat nu o sa intelegeti generatia noastra , toate sunt spuse degeaba ! Ileana te asteptam la intalnire ;) ! Poate ne invetzi si pe noi care ceva , din ale vietii !

Pai n-am inteles niciodata care e farmecul de a pune haripioare de rechini, sidiuri la oglinda si siruri de cruci pe parbriz, dar sa n-ai o chifla in stomac si sa pui benzina de 100 de mii. Dar deh, poate sunt eu mai batran si prefer sa sparg o samanta si sa beau o bere la 100 de km de casa, decat in fata blocului.

Share this post


Link to post
...Atat timp cat nu o sa intelegeti generatia noastra , toate sunt spuse degeaba !

Da' tu ce intelegi din "generatia voastra"? Pe linga faptul ca ai profilul completat la misto, chestia cu Ileana mi s-a parut cam deplasata, ca sa nu zic altfel.

Share this post


Link to post

Nu mai zicem de numele (nickname-ul) foarte meserias, imprumutat de la copiii care converseaza pe mIrc.

Share this post


Link to post

Scarţ? Fiţe? Plimbari pe strasse? Liniuţe? :somn:

 

Ce stim noi astia mai batrani, noi vorbim de-ale noastre mai batranesti. :uff:

Share this post


Link to post

Eu zic sa-l lasam in pace, eventual dam cu flit si gata. Daca nu si nu, RaidMax si toate inconvenintele dispar.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Niste soferi de 20-25 de ani nu or sa aibe niciodata subiecte comune cu soferi de 30-40 de ani ! Asta e , punem "coade" de delfini , "abtipilduri" muulte ,naicuri , sorcoleve , brazi , corcodushe , becuri , atarn pendulul de portbagaj , etc ! Atat timp cat nu o sa intelegeti generatia noastra , toate sunt spuse degeaba ! Ileana te asteptam la intalnire ;) ! Poate ne invetzi si pe noi care ceva , din ale vietii !

 

Sau poate niste ,,soferi''/indivizi necopti, necizelati si cu maneaua in urechea interna. Nu generaliza.

 

 

Da' tu ce intelegi din "generatia voastra"?

 

 

Scarţ? Fiţe? Plimbari pe strasse? Liniuţe? :somn:

Eu cred ca astea sunt caracteristici ce nu apartin unei generatii anume ci unui anumit grup de indivizi la care am facut referire mai sus.

Edited by andreib

Share this post


Link to post
Ileana te asteptam la intalnire ;) ! Poate ne invetzi si pe noi care ceva , din ale vietii !

Sper ca te refereai din ale vietii de sofer (ca daca interpretez altfel, ETO scrie pe fruntea ta si a generatiei tale) ! Stiam eu ca mi s-a dus vestea ca sunt soferita buna, dar nu stiam ca s-a auzit pana-n aripta tanara a clubului!

Share this post


Link to post

Lamuriti-ma si pe mine... MF am invatat, dar ETO ce mai e?

Share this post


Link to post
ETO ce mai e?

 

...nu sunt EMO ( Eu Ma Omor ) , eu sunt ETO (Eu Te Omor)...

 

Daca nu citesti... :P

Share this post


Link to post

Ce e MF ca ETO am aflat? :P

Share this post


Link to post

Daca se tine in Parcul Carol la M.O.N, poate pune-ti data intr-o zi cand sunt si eu de serviciu. ce repede o sa-mi treaca ziua de munca :banana:

Edited by criss_blue

Share this post


Link to post

Pai nu conteaza data, vii cad vrei, important e sa ajungi. :D

Share this post


Link to post
Niste soferi de 20-25 de ani nu or sa aibe niciodata subiecte comune cu soferi de 30-40 de ani !

 

 

Asta e foarte rau. Inseamna ca nu vreti sa invatati nimic. Nici din ale vietii si nici din ale sofatului. Probabil vreti sa invatati multe pe pielea voastra, dar vedeti ca nu e asa usor ;)

Share this post


Link to post

Bre, si matale generalizezi? :-W :P

 

M.S. R.P. *

:thumbl: :mrgreen:

*where M.S.R.P is Message Session Relay Protocol or Medical Student Research Program

Share this post


Link to post

Ma refeream doar la soferii lui Albert bre ca doar pe el l-am citat.

Te simti cumva? :-? :mrgreen:

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post

Neah, was just a joke. (din fericire)Nu ma incadrez in categoria aia :uff:

Share this post


Link to post

Nu am incercat sa te jignesc Ileana ! Am citit pe aici ca esti o soferita mai priceputa decat jumatate din invidiosii de prin postul asta !

Profilul mi l-am completat asa ca deja m-ati etichetat intr-un manelist EMO , un sarac de nu pot sa imi bag benzina , un MIRC-uist si alte chestii demne de intelectul vostru ! Dar lasa , ca o sa aveti si voi copii , credeti ca or sa discute cu voi ?? In nici un caz , or sa ajunga si ei pe niste site-uri si multumita voua ura asta o sa persiste si la urmatoarele generatii ! Ati luat fiecare din posturile mele ce ati vrut si ati dat alta conotatie mesajului , bravo ! Stati linistiti ca nu ascult nici manele , nici nu sparg seminte in fata scarii , nu mi-a luat tata nici un bolid si nici nu mi-am cumparat masina pe firma lu' mamica ! Masina e luata din munca mea si deocamdata nu imi fac probleme de bani pentru benzina. Asta daca faci un calcul matematic si calculezi ca in 40 de zile am 5.000 de km , vezi tu cate drumuri de 100 de mii pentru benzica am facut ;) ! Poate care esti mai destept imi scrii si mie cati litrii de benzina am bagat facand un calcul de consum de 10 la suta ! Nu de alta dar am pierdut mult timp pe MIRC si am chiulit de la orele de matematica ! Varsati-va toata ura din voi la mine in post , nu ma atinge nici un cuvant !

Apropo , stiti la ce ma ajutat "cerculetzele" , trasul franii de mana , scartzuri si alte chestii ?? La evitarea multor accidente ;) pentru ca numai asa inveti cum se comporta o masina pe timp de iarna , ploaie , in ce parte se duce , cum trebuie sa tragi de volan , cand si in ce masura trebuie sa franezi si multe altele pe care nu te invata la scoala de soferi ! ;)

Scuzele mele moderatoriilor acestui site pentru posturile mele gen MIRC ! BAFTA !

Edited by AlB3R7

Share this post


Link to post
... Profilul mi l-am completat asa ca deja m-ati etichetat intr-un manelist EMO , un sarac de nu pot sa imi bag benzina , un MIRC-uist si alte chestii demne de intelectul vostru ! ... Stati linistiti ca nu ascult nici manele , nici nu sparg seminte in fata scarii , nu mi-a luat tata nici un bolid si nici nu mi-am cumparat masina pe firma lu' mamica ! ... Varsati-va toata ura din voi la mine in post , nu ma atinge nici un cuvant !

 

Confuzia intre umor si ura este o boala a tineretii ?

 

Apropo, revolta din profilul completat de catre tine pe forum este o alta forma de juvenil ?

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Luasem apararea omului asta, crezand ca o sa se limiteze la a-si sustine propunerea si eventual sa creeze o "aripa tanara". In loc de asta, asist la atacuri la mii de membri ai acestui forum. Daca inmultim pedeapsa pentru jigniri cu numarul membrilor carora li se adreseaza, omul ar trebui sa fie deja pa. Sau poate este.

Vot de blam cu excludere! N-ai intzeles nimic, tzutzule!

Share this post


Link to post

Pai da... ! Nu crezi ca omul isi vede greseala daca i-o arati ? Mda , dar e mai bine cand arunci cu pietre !

Share this post


Link to post

Tu ce faci acum?

Completeaza-ti profilul corect si linisteste-te, e loc pentru toti.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...