Jump to content
Sign in to follow this  
blumurgg

Am Nevoie De Un Ortoped

Recommended Posts

Salutare tuturor. Mi-am...scrantit piciorul acum vreo doua luni rau de tot si il simt ca nu e bine. Habar nu am unde sa ma duc si eu la un control(in sensul ca nu stiu un medic). Ajutati-ma si pe mine cu un ortoped bun , o recomandare concreta, o relatie. Va multumesc mult.

Am mare nevoie de acest lucru si rog moderatorii sa fie ingaduitori.

Cred cu convingere in ajutorul vostru si..va rog sa sa primiti multumirile mele anca o data.

Share this post


Link to post

Pai daca zici ca si dupa atata timp ai probleme cred ca cel mai bine ar fi sa lasi in pace cabinetele particulare sau clinici, si sa te duci la meseriasi. Cu 100-200 RONi in buzunar nu scartaie nici o usa

 

Spitalul clinic de ortopedie-traumatologie si TBC osteoarticular "Foisor"

 

http://www.foisor.ro/

 

Spitalul e chiar langa foisorul de foc. poti sa te duci la camera de garda, si cu stimulentul de rigoare ajungi la un prof universitar.

 

Succes!

Share this post


Link to post

Nu ai mentionat daca ai probleme la genunchi sau la glezna. La genunchi cel mai bun doctor din cate stiu eu este Dr. Filipescu (acum vreo 3 ani era la spitalul Sf. Ion - langa targul Vitan). Din pacate se ocupa exclusiv de genunchi dar este recunoscut pe plan mondial. In mod evident, este foarte greu de ajuns la el si nici nu este ieftin insa se merita.

Share this post


Link to post

Este aici in Vrancea, la VULTURU, un "vraci" care da oasele la loc.

 

Garantez ca este meserias.

 

Faza: Am un prieten(de aici de pe forum) care a avut piciorul scartit de 2 ori, o data si genunchiul si glezna si i le-a dat la loc.

faza 2: am fost si eu odata cu mana...si m-a trimis la radiografie ...mi-a zis ca nu-i de el ca am fractura...ce sa vazi...a avut dreptate.

 

Este numai decizia ta ce faci...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...