Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfman

Ford B-max

Recommended Posts

Sa fie acesta noul model ce se va fabrica la Craiova? :)

Share this post


Link to post

Dragut ...

Share this post


Link to post

Fain, usile din spate (in cazul in care se va produce) sunt de nota 100. Imi plac tare mult si cele de la RX8 :)

Share this post


Link to post
Sa fie acesta noul model ce se va fabrica la Craiova? :)

Parca se anuntase ca la Craiova se va fabrica Ford Transit Connect. Si stirea asta e veche. B-max-ul de care spui nu cred ca se va fabrica la Craiova.

Share this post


Link to post

Modelul asta (Transit Connect) se regaseste in toate zvonurile ce se vor a fi stiri. De asemenea se prognoza introducerea in productie a modelului nou Kuga, a Fiestei Sedan...

Share this post


Link to post

Ce zvon, daca chiar John Flemming a declarat asta? S-a dat si tv, daca din ce scrie nu credeti. Daca se va fabrica Kuga la Craiova, la Mioveni se va face Laguna 3. Sunt alte fabrici pentru Kuga si noua Fiesta - cele din Spania si Germania.

Edited by Laurycã

Share this post


Link to post
...B-max-ul de care spui nu cred ca se va fabrica la Craiova.

 

Punem pariu???

 

 

Mie mi se pare OK masina, daca va avea si un pret decent va concura cu succes loganul...

Share this post


Link to post
daca va avea si un pret decent va concura cu succes loganul...

 

Cred ca este imposibil, eu cred ca va avea un pret undeva apropiat de al Focusului Cmax.

Share this post


Link to post

Asa cred si eu.

Ca sa nu mai spun ca cel putin din punct de vedere design este cu doua clase peste Fusion.

Share this post


Link to post

Vom vedea ce va fi d.p.d.v. al pretului; eu am un feeling ca va fi max. 12k EURO DDP...

Share this post


Link to post

Fordul o zis ca va face o masina de clasa mica la Craiova, deci si eu am un feeling ca va fi Fiesta

Share this post


Link to post

We'll see! :)

Share this post


Link to post
Mie mi se pare OK masina, daca va avea si un pret decent va concura cu succes loganul...

 

Si mie mi se pare foarte faina, la partea de pret (in cazul in care va intra in productie si apoi se va comercializa) ramane de vazut. Pana atunci e posibil sa fie scos din productie loganul, sau sa fie "tras pe dreapta" de catre Sandero... Totusi exista si posibilitatea sa fie produs la Craiova pt. pietele exterioare :)

 

bmx.jpeg bmax.jpeg

Share this post


Link to post

Uite o veste buna, pacat ca n-a pus botul la un pariu Lauryca, aveam cu cine bea berea la Bicaz! :)

Edited by Wolfman

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...