Jump to content
Sign in to follow this  
zeneseu

Despre Magazinele Outlet

Recommended Posts

Dupa cum poate ati intuit din titlul topicului, am o curiozitate despre ce produse se gasesc in astfel de centre comerciale. Intentionez sa fac o vizita la un Outlet in Ungaria si as vrea sa stiu daca in afara de haine si pantofi sport se mai gaseste si altceva.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Ceasuri, genti, articole sportive (rucsaci, articole ski), articole camping. Dar in general haine si incaltaminte (nu numai sport).

Banuiesc ca te referi la Parndorf, cauta info/poze pe google/youtube/flickr si iti faci o idee.

Edited by john

Share this post


Link to post

Merci @ john Ma interesau in principiu gentile, mai exact serviete de piele daca s-ar gasi. Cred ca m-as zgaria pe ochi sa gasesc la pret bun acolo si sa nu imi pun bani suficienti cu mine :D

Share this post


Link to post
Banuiesc ca te referi la Parndorf...

Asta nu e in Ungaria... :D ...Cativa km mai la vale...sau vest... :P

Share this post


Link to post

Nu e Pandorf. S-a deschis unul de curand in Ungaria pe M3, cam la 120km de Oradea. Am vizitat pagina de net si nu am reusit sa vad oferta de produse.

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post

@s0r|n3l

Yeah, right, e la cativa km de granita, hai sa fim seriosi.

Share this post


Link to post

Din pacate la ce preturi am vazut la reducere nu se prea merita sa merg pana acolo (M3outlet). La 180 de lei imi gasesc si aici pantofi sport.

Share this post


Link to post

Asa e, numai daca te duci cu un buget serios sa iti schimbi toata garderoba sau ai drum pe acolo cu alta ocazie.

Unele produse au preturile reduse foarte mult, spre exemplu la Intersport in Viena erau geci de ski la 500-600 euro, reduse de la peste 1000 de euro :)

Eu am fost de cateva ori dar in trecere. Ca idee de nivel de preturi am luat ceasuri Swatch cam la pretul de pe siteul oficial, la noi fiind cel putin dublu.

Din pacate o singura data am putut face cumparaturi, si atunci max. 2 ore, in rest am fost in w/e cand e inchis.

Share this post


Link to post

M-ar fi costat drumul 40 de lei in conditiile in care as mai fi mers cu cineva. Dar daca pretul redus e de 180 lei/pereche de pantofi sport, din punctul meu de vedere nu merita. Nici nu vreau sa ma gandesc la preturile intregi de acolo.

Share this post


Link to post

Inca nu merita, mai bine de jumatate din spatii nu au fost ocupate. Incearca Budapesta, acolo sigur gasesti tot ce vrei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...