Jump to content
Sign in to follow this  
florin77

My Lacetti

Recommended Posts

De fapt pe tine te intereseaza autorizata sa fie . Chiar daca este folie din comert , daca este montata bine te tine cativa ani . Oricum , pretul este super .

 

Am fost ieri sa depun actele sa inscriu masina pt ca sambata era ultima zi in care puteam circula . Un mare + pt cei de la inmatriculari , acum iti dau actele in 2 ore de la depunere . Cand ma gandesc ca acum cativa ani dura o luna in Bucuresti . Un urias pas inainte . Ghinionul meu ca le-am depus la 18.08 ( au program pana la 20 ) ca le si luam ieri .

Share this post


Link to post

Akon , cum a iesit folia ? este ok ?

Share this post


Link to post
Folia a costat 100 ron cu abtipilde si certifcat RAR + 130 ron montajul ( il cunosc pe respectivul ).

Pretul pentru folie e excelent, dar pretul pentru carpit e exorbitant, mai ales ca il cunosti pe carpitor. Daca insa iau in calcul si abtipildele, s-ar putea sa merite.

Oricum important e ca acum nu mai stai cu branza'n soare!

Share this post


Link to post

Eu sunt multumit de cum a iesit.

Urmeaza sa pun si pe fata doua de 30% deoarece nu mai aveau cand am fost eu.300 ron costa laterale spate+luneta.

post-6494-1213976755_thumb.jpg

post-6494-1213976777_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cu 400 ron am pus folie llumar pe toata masina...Diferentzele dintre ele is f mari.

Akon: nu te supara da chiar avea cineva dreptate in reply-urile de mai sus...folia pe spate cum tzie pusa si altzibildele puse sus strica tot...dungile alea de pe luneta o sa tzi se faca tot mai groase cu timpul...cand vrei vrea sa dai folia jos sa pui una lata calumea o sa iti dai seama ca tzi se dezlipeste cu tot cu liniile de dezaburire(crede-ma pe cuvant)...ii pacat pt ca ii o masina noua.

Daca doriti calitate la folii punetiva lumar...se zgarie super greu plus vezi prin ele lacrima.

:)

Share this post


Link to post
.. plus vezi prin ele lacrima.

Si eu as vedea lacrima daca ai mai renunta la mircisme.

Nu exista sa vezi noaptea cum trebuie, poti sa pui si mama lu' lumar.

Share this post


Link to post

Just! In + cateodata mai si ploua (chiar noaptea), cateodata mai e ceaţă etc..

Share this post


Link to post

Is mici prostii care strica aspectul total al masinii...ii parerea mea...prin altele te asigur ca nu vezi nici ziua bine :) )

bafta

Edited by dani_ddtz

Share this post


Link to post

@dani_ddtz Folia mea este Llumar.Ma tot uit la poze si nu inteleg la care dungi te referi...cred ca o sa cobor la masina sa ma uit :) )

Share this post


Link to post

Trebuia sa ma adresez lui florin...sczzzzzzzzzzzz,greseala mea,poza de care era vb era asta care ban ca nu ii masina ta

bafta :)

post-7559-1214353541_thumb.jpg

Edited by dani_ddtz

Share this post


Link to post

Nu-i problema ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...