Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Colţul insomniacului

Recommended Posts

Uita de calculator si televizor, baga-te in pat si citeste o carte 5 minute.

Share this post


Link to post

Neah, sexu' nu e bun. Un blowjob e muuuult mai bun. Ferice de cei insurati... :D

Share this post


Link to post
Neah, sexu' nu e bun.

 

 

Omege! Ai fost indoctrinat. Auzisem eu ca asta se intampla dupa ce te casatoresti. :(

Share this post


Link to post

Daa.. sepulcrumul pasiunii..

Cu privire la tehnica cu nume de cockteil.. apoi ca un fost coleg... "aah, mersi draga".

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Na, că nu eşti singur!

post-3777-1207354883_thumb.jpg

 

LE: Na, că acum sunt eu singur!

post-3777-1207355080_thumb.jpg

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post
Na, că nu eşti singur!

:->

Share this post


Link to post

E blat!

Share this post


Link to post

Credeam ca iar "ma avertizezi cu warn" pentru mesaj prea scurt.

Share this post


Link to post

Ciudat, eu nu m-am deconectat de ceva timp (adica inca nu am plecat la culcare). Cred ca daca nu mai incarci nimic de pe server, dupa o anumita perioada te marcheaza "deconectat" :( Culmea e ca in jur de 3 am mai dat un "View New Posts" ...

Share this post


Link to post

Cred că doarme Cumnatu'.... ca un pui...

Share this post


Link to post

cu siguranta... :) )

Share this post


Link to post

Cumnateee!!???!?

Tu nu vezi ce se întâmplă cu topicul tău??

Share this post


Link to post

ooo daaa, si pana la urma despre ce era vorba pe acest topic ca am pierdut sirul =))

 

.......

Subconstientul este o bestie...

 

 

daca subconsitientul e bestie, frumoasa care este??? > :)

Share this post


Link to post

inconstientul si subcosntientul ..hmmmm suna interesant

 

 

Sa fie titlul unei cati psihologice scrise din cauza insomniei???

Share this post


Link to post

Păi hai, o scriem sau ce facem?

Că acu' se scoală Cumnatu' şi ne... donează.

Am găsit şi titlul: "Ghidul forumistului inconştient - terapia prin insomnie".

Share this post


Link to post

titlul este perfect acum intrebare este cu ce incepem?

cu simtome, sau povestiri insomniatice?

 

aici la mine au cam inceput sa cante pasarelele, is vreo 3 specimene pe sub geamul meu ce fac trieturi matinale,

 

Ioi doamne si cand ma gandesc ca la 11:40 ma duc la interviu pt un job, =)) o sa fiu un mic monstrulet insomnic

Share this post


Link to post

Eu zic să-l aşteptăm totuşi pe Cumnatu', să bage el un motto şi o prefaţă.

Mi-e că se supără dacă nu-l includem şi pe el în proiect.

Share this post


Link to post

asa ar fi cel mai frumos pai... in fond si la urma urmei el este initiatoru proicetului

 

grr firar ele de zburatoare ca nu mai vor sa taca, asta e semn ca azi va fi cald si bine .. sper [-O< ca m`am cam saturat de ploaie :uff:

 

 

 

P.S. sa vezi ce warn ne luam cat noi de mare pt off topic =))

 

se pare ca am ramas doar noi de besmetici, la ora asta orice om normal rupe patul cu somnu, pana si cumnatu...

Share this post


Link to post

Ba io zic că nu luăm warn.

Tocmai am demonstrat, conform titlului topicului, că insomnia dăunează.

Acu' mai rămâne să o ţinem tot aşa, ca să arătăm că e pe termen lung. =))

Share this post


Link to post

uite ca la aceasta chestiune nu m`am gandit... decii CUMNATEEEEEEE trezestete sa dai drumu la prefata si motto ca ne plictisim =))

 

Si totusi ma dispera zburatoarele astea, imi imprumuta cineva o pusca cu alice, sau o carabina cu amortizor, ori o balalaica (sau cum s`o fi scriind), orice arma de foc este bine venita.

 

Chestiunea legata de termenul mai mult sau mai putin lung tine doar de timp, inevitabil se va rezolva si aceasta dilema

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Şi la mine ciripăie ceva prin apropiere, dar asta e pepsi pe lângă traficul de pe Ştefan cel Mare şi muzica grecească ce răzbate dracu' ştie de unde de vreo 10 minute.

Buuun. Deci:

Sfatul nr. 1 pentru insomniaci: încercaţi să priviţi lucrurile pozitiv. Spre exemplu, eu mă bucur că nu aud manele. Iar în privinţa ciripoiul mă bucur că nu e o cioară.

Sfatul nr. 2: dacă tot nu dormiţi, bucuraţi-vă de timpul câştigat şi faceţi ceva pentru voi (elprypas: bagă mare pentru interviu; Baftă!)

 

Lista rămâne deschisă. Eu zic să facem şi o listă cu chestii pe care le poţi face când n-ai somn.

 

PS: s-a terminat greceasca, acum e clasică. Nu-mi vine să cred!!!!

Share this post


Link to post

Sfatul nr. 1 pentru insomniaci: încercaţi să priviţi lucrurile pozitiv. Spre exemplu, eu mă bucur că nu aud manele. Iar în privinţa ciripoiul mă bucur că nu e o cioară.

Sfatul nr. 2: dacă tot nu dormiţi, bucuraţi-vă de timpul câştigat şi faceţi ceva pentru voi

sfatul nr. 3: sa scrii toate traznaile ce iti zboara prin zona, aii fi uimiti cate poate debita minte unui insomniac,

sfatul nr. 4: sa pazesti parcarea de pe geam, pt orice eventualitate sa ai la indemna o camera foto/video cu vedere de noapte, ati putea face bani frumosi in cazul unei spargeri prin zona, sau pur si simplu o fapta buna, sa ajutati la prinderea interlopilor =))

 

 

P.S. cred ca a inceput ploaia ca nu se mai aud zburatoarele, ori au venit flamanzii si le`au mancat.

 

efectele pe termen scurt...

post-4203-1207362686_thumb.jpg

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Propun schimbarea numelui topicului in... Coltul Insomniacului @-)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...