Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Colţul insomniacului

Recommended Posts

Chianti ! :drinkers:

Share this post


Link to post

Si eu ma pun sa beau,ca m-a lasat femeia! :( :Cine le mai intelege??Dami o melodie de inima albastra! :heavydrinker:

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

NU sunt bautor de vin dar daca e sa beau beau Baros de Porto rosu, e bun rau de tot , ca un fel de Lacrima dar mai comestibil, Lacrima e prea dulce. Si mai e si tare ca dracii, vre-0 19 grade. Bun BUn BUN ! Chiar si cel "contrafacut" de la 30 RON sticla. NU am incercat, si nu cred ca o sa o fac , sticla de 500 RON. Ar fi bani aruncati, nu sunt cunoscator sa simt diferenta de an.

 

Ia melodii ( dar trebuie sa fi beat intai ! ; iti dau asa la repezeala, sunt altele mult mai bune ) :

Nicolae Guta : Ce frumoasa esti.

Adrian Live - Mama mea.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Mersi Cumnate...Esti un insomniac de valoare...

Share this post


Link to post

Iar dupa ce te pilesti bine de tot da asta la maxim si tine-te bine : I Am Kloot - Avenue Of Hope

 

Iar cand simti ca iti vin matele inapoi bag-o pa-aia cu " cicalacacichicea" ca sa poti sa o urasti si sa te culti linistit ca nu ai pierdut nimic.

 

XXXXXXXXXXXXXXX

Ba baieti acum stiu ca sunt oarecum "dubios" dar daca tot suntem treji la orele astea, nu facem si noi un hotline masculin sau ceva sa mai facem de-o ciunga daca tot suntem treji ?

Sau intram pe PartyPoker ?

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Ce bun...e coltul asta al insomniacului...Pe Cumnatu,ar trebui sa-l declaram cel mai activ membru al Coltului Insomniacului!

Share this post


Link to post

Ultimul primeste berea da ?

post-3313-1208820315_thumb.jpg

 

AUUUUUU mama, ce shufle mi-a dat, sa NU asculti in starea in care esti : I'll be missin' you - Puff Daddy !!!

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Da...Sigur o sa o primesti tu!Dar daca ajungi vreodata pe la Vrancea,iti dau doua!Sau cand mai vin eu la Bucuresti! :drinkers: Ce zici?Am vrut sa-ti mai dau un punct la reputatie,ca esti baiat de baiat,sau domn de domn,avand in vedere diferenta de varsta,dar nu ma lasa serverul!Ma sustii moral...

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post
Iar dupa ce te pilesti bine de tot da asta la maxim si tine-te bine : I Am Kloot - Avenue Of Hope

 

Noroc ca am terminat lamele de barbierit, venele mele sunt in siguranta :mrgreen:

 

M-am reprofilat, ascult Redax Mental alternativ cu turnul de control JFK =))

Share this post


Link to post

Yuuupii, a reinceput Dump and Dumper pe ProTV, mare film , mare caracter ! ( pt. genul lui )

Sa vezi ce ma bate nevasta-mea maine, i-am baut tot lichiorul, o dau pe Martinii dupa care ma panichez rau de tot si ma culc...sau.. sau.. parca mai am niste visinata d-aia naturala facuta in casa.. yumii !

 

Cat despre bere, pana mea, iar mi-am laut concediu 1 saptamana ( pana pe 4.05 ) asa ca o sa ma scald, be-o tu, se trezeste pana ne intalnim, dar nu se stie niciodata.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Hai ca e a 1923-a oara in reluare, ce dracu' :-L

Share this post


Link to post

Ar trebui sa se acorde niste decoratiuni,pt cei mai insomniaci membri dupa forum!

Share this post


Link to post

Sa zicem un chimb de ulei din partea casei ? :P

Nu intra decat 6 L, asta ca sa nu zic de ulei de cutie, unde inta 10 L.

 

Mama ce pofta mi-e de pestele ala la gratar, abia astept sambata, zici ca sunt copil d-ala mic care asteapta sa plece in excursie.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Mda, asa-i la masinile de conceptie americana, au ca unitate de masura "galeata" :tongue:

Share this post


Link to post

Auuu inima...Cumnate am dat de Guta--Am gasit in geanta ta,un bilet de la altcineva...Mor... :heavydrinker:

Oare nu ne luam maine vreun warn???

Share this post


Link to post

NU cred, avem pile bune :P ( recte Vaxxi )

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Vaxxi ne bazam pe tine,daca ne ia lumea la ochi ca am facut prea multa Senzatie majora cu 128 de kbs la ora,pe aici pe forum!

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

Totul e sa mai nimeresc patratelele alea corespunzator :) )

Share this post


Link to post

@sergiuhusca, baga in winamp si Margineanu-Mai sti . Si "iubi" e ok pt asa stare.

Woops, a iesit, a cedat.

Maestre Vaxxi te las si eu, somn usor !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Haoleooo, am ramas singur !

Si mai sunt doar 48 de ore pana la primul gratar de anul asta.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

N-ai ramas singur... Mai sunt si altii care dorm numa duminica :P

Share this post


Link to post

Aoleu, pai acum imi zici, deci duminica se doarme ?

Ca eu stau de ceva zeci de ani si tot ma intreb, cand sa dorm, cand sa dorm ? :P

Share this post


Link to post

Cum sa te las singur ... asa devreme ???

Share this post


Link to post

Cred ca ma duc sa dorm, nu mai e nimic interesant la tv. Si de cs m-am last asa ca.. Noapte buna !

Share this post


Link to post

Nasol gratar e ala murat de ploaie. Io n-am dormit noaptea trecuta, e 8:47 si mai am 2 ore pana a implini 24 de ore de trezie,se anunta o zi plina de treaba... will be back for updates :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...