Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Cred ca ar fi fost mai bine daca il calibrai cu rezervorul gol. Pina la urma, te doare mai mult sa iti indice cu precizie foarte buna cind esti aproape de ... vapori. Cind ai rezervorul plin, n-ai nici o grija ;)

Share this post


Link to post

Referitor la reglarea turometrului si temperaturii la apa... Daca am umblat la suruburile din spate...are ceva ?

Share this post


Link to post

Nu, doar sa fie bine stranse.

  • Like 1

Share this post


Link to post

 app de ceasuri de bord, stie careva sa schimbe ledurile la bord? (tuning)??? ca as vrea si io sa-mi tunez bordu la cielo...Y id: the_misterious_vampire

Share this post


Link to post

sall4all am o problema si nu stiu de unde este

ma lasat zilele trecute pompa de frana, am schimbato,mi-a cedat o conducta de frana cea care duce la roata dreapta spate, am schimbato. am mers cu masina anu am probleme

dar aseara mi-a cazut indicatorul de la benzina si nu isi mai revine si am benzina in rezervor 1\3, cum as putea rezolva problema ????????? ma poate ajuta cineva sau un sfat?????????? pls

Share this post


Link to post

@nebuunelu:

1. Pe forumul asta nu folosim limbaj IRC !

2. Foloseste cu incredere majuscule si cratime, va fi mult mai usor sa intelegem ce vrei sa spui

3. Pentru problema ta, verifica sonda din rezervor si conexiunile ceasului de bord. E posibil sa ai doar un surub slabit (contact imperfect sau chiar inexistent)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...