Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Youtube

Recommended Posts

Buhnici sincer e bun pentru reviewuri de gadgeturi, nu de masini, sincer nu as tine cont de parerea lui cand as cauta o masina. O echipa de revieweri profesionisti mi se par cei de la carwow (au canal pe youtube), mai ales in testele comparative. Si cei de la fifthgear (tot pe canalul de youtube) au niste reviewuri interesante, desi mai slabe ca cele de la carwow.

Share this post


Link to post

Acu 20 de ani 🙂

Share this post


Link to post

 

Share this post


Link to post
17 hours ago, Dj_Dark said:

Acu 20 de ani 🙂

Sa fi evoluat oare ? Cred ca n-o ramas decit numele cu reclama si de astea. Precum bosch, tesla si alte fitoase ce atirna si se mentin in embleme doar, ca deh, calitate ioc. 

Share this post


Link to post

Incepe 😄 

 

Music to my ears

Share this post


Link to post

Aproape ca atinge performantele unui woo clasic. Banui ca-s pe adidasi cu crampoane si nu allseson from hamerica. 

Share this post


Link to post

Clar. E masina de wrc doar ca nu e sticker-ita inca. Sunt teste inainte de sezonul 2019.

Share this post


Link to post

Cum ard ei gazu' d-aiurea ... Nu mai bine dau ei cu plugu pe transalina daca tot is tari in caucioace ? 🌨️

Share this post


Link to post

etapa 2 suedia tocmai a fost 🙂 

 

 

Share this post


Link to post

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

 

Share this post


Link to post

Guide.

Ca tot veni vorba.

Adaug si un "compresor" si game over. Se rezolva in regie proprie, ca sa nu complicam lucrurile. 😎

Edited by Viktor

Share this post


Link to post

Radeti voi radeti... da' la mine la monstrul de Citroen una din operatiile la ultima revizie era oficial "curatarea circuitului de alimentare". Iar mecanicul a scris pe foaia aia a lui "curatat carburatoru".... 

Nu stiu daca a suflat si-n jiglere insa parca mergea mai bine... 

Share this post


Link to post
4 hours ago, mr_ said:

Radeti voi radeti... da' la mine la monstrul de Citroen una din operatiile la ultima revizie era oficial "curatarea circuitului de alimentare". Iar mecanicul a scris pe foaia aia a lui "curatat carburatoru".... 

Nu stiu daca a suflat si-n jiglere insa parca mergea mai bine... 

Nu-i rau. Mai ales daca interventia fu prin intermediul esapamentului. Nah, si servicele cu uscaturile sale ...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...